Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се замерва съпротивлението на кабелите ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се замерва съпротивлението на кабелите ?

    Интересуваме как се замерва съпротивлението на запалителните кабели ?
    Fiat Bravo 1.6, 16V, 103 к.с.,
    182A4.000, 1998г.

    #2
    Re: Как се замерва съпротивлението на кабелите ?

    martez написа:
    Интересуваме как се замерва съпротивлението на запалителните кабели ?
    Елементарно с мултицед Дори и тез от 3лв и те стаат за тая работа ( съпротивлението нормално тряя да бъде 2...3 килоома )А къв ти е двигателя Да не е 1,8 16кл

    Коментар


      #3
      5 килоома е на оригиналните ми кабели Бош
      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

      Коментар


        #4
        spark написа:
        5 килоома е на оригиналните ми кабели Бош
        Множко са повярваими Не че няма да работи но не е мноо добре и за бобината. Аз поне долкото съм запознат от скапани кабели и свещи горят бобини( това не означава пак казвам че тряя ги смениш на момента! само за сравнени моите които смених единия беше 14 и единия 52килоома )

        Коментар


          #5
          idm написа:
          spark написа:
          5 килоома е на оригиналните ми кабели Бош
          Множко са повярваими Не че няма да работи но не е мноо добре и за бобината. Аз поне долкото съм запознат от скапани кабели и свещи горят бобини( това не означава пак казвам че тряя ги смениш на момента! само за сравнени моите които смених единия беше 14 и единия 52килоома )
          Това са сложили от Фиат - кабели Бош, съпротивлението беше 5.00 и на четирите без значение дължината. Сега съм с нови Тесла - там варира от 2 до 8.
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            Мисля, че кабелите за да са наред трябва да имат съпротивление межди 1 и 10 килоома, поздрави!
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Bravo 1.6, 16V e колатачувал съ,, че съпротивлението на Браво, демек автомобил, на който кабелите да директоно от бобината и отиват в свещите съпротивлението трябва да е между 2.4-3 Ома
              Fiat Bravo 1.6, 16V, 103 к.с.,
              182A4.000, 1998г.

              Коментар


                #8
                martez написа:
                Bravo 1.6, 16V e колатачувал съ,, че съпротивлението на Браво, демек автомобил, на който кабелите да директоно от бобината и отиват в свещите съпротивлението трябва да е между 2.4-3 Ома
                2-3 Oма не са със сигурност! 2000- 3000 Ома е по-вероятно. аз позвърждавам твърдението на колегата idm. Новите ми кабели са със съпротивление между 2,3 и 3 КОма. Колко е допустимото съпротивление не мога да кажа,но мисля че колкото по-малко е то,толкова по-добре.
                Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                Коментар

                Working...
                X