Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за изкривена джанта

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за изкривена джанта

    Здравейте колеги днеска на връщане от Велинград налетях на една страшна дупка с 80км/ч и изкривих предна дясна джанта, искам да попитам сега могат ли да я оправят или да си търся нова а и гумата леко се деформира при изкревеният участък гумата е 195/50/15 Мишелин.Мисля че всичко по окачването е здраво поне на пръв прочит няма странни шумове.Какво ще ме посъветвате.
    Fiat Bravo 1.8GT 16V 113hp '99

    #2
    да споделиш каква джанта еако е метална и не е усукана отиваш на семинарията на колелото и тия изправят минах с скормните 10 лева за две джанти (железни)аз въхлетях с 90км ала беше оогромна дупка
    1.6 16v 96 г. 103 hp.
    България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
    Да мина да те взема...или да взема да те мина?

    Коментар


      #3
      Лета джанта от колата в профила ми.Стандартен пакет джанти за gt серията на браво
      Fiat Bravo 1.8GT 16V 113hp '99

      Коментар


        #4
        Harzulov написа:
        Лета джанта от колата в профила ми.Стандартен пакет джанти за gt серията на браво
        Не бой се ,ако е оригиналната джанта на Фиат се изправя стига да не е много изкривена и да е изтеглила [разпънала] метала.Аз имах подобна случка преди месец като изкривих двете джанти от дясно и скъсах една гума :D Изправянето ми излезе по 15лв. на джанта.Дай една снимка да видим все пак колко е крива и дали ще се навият да ти я изправят или ще те отпратят уплашени гумаджиите
        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

        Коментар


          #5
          ще се оправи споко, само гумата дето казваш че изкривена да няма балон, че е доста опасно ( за смяна е ) ! Аз имам 2 балона на задните ма не ме гледай мен карам с щтръкнала коса, захапал волана
          Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
          Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

          Коментар

          Working...
          X