Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за комплекта ключове за Fiat.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за комплекта ключове за Fiat.

    Проблем ли е ако при покупка на кола (влора ръка) не ми дадът код карта или някои от ключовете в комплекта?

    #2
    Ами код карта в 99,9 от случаите няма да получиш. Ключове търси колкото се може повече. Прочети в "Евъргрийн" за ключовете. Аз имам два, без червения. Не ми е затрябвал, дано и да не! Обаче е основа да се пазариш за цената. Все пак комплект ключове, ключалки струват над 1000 лв, макар да има и други доста по-ефтини решения.

    Коментар


      #3
      Проблем ли е ако при покупка на кола (влора ръка) не ми дадът код карта или някои от ключовете в комплекта?
      Най-добрият вариант е когато автомобила се получи с комплекта от син, червен ключ и код-карта! Синия е за ежедневна експлоатация, а останалите са резервни и авариини варианти!Липсата на комплекта не е особен проблем, още повече, че болшинството автомобили от семейството ФИАТ влизат в БГ само сьс синия ключ! По-сериозен става проблема, когато пропадне кода, което се случва рядко, но и там вече има решения!Все- пак ако автомобила си заслужава, аз не бих му гледал чак толкова окомплектовката , иначе лош автомобил с комплект ключове е по-неприемливия вариант! Ключове ли купуваме или кола?!

      Коментар


        #4
        Без да си имам представа кой ключ за какво е, и дори за съществуването на код-карта - като купих колата, пича ми ги даде всичките (два ключа + карта)... Само ми каза да не "паля" с червения ключ, и той не знаел защо (така му казал италианеца).Тук от форума се информирах кое за какво е и кога влиза в употреба. Благодаря за информацията, колеги!
        1997 Brava 1.6, 16V

        Коментар


          #5
          Моя грешка, темата е преместена от "Евъргрийн" и е в този раздел-http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=332Пише всичко за въпросните ключове

          Коментар

          Working...
          X