Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предпазители на пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предпазители на пунто

    Здравейте колеги,клаксона на пунтото отказа,колата е на майка ми(2001г,1.2,16V).Някой може ли да каже къде са предпазителите да видя първо тях да не се лутам?и още нещо....след смяната на накладки светна лампата на ABS-а

    #2
    Предпазители на Пунто

    Ха сега де.На моето Пунто в ляво от волана, над лявото коляно на шофьора има едно вдлъбнато капаче. Като се отвие прикрепващото болтче, капачето се отваря на долу и зад него е блока на предпазителите. На гърба на капачето има схема кой предпазител за какво е.Търси по или под таблото. Трябва да е на достъпно място.Може да е и в дясно някъде.При мен и в жабката има едно капаче прикриващо някакви релета, които не знам за какво са.чичо Нено
    Fiat Punto 1,1- 1996г.
    газ-бензин , "Lovato"

    Коментар


      #3
      Основните предпазители-вляво от волана на таблото,под капачка,отвиват се два болта.Предпазители в жабката-защитават по-второстепенни вериги-виж.Tabl..doc
      Прикачени файлове
      Ex. Grande Punto Driver

      Коментар


        #4
        Re: Предпаители на пунто

        joro09 написа:
        Здравейте колеги,клаксона на пунтото отказа,колата е на майка ми(2001г,1.2,16V).Някой може ли да каже къде са предпазителите да видя първо тях да не се лутам?и още нещо....след смяната на накладки светна лампата на ABS-а
        ами щом е светнала лампата значи бездарниците които са ти сменяли накладките са преебали някой датчик или са извалили някой букса. варви на диагностика и те ще ти кажат най добре!

        Коментар


          #5
          Re: Предпаители на пунто

          JacK`DanielS написа:
          joro09 написа:
          Здравейте колеги,клаксона на пунтото отказа,колата е на майка ми(2001г,1.2,16V).Някой може ли да каже къде са предпазителите да видя първо тях да не се лутам?и още нещо....след смяната на накладки светна лампата на ABS-а
          ами щом е светнала лампата значи бездарниците които са ти сменяли накладките са преебали някой датчик или са извалили някой букса. варви на диагностика и те ще ти кажат най добре!
          Правилно-преебан е единия датчик....каква е цената на нов?

          Коментар


            #6
            Re: Предпаители на пунто

            joro09 написа:
            JacK`DanielS написа:
            joro09 написа:
            Здравейте колеги,клаксона на пунтото отказа,колата е на майка ми(2001г,1.2,16V).Някой може ли да каже къде са предпазителите да видя първо тях да не се лутам?и още нещо....след смяната на накладки светна лампата на ABS-а
            ами щом е светнала лампата значи бездарниците които са ти сменяли накладките са преебали някой датчик или са извалили някой букса. варви на диагностика и те ще ти кажат най добре!
            Правилно-преебан е единия датчик....каква е цената на нов?
            Никой ли незнае.....

            Коментар


              #7
              колега варви в някой магазин и питай.

              Коментар

              Working...
              X