Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Касетофона не работи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Касетофона не работи

    Здравейте, колеги значи проблема е, че реших да пробвам дали касетофона на Мареата ми свири вкарах касетата и тръгна, но като натисна да я изхвърли се чува само някакво щракане и нея вади някои да има идея за клещи и отверка и аз се сещам, но дали има др. вариант Редактирано.

    #2
    Re: Кастофона небачка

    MusicDJ написа:
    здр колеги значи проблема е че реших да пробвам дали касетофона на Мареата ми свири вкарах касетата и трагна но като натисна да я изхвърли се чува само някакво щракане и нея вади някои да има едея за клещи и отверка и аз се сещам но дали има др. вариант
    Дай модела на КАСЕТОФОНА или снимка да се ориентираме :D
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    Коментар


      #3
      Re: Кастофона небачка

      Дай модела на КАСЕТОФОНА или снимка да се ориентираме :DЕто модел незнам но е същото

      Коментар


        #4
        Re: Кастофона небачка

        MusicDJ написа:
        здр колеги значи проблема е че реших да пробвам дали касетофона на Мареата ми свири вкарах касетата и трагна но като натисна да я изхвърли се чува само някакво щракане и нея вади някои да има едея за клещи и отверка и аз се сещам но дали има др. вариант
        И аз имам точно същия проблем, вкарах касетата в касетофона, касетата свири, ама като натиснах да я извадя почна да поскача и да щрака и на екрана изкарва изкарва TAPE ERROR.Някой ако го е оправил да казва че вече полвин година слушам само една касета
        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
        FIAT БРАВО 1.2 16v
        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

        Коментар


          #5
          При мен е друг модел но е пак с капаче и изваждането е доста страно един път натискам бутона за вадене на касетата и започва да се превърта стига до край и започва да свири отдругата страна но ако задържа копчето натиснато 5 сек. изкарва касетата като последователно изписва на дисплея STOP EJECT.Изобщо шибана немска измишльотина :D .Имам чуството че немеца нарочно го е направил толкова шибан този касетофон , нещо като отмъщение
          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

          Коментар


            #6
            Atanas71 написа:
            .................имам чуството че немеца нарочно го е направил толкова шибан този касетофон , нещо като отмъщение
            СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
            бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
            сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
            ИТАЛФЕСТ 2007

            Коментар


              #7
              phoenix написа:
              Atanas71 написа:
              .................имам чуството че немеца нарочно го е направил толкова шибан този касетофон , нещо като отмъщение
              Нали Грундиг бяха немски или съм се объркал тотално
              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

              Коментар


                #8
                Колега, вземи си оправи заглавието на темата
                Bravo 1.6/16V ... и на газ

                Коментар


                  #9
                  Касетофона не бачкапо-добре би билоКасетофона не работикастофон = касетофоннебачка=не бачка = не работи.....нищо лично , ама показваш неуважение към останалите потребители с този правопис .Пък и на заглавие

                  Коментар


                    #10
                    Що бе - кастофони мастофони все тая
                    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                    Коментар


                      #11
                      Кастофони или мастофони все тая. Да се съсредоточим по въпроса на темата.Някой отварял ли е маханизма да каже къде запира компактния магнитен носител
                      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                      FIAT БРАВО 1.2 16v
                      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                      Коментар


                        #12
                        Няма начин да не излезе с тънки и дълги клещи - тип "гарги"
                        Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                        Коментар


                          #13
                          сори за спама, ама ще драсна. аз заглавието на темата вместо "Касетофона не бачка" го прочетох като:"Катастрофа на бегачка" ама ми се спи нещо и е простено
                          Alfa 147 JTD 115 hp
                          ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

                          Коментар


                            #14
                            infineon написа:
                            Кастофони или мастофони все тая. Да се съсредоточим по въпроса на темата.Някой отварял ли е маханизма да каже къде запира компактния магнитен носител
                            да , но докато е това заглавие НЕ казвам щото съм го правил на касетофон.какво е кастофон ние не знаем

                            Коментар


                              #15
                              При мен е по-стария модел с капаче...при първото натискане/приплъзване на дясно/ на копчето за отваряне на капака...се отваря именно той,след това се повтаря това движение ,но се задържа за няколко секунди и касетата излиза!
                              Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                              Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                              http://www.keepfighting.ms

                              Коментар

                              Working...
                              X