Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервиз алтернатори в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервиз алтернатори в София

    Секцията със сервизите ми се струва, че рядко се посещава, затова пускам едно питане тук за сервиз в София, където да ми сменят лагерите на алтернатора качествено, че са го забутали тоя алтернатор да не казвам къде и не и се сваля пак.
    FIAT BRAVO II 1.4 GPL
    FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
    FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
    FIAT UNO 1.5

    #2
    не се сваля трудно. виж на браво/а мареа е трудно твоя се сваля отгоре дори. 2 пъти съм го махал нма темпрата пред блока. сервиз има или долу на сиемон знам и на житница от борис посока красна поляна вдясно ти се пада. обаче знам, че навсякъде искат да им занесеш свеален алтернатор, така че ако не ти се занимава на теб ще си плащаш на 2 сервиза- едни да го свалят и качат и да им го занесат да сменят лагерите в другия. естествено оставаш без кола за нещо не особенно сложно
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Свалих го аз и почти го разглобих. Трябваше да сваля хидравличната помпа, че после го свалих, но не мога даго изкарам! Пречеха маркуите на изпарителя. Няма място къде да пъхнеш ключа е проблема, а при мен всичко беше зверски затегнато. Можеш ли да ми обясниш малко по-подробно за сервизите, че не разбрах много добре.
      FIAT BRAVO II 1.4 GPL
      FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
      FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
      FIAT UNO 1.5

      Коментар


        #4
        при мен на темпра 1,6 моно нямаше никакви проблеми да се свали отгоре, а по книга се изваждаше от подкалника. маха се гумата и после мисля директно излизаше по книгите. сервиз знам долу на симеон. успоредната на ботев се казва софронии врачански. погледни го на картата на софронии врачнски и цар симеон където се пресичат там има сервиз. но със сигурност ги искат свалени. друг сервиз съм виждал като караш по житница от цар борис посока италианеца. около 30-40 метра след борис вдясно има сервиз за ауспуси и съм виждал табели "стартери и алтернатори" .
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Мерси!
          FIAT BRAVO II 1.4 GPL
          FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
          FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
          FIAT UNO 1.5

          Коментар


            #6
            Колега, гледам си ми съсед. Моят майстор в Овча Купел зимата ми сменя лагери на алтернатора, така че ако не намериш другаде, пиши да ти дам координатите му.
            преди - TIPO
            сега - VOLVO XC60

            Коментар


              #7
              ок. НАмерих едно сервизче, което било до г*за ми и минавам всеки ден за работа от там. Свестен ми се видя човека, каза, че има стенд къде да го пробваме преди да го сложа на колата. 30лв за смяна на лагери с тях самите, сглобяване и запояване на четки как ви се струват?
              FIAT BRAVO II 1.4 GPL
              FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
              FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
              FIAT UNO 1.5

              Коментар


                #8
                ми прилична цена, като се има предвид, че български лагери купени от магазин за авточасти обаче струваха към 10 лв... /на моето динамо бяха като на самара/ значи 20 кинта за занимавката... смени и четки няма всеки ден да го отваряш я
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар

                Working...
                X