Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оригинални части по спирачките на Браво 1.6 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Оригинални части по спирачките на Браво 1.6 16v

    здравейте, някой знае ли каква марка са оригиналните чаркалаци по задните спирачки ( накладки и спирачни цилиндри) ?? Вчера колегата ’/////’ сменя накладките и цилиндрите и всичко беше на една конкретна марка (сега не се сещам за името) пък колата ми е на 87 000 по километраж , и ако е същатта марката като нищо ще се окаже че са реални, тъй като дори пластините за захващане на накладките бяха същата марка с логото върху тях
    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

    #2
    Бендикс
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Tornado написа:
      Бендикс
      Ами тези който ми бяха сложени не бяха Бендикс Той колегата ///// ще се сети и ще ги драсне Явно е въртян километража, но пък е прецедент чак тези пластини да са сменяни
      Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
      Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

      Коментар


        #4
        При мен на предните бяха Феродо,но не мога да бъда сигурен дали те са били от завода.Брава 1.6 .

        Коментар


          #5
          има един знак на оригиналните части поне така ми казаха но знака е едно триъгълниче с нещо вътре, не пише фиатВидях си го на укривените клапани и на единия оригинален ремък.
          Bravo 1.6 16V 103

          Коментар


            #6
            Локхийд бе ше марката на накладките, цилиндърчетата, а емблемата на локхийд беше гравирана и на скобичките, притискащи накладките! Цилиндърчетата бяха изтекли и двата, но накладките бяха с поне 80% от ресурса си! Та въпроса е възможно ли е да са оригинално вградени тези части в завода?

            Коментар


              #7
              ///// написа:
              Локхийд бе ше марката на накладките, цилиндърчетата, а емблемата на локхийд беше гравирана и на скобичките, притискащи накладките! Цилиндърчетата бяха изтекли и двата, но накладките бяха с поне 80% от ресурса си! Та въпроса е възможно ли е да са оригинално вградени тези части в завода?
              според мен не са оригинални
              TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
              UNO 1.0 FIRE

              Коментар


                #8
                защо мислиш така ?
                Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                Коментар

                Working...
                X