Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спортни въздушни филтри

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спортни въздушни филтри

    Колеги току що се връщам ходих и си купих спортен филтър К&Н даже успях да го сложа.Реплейсмънт е и го сложих лесно.Ще покарам малко и ще видя за какво става въпрос.Ама я споделете и вие как се чувства колата ви с такова филтърче?

    #2
    добре се чувства колата аз имам от доста време спортен филтър и да ти кажа има разлика преди със оригиналния и със спортния. като сложих спортния все едно и махнах тапата на белия дроб ся смуче колко иска

    Коментар


      #3
      Джак да ти кажа сега се прибирам точно ходих малко да поразтрия колата и м исе струва,че тая мощност я усещам във високите обороти при теб така ли е?Между впрочем аз много харесвам Велико Търново.

      Коментар


        #4
        е то попринцип на всяка кола след 4000 оборота достига оптималната си мошност. ама има разлика де усеща се!

        Коментар


          #5
          откъм разход как е ??
          Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
          Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

          Коментар


            #6
            B1keP_B0y написа:
            откъм разход как е ??
            ами колега разхода немръдва колкото толкова. самоче някой се оплакват че разхода им се повишава от спортния филтър нее вярно това че е от филтъра. просто като си караш колата със този филтър звукът е много як. и несъзнателно натискаш повече педала на газта за да чуеш този звук!!!

            Коментар


              #7
              А какво ще стане колеги ако сложа такова готино филтърче на дизел ?!
              Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

              Коментар


                #8
                Ами предполагам,че ще му отпушиш носа на дизела.Предполагам като във спорта при спортистите повече въздух повече кислород.Повече кислород повече сила и мощност.Само ако слагаш конусен гледай да го изолираш добре да не смуче топъл въздух,защото ще се получи обратен ефект така мисля ,че ще я спънеш така.

                Коментар


                  #9
                  Какъвто и да е ще е вързан към тръбата която си е и сега за да може да гълта студен въздух отпред! А след време надявам се като на проектчето от подписа
                  Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

                  Коментар


                    #10
                    kazan написа:
                    Какъвто и да е ще е вързан към тръбата която си е и сега за да може да гълта студен въздух отпред! А след време надявам се като на проектчето от подписа
                    ау страхотия това Браво направо накъсва !!!

                    Коментар


                      #11
                      kazan написа:
                      А какво ще стане колеги ако сложа такова готино филтърче на дизел ?!
                      Колега, аз съм с K&N на браво като твоето. Няма почти никаква разлика в ускорението на колата, направо да си кажем че няма никаква Сигурно е по-добре, но не е толкова по-добре че да се усети. За тези филтри има още поне 10 теми, потърсете и ще видите че различни хора са си казвали впечатленията. Идеята на този филтър е да чисти добре въздуха и да не го сменяш на 5000 - 6000 km, а и ако правиш някакъв тунинг на двигателя, филтъра няма да спъва нещата толкова много.
                      FIAT Bravo JTD GT '99

                      Коментар


                        #12
                        Каква му е цената на този спортен филтър?
                        Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
                        Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

                        Коментар


                          #13
                          Моя беше около 130 лв. Слага се на мястото на оригиналния филтър. JR мисля че са около 60-70 някъде.
                          FIAT Bravo JTD GT '99

                          Коментар


                            #14
                            Някой знае ли дали ще имам проблем , ако си сложа спортния филтър , понеже вече сам с газов-инжекцион и ми препоръчаха да си върна стария
                            FIAT Bravo_GT

                            Коментар


                              #15
                              Да ти кажа колега не знам как стоят нещата с газовите ингекциони но си мисля като е на газ колата ти съм чувал,че е възможно да загрява по бавно автомобила.

                              Коментар

                              Working...
                              X