Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

карам фиат браво и вьв жегата взе да гасне какво да правя

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    карам фиат браво и вьв жегата взе да гасне какво да правя

    карам фиат браво 1,4 12v 1996г.и вьв жегата взе да гасне и да прикьлцва какво да правя. карах я кадели не смених им -сфещи акомолатор датчика на на хол . закарах я чак на велико тьрново на сервиз но там ми казаха че компютара не отчита никакви грешки и че ако продалжи да гасне е нещо по самия двигател .някои от вас колеги далисее сбльсквал сьс този проблем.след като се вьрнах от тьрново пак ми огасва и при които маистор отида ми казва катого направи колата трябвало да бьде там и да почне даго тьрси от кадее.

    #2
    сфещи акомолатор
    Датчика на коляновия вал не се намира като грешка от компа, но без него колата не работи.
    FIAT BRAVO II 1.4 GPL
    FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
    FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
    FIAT UNO 1.5

    Коментар


      #3
      и това гаснене е само вьв топло време сега както е времето нямамго този проблем

      Коментар


        #4
        Re: карам фиат браво и вьв жегата взе да гасне какво да прав

        liubomir1984 написа:
        карам фиат браво 1,4 12v 1996г.и вьв жегата взе да гасне и да прикьлцва какво да правя. карах я кадели не смених им -сфещи акомолатор датчика на на хол . закарах я чак на велико тьрново на сервиз но там ми казаха че компютара не отчита никакви грешки и че ако продалжи да гасне е нещо по самия двигател .някои от вас колеги далисее сбльсквал сьс този проблем.след като се вьрнах от тьрново пак ми огасва и при които маистор отида ми казва катого направи колата трябвало да бьде там и да почне даго тьрси от кадее.
        Колега, имам същия проблем. Откакто е станало топло. Сменени свещи - първо Бош, после Denso, сменени кабели, регулиране на газовата, намаляне притока на ваздух, откачане на акумулатора, нов датчик коланов вал - никаква промяна... Сега ще ходя пак да ми гледат газовата. Междувременно мисля да си купя нов термостат - защото обяснения от вида:" хвани тръбичката и виж дали почва да се позатопля сега или след малко, хвани другата, премери температурата" не ми помагат особено, никой не обяснява подробно и най-вече със снимки...
        Peugeot 407 2.0 HDI

        Коментар


          #5
          Не знам дали има нещо такова при вашите коли, но е възможно клапата във въздушния филтър за топъл-студен въздух да е заседнала в положения само на топъл въздух. Кога гаснат, като загрее или още като запали или след 5 минути или??
          FIAT BRAVO II 1.4 GPL
          FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
          FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
          FIAT UNO 1.5

          Коментар


            #6
            stanleyhacker написа:
            Не знам дали има нещо такова при вашите коли, но е възможно клапата във въздушния филтър за топъл-студен въздух да е заседнала в положения само на топъл въздух. Кога гаснат, като загрее или още като запали или след 5 минути или??
            По всяко време гасне. Да кажа, че само понякога като е топло и като я запаля на газ държи доста ниски и нестабилни обороти - под 500, но най-често оборотите веднага падат и угасва. И също - по времето когато прави проблеми на газ, ако тръгна направо или превключа на бензин, докато е още студен двигателя, и докато потеглям и се движа със скорост до около 20-30км/ч отпред така пука и патка че на 30 метра хората се обръщат да гледат какво става...
            Peugeot 407 2.0 HDI

            Коментар

            Working...
            X