Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Радар детектор COBRA

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Колега, дай инфо от каде го поръча и колко ще излезе, няма смисал да се заключва темата, като гледам даже ще е полезна http://cgi.ebay.com/COBRA-XRS-9340-R...c0.m14този е най-евтиния който можах да намеря - 53 гущера + 22 за доставката - грубо идва към 102 леваПП. поръчах го от горния линк, като го монтирам ще се похваля :D

    Коментар


      #32
      Ами има на доста места в интернет където се предлагат тези радар детектори.Ето примерно едно предложение: http://www.dekom.bg/?page=product_de...3657Иначе един от официалните вносители на Кобра за Б-я е : http://www.raksecurity.com/bg/products можеш да провериш и при тях.Но в общи линии се движи в този ценови диапазон.На мене лично ще ми го достави приятел-като цена...пак тука-тука :DPS Извинявай-чак сега видях че си го поръчал.Ами цената която ти излиза си е супер-едва ли ще срещнеш по-ниска от това
      LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000
      LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000-ex
      LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046-ex
      Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp
      Grande Punto 1.2 LPG

      Коментар


        #33
        103,09 лева пише на смс-а, значи толкова, като пристигне ще обадя пак, дано твоята цена е още по-добра, аз имам навика да прибързавам с покупките, но мисля, че този път не съм пп. сега се сетих, че 2 приятелчета се връщат от щатите другата седмица и щеше да излезе още по-евтино, но аз винаги бързам ...

        Коментар


          #34
          Колеги, може ли да ви помоля да пуснете по някоя снимка с монтиран радар-детектор на вашите коли, че се чудя къде да закача моя.
          Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
          www.fiat-bg.org/forum

          Коментар


            #35
            Blue написа:
            Колеги, може ли да ви помоля да пуснете по някоя снимка с монтиран радар-детектор на вашите коли, че се чудя къде да закача моя.
            На стъклото, с вакумката и изведено захранване от плафона! Имам идеи да го вградя, но след един несполучлив опит, сега остават само идеите :D
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #36
              Vladim написа:
              На стъклото, с вакумката и изведено захранване от плафона!
              И моята идея беше такава, но ударих гредата с захранването от плафона, сега ми седи в подлакътника и си бачка без проблем

              Коментар


                #37
                mnpenchev написа:
                И моята идея беше такава, но ударих гредата с захранването от плафона, сега ми седи в подлакътника и си бачка без проблем
                Че, какъв е проблема? Там има постоянен + и минус?
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #38
                  Тъй като по-подробна тема за радар детектори от тази не открих, искам да Ви напиша какво се казва в упътването на един подозрително евтин модел на Кобра, а можеби най-евтиния, който на скоро проучвах, ... та в упътването за употреба пише:Ако имаш единичен сигнал значи е фалшива аларма, ако са няколко и все по-чести значи е истинска, а ако ти светне лампичката за обхват "L" - докато бипка - значи те засичат в момента, защото Лазер сигналите "никога не са фалшива аларма". Те били на принципа на светлината и за да ги улавя, както и повечето други честоти - трябва да е монтиран на място с пряка видимост през предното и задното стъкло, защото през другите материали почти не преминават сигналите.Четох и доста отзиви на потребители, че нищо не им засякло до след момента когато вече и сами са виждали патрулката, и си мисля, че повечето хора са го били тикнали някъде.Четох и такива, които многократно са си спестили парите от инвестицията, но общото мнение е, че ако превишаваш с малко отгоре (10тина-15 км), само тогава е достатъчно времето да реагираш и да слезеш под прага на разрешената скорост. За по-скъпите модели не знам.Ето този разглеждах аз: http://www.walmart.com/ip/Cobra-9-Ba...D-767/11070020
                  Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                  Коментар


                    #39
                    niko_ymn написа:
                    Тъй като по-подробна тема за радар детектори от тази не открих, искам да Ви напиша какво се казва в упътването на един подозрително евтин модел на Кобра, а можеби най-евтиния, който на скоро проучвах, ... та в упътването за употреба пише:Ако имаш единичен сигнал значи е фалшива аларма, ако са няколко и все по-чести значи е истинска, а ако ти светне лампичката за обхват "L" - докато бипка - значи те засичат в момента, защото Лазер сигналите "никога не са фалшива аларма". Те били на принципа на светлината и за да ги улавя, както и повечето други честоти - трябва да е монтиран на място с пряка видимост през предното и задното стъкло, защото през другите материали почти не преминават сигналите.Четох и доста отзиви на потребители, че нищо не им засякло до след момента когато вече и сами са виждали патрулката, и си мисля, че повечето хора са го били тикнали някъде.Четох и такива, които многократно са си спестили парите от инвестицията, но общото мнение е, че ако превишаваш с малко отгоре (10тина-15 км), само тогава е достатъчно времето да реагираш и да слезеш под прага на разрешената скорост. За по-скъпите модели не знам.Ето този разглеждах аз: http://www.walmart.com/ip/Cobra-9-Ba...D-767/11070020
                    Да напиша и аз мнение като бивш ползвател (разбиха ми колата заради него)! Много добро устройство. Доста пъти ми помага. Хубаво е човек да го има в колата си. Лично аЗ имах модела за който колегата е сложил линк и съм доста доволен. Имам впечатления и от такъв за около 400лв. Честно казано си харесвам моя повече. Лошото е, че не лови камери ама пълно щастие няма! Ако си спазваш що горе ограниченията като мен ще ти е доста от полза за дребни провинения от типа 10-20км/ч отгоре. ПРЕПОРЪЧВАМ на всеки който е решил да си купува задължително да си сваля стойката от стъклото! Съвет от полицай познат по повод разбитото ми стъкло...Като цяло лови полицаите от около 400-500м и от повече ако е прав чист път (магистралата). Докато го имах имах само 1-2 случая да не пропищи и то всеки път полицаите бяха спрели някой и явно бяха спрели радара Няколко пъти ми помогна да набутам агресивно настроени шофьори като ги карам да настъпват след мен и като зачести пиукането ги пускам да ме изпреварят. Резултата е една Х5 на магистралата (най-важното ми попадение) и няколко дребни душици по други пътища
                    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                    Коментар


                      #40
                      На промоция е до 27-ми Март в Карфур в градовете където имат мол. (На табелката със серийния му номер пише и ID: ESD7000 (можеби са сходен клас) Взех го заради цената, която е 59,99 лв, и защото дори само веднъж да ме спаси бързо ще си възвърне инвестицията. Веднага го тествах, на Лукойла на пътя София-Букурещ НЕ засече камерите, но на едно друго място по същия път има електронна табела която чак като си до нея вече ти светва с колко караш, а детектора ми взе да свирка още в момента, в който завъртях колата на обратния завой в нея посока или на около 0,5 км преди табелата с К-радар. Прикачам карта. В същност, ако идвах от правилната посока, можеби щеше да засече и преди обратния завой:
                      Прикачени файлове
                      Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                      Коментар


                        #41
                        Добре де, аз имам джи пи ес и той има Auto Update Speedcam, който в 90% от случаите познава мястото, където има полицаи или камери. Но има и едни 10%, които искам да подсигуря.Проблемът е, че джи пи еса се влияе от някой радари, не от всички. Случвало ми се е да изпреваря някой камион и да ми се загуби сигнала на джи пи еса докато не се отдалеча от него.С кой модел радари ще мога да си ползвам и двете устройства заедно?

                        Коментар


                          #42
                          niko_ymn написа:
                          Веднага го тествах, на Лукойла на пътя София-Букурещ НЕ засече камерите, но на едно друго място по същия път има електронна табела която чак като си до нея вече ти светва с колко караш, а детектора ми взе да свирка още в момента, в който завъртях колата на обратния завой в нея посока или на около 0,5 км преди табелата с К-радар.
                          камерите не може да ги засече, защото те "пресмятат" скоростта по друг начинняма радар вътре
                          2015 Renault Megane Expression GT
                          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                          Всичко за FIAT Bravo 2007

                          Коментар


                            #43
                            За сега одобрените честоти за работа на радарите в България са "Х" банд.Няма лазери няма други честоти.Всички останали са ти напълно излишни.
                            FIAT FORUM BULGARIA
                            Ракията е над политиката

                            Видео от Италфест 2011

                            Коментар


                              #44
                              Съгласен с krasio_79bs. Единствената разлика между този показания по-горе и някой по-скъп модел е, че по-скъпият лови много повече автоматични врати, сателитки и други такива А интересно е, че в Кюстендил има една патрулка с камера и ако седят някъде прикрити ги ловя на Х, но ако се засечем в движение независимо дали в една посока или срещуположни радарът не ги отразява въобще. Интересно ми е дали само в спряло положение снимат.

                              Коментар


                                #45
                                vital написа:
                                Съгласен с krasio_79bs. Единствената разлика между този показания по-горе и някой по-скъп модел е, че по-скъпият лови много повече автоматични врати, сателитки и други такива А интересно е, че в Кюстендил има една патрулка с камера и ако седят някъде прикрити ги ловя на Х, но ако се засечем в движение независимо дали в една посока или срещуположни радарът не ги отразява въобще. Интересно ми е дали само в спряло положение снимат.
                                В последно време слагат камери в близост до бензиностанции с автоматични врати и като ти се обади радардетектора не му обръщаш внимание и хоп белата станала.Друг проблем, който съм забелязал, е че въпреки високата си чувствителност Кобрите понякога реагират твърде късно, защото на почти всички автомобили предното стъкло е атермично и поглъща част от сигнала.
                                Няма начин да няма начин!

                                Коментар

                                Working...
                                X