Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подмяна на еърбег!? Цени?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Подмяна на еърбег!? Цени?

    Колеги... тъй, като досега бях свидетел само на догадки относно цената при подмяна на еърбег, искам да ви попитам дали случайно някой не си го е подменил, или да се е допитал за реална цена? Интересно ми е, защото на моят десетгодишната гаранция му изтича есента и мисля да го подменя, стига разбира се цената да е разумна. Знам, че ще е скъпо, но и животът ми мисля, че не струва 1000лв.!И моля без предположения, а конкретни цени! Благодаря!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    #2
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      значи гаранцията за която говориш , не е ли да отидеш на сервиз и да ти сложат нов газов патрон ?? моят е изтекъл но незнам къде как и колко ще ми струва оправата
      Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
      Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

      Коментар


        #4
        B1keP_B0y написа:
        значи гаранцията за която говориш , не е ли да отидеш на сервиз и да ти сложат нов газов патрон ?? моят е изтекъл но незнам къде как и колко ще ми струва оправата
        Подменя се, както патрона, така и възглавницата!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Ето ти като ориентировъчна цена:Оригинален N- 718995614 - Цена: 1993,69 лв.Това само шофьорския ербег, поне предполагам, че нямаш пасажерски.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            BO написа:
            Ето ти като ориентировъчна цена:Оригинален N- 718995614 - Цена: 1993,69 лв.Това само шофьорския ербег, поне предполагам, че нямаш пасажерски.
            Хъм... доста солена цена... Само за шофьорският се интересувам, да.
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар

            Working...
            X