Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Плазмен километраж

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Днес вечерта видях колата на колегата по - горе Наистина е супер и в момента мн се колебая дали да стане и моя километраж син ... евала Роска

    Коментар


      #17
      аз намерих това в е-бей сега си взех обаче джантите и съм се наточил на абартовата броня за отпред и километража ще изчака...
      Прикачени файлове
      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

      Коментар


        #18
        здр

        вижте в гаража имам нови подобрения

        Коментар


          #19
          А дали ги има плазмени километражи за Стило, защото търсих в много сайтове ,ама не открих нищо.Намерих за някой други модели на Фиат, но за моя Фичо никакви ги няма. :D
          Виж бейби не сме глупаци,
          ние сме отбор от здравеняци.
          Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
          така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
          http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

          Коментар


            #20
            Re: здр

            fashio_88 написа:
            вижте в гаража имам нови подобрения
            обясни накратко за мигачите в страничните огледала?
            Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
            Moonsteppers - All over the world and beyond ...

            Коментар


              #21
              колеги аз в най-скоро време ще си правя километража на новото ми браво ето така .... http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=41548и ще кача снимки .... даже по-подробни от тези които сам ги правил на старото .... а и ми е интересно кой е новия собственик .... на старото ми бравооо ..... ако е тука нека да пише естествено забравих да кажа ... относно диодната лента .. 1м. е 35лв. и има варианти за сменяване на цвета ... докато пти т.нар. плазмен километраж .... имаш синьо за 170лв. и нищо повече .... хубавото е че в тея 170лв. е включен и монтажа и не се занимавате с глупости .... но все пак това са доста пари и предполагам че доста от колегите ще се съгласят с мен и ще са на мнение че е по добре да си го направиш сам за 50лв. (имате още някои работи за 10-15лв. които ще ви трябват) отколкото да давате 170лв. на гладен корем
              AUDI 1.8 20V TURBO
              ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

              Коментар


                #22
                Плазмен километраж ...Кое му е плазменото само не разбрах на въпросния километраж.Къде и какъв е газа между двата панела, че нещо не мога да се сетя?Това малко, като Lada-та на комшията. Отпред емблема на Mercedes, а отзад пише Abarth.
                .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                www.cyxap.com

                Коментар


                  #23
                  е много кадърно е станало няма спор

                  Коментар


                    #24
                    Re: здр

                    fashio_88 написа:
                    ето и снимки
                    Мене ме радва как сеетят духалките за парното. Как става тоя номер ? Слагаш някъде вътре дидочето ли?П.С. Извинявам се за некъдърния цитат и слагането на снимката ама ме мързи сега да я оправям
                    Прикачени файлове
                    There is a spirit hungry for life.Thirsting for thrill pure exhiliration.It's the spirit of Life.The spirit of joy,the spirit of ecstasy.It's the spirit of ITALY and it lives in the heart of every UNO TURBO!!!

                    Коментар


                      #25
                      колеги много ви се моля пренасочете ме кум темата в която имаше сканирани бели и незнам си кви километражи за браво, цял ден се ровя и търся но без успех.И много моля да ме извините за спама просто нямах нерви вече да търся дано ме разбирате
                      Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                      И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                      .

                      Коментар

                      Working...
                      X