Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна
Резултати 11 до 20 от 30

Тема: Добри и лоши сервизи за газови уредби +/-

Фиат идол Аватарът на Atanas71
    Регистр. на
    31.01.2008
    След 1г. експлоатация и пряко наблюдение над 7 автомобила на мои приятели включително и моят давам много голям ПЛЮС за този сервиз. Точно преди година се събрахме група приятели и в рамките на три дена монтирахме ГИ Фобос на 7 коли , сега колите са от 20 до 43хил.км. изминати без проблем. Монтажа е повече от перфектен а ето и фирмата http://www.stargasvedrare.com/proizvodstvo.html Или по-лесно бай Тошо :D

Напреднал шофьор
    Регистр. на
    14.08.2009
    ПловдивСервиза до КАТ е доста добър аз си сложих ГИ Сек и останах много доволен. Шефа е мн разбран човек стига да не му задавате тъпи вапроси отделно е един малкто разбиращи от ГИ и диагностика в града да не кажа и в страната Не съм съгласен с колегата писал по горе че били със рацете в Г**А

u_bo
    Guest
    Цитат yori2 написа:
    ПловдивСервиза до КАТ е доста добър аз си сложих ГИ Сек и останах много доволен. Шефа е мн разбран човек стига да не му задавате тъпи вапроси отделно е един малкто разбиращи от ГИ и диагностика в града да не кажа и в страната Не съм съгласен с колегата писал по горе че били със рацете в Г**А
    ако ти погледнем постовете - ясно е че работиш там !!!тук не е раздела с ’Бизнес Обяви"трябва да внимаваш повече когато се опитваш да правиш безплатна реклама.
    Прикачени изображения Прикачени изображения Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	fiat_____259.jpg
Преглеждания:	11801
Размер:	66,7 KB
ID:	32110  

Колеги, нека продължим темата, сервизи за газ винаги са ни нужни?
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

Фиат маниак Аватарът на ogi_d
    Регистр. на
    25.10.2007
    Един голям плюс за Даниел от сервиза на светофара на Окото в Горубляне. Вече няколко пъти ходя там по различни проблеми и съм повече от доволен. И като отношение, и като свършена работа! +
    ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

Фиат фанатик Аватарът на Nikcho
    Регистр. на
    20.11.2004
    Дали знаете и някой софийски сервиз, който да работи в събота или неделя? Аз не съм доволен от Ауто-дикс на симеоновско шосе. Три пъти ходя и три пъти едно и също - филтър, свещи, настройка на газовата. След последната настройка, колата вървеше все едно няма никакво гориво.
    Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046

Фиат фанатик Аватарът на kiriluz1
    Регистр. на
    20.07.2012
    SPORT GAS! бул. Овча купел 79/след "Италианеца"/ Един огромен минус (-) некадърен монтаж ,27 на 100 Мареа 1,6 16v и супер нагло поведение.

Напреднал шофьор
    Регистр. на
    06.06.2010

сервиз!

+ за газ сервиза на ул. нишава 110! НАИСТИНА ТАМ ЗНАЯТ КАКВО ДА ПРАВЯТ! И ГО МОГАТ!
    brava 1.6(avtomatik) R.I.P.\ АР 147 1.9JTD

Фиат фанатик Аватарът на cokata_23
    Регистр. на
    12.01.2009
    Сервиза на Яни (qnis3) в Септември. Жалко, че прочетох толкова добри мнения и хвалби в други теми, дори форуми.Не знам при вас как е било, но ние се разминахме с думите - "Ако знаех, че толкова време ще ме търсите за донастройка, нямаше да започвам" (звъннахме му веднъж), за нова АГУКолата сега не върви на бензин, на газ - едно забиване...... след донастройката.....Голям минус --------------
    Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
    Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

Фиат маниак
    Регистр. на
    29.03.2013
    Голям + за Аргус газ. Няколко години подред правя каквото се наложи по газовата само там - хората разбират от работата си, имат необходимата апаратура, работят в събота и цените са им разумни.Голям - ( още един, видях, че друг колега е дал - за същия сервиз) за газ сервиза до Италианеца в Овча купел ( нямам представа как се казва). Ходил съм няколко пъти за дребни неща - аругантно отношение към клиента и некомпетентност.

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна

Тема: Добри и лоши сервизи за газови уредби +/-

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •