Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гайка на задната главина .

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гайка на задната главина .

    Някой сменял ли е заден лагер на Браво/а Марея не ви ли е направило впеяатление че гайката няма шплент и дори никаква контра.На доста коли съм сменял лагери но не съм виждал такова нещо.Вие как мислите не е ли опасно да се развие гайката.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    #2
    Няма проблеми....Виж само в спецификациите на колко кг се стяга и посе питаи дали ще се саморазвие :D
    Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
    IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
    1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
    2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

    Коментар


      #3
      Никакъв проблем - удри с гайковерта и си ти!

      Коментар


        #4
        А под капачката трябва ли да е пълно с грес.Защото на мой познат на Бравото нямаше и следи от грес .
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #5
          Не, не трябва да има грес! То това си капсулован лагер-главина! Чак навътре, където се търкалят сачмите е гресирано!

          Коментар


            #6
            А ние като сложихме фатално ли е.Трябва ли сега да отваряме пак главината да я почистим.
            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

            Коментар


              #7
              Не знам точно за какво говорите, но под самата капачка между болтовете на джантите си има грес. Даже миналото лято я сменях защото беше се напълнила с фин пясък, то направо имаше повече пясък отколкото грес. Сложих някаква грес с тефлон, бързооборотна пишеше че държи до над 130С. Флакона със сламка беше към 10лв. По-евтиния вариант е от магазин на Лада - литол 2.50лв 500мл грес
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #8
                Прави са колегите.Това чудо се стяга толкова здраво,че няма как да се отвие само...

                Коментар

                Working...
                X