Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой има ли впечатления от добавка за повдигачи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой има ли впечатления от добавка за повдигачи

    на този сайт я видях. На Лики Моли.http://automaniasliven.hit.bg/lm.htmlнякой да го е ползвал това HYDRAULIC LIFTER ADDITIVE

    #2
    Май ще съм първия! Не ми стана ясно обаче кога трябва да използвам добавката - непосредствено преди смяна на маслото и ли със смяната на маслото в новото масло? Някой може ли да ми отговори ?
    Fiat Bravo 1.4 SX Klima, LPG ,Avansator, Xenon, high-end stereo
    части за 1.4 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56320
    части за темпра http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56318
    тел. 0883437022

    Коментар


      #3
      Rezko написа:
      Май ще съм първия! Не ми стана ясно обаче кога трябва да използвам добавката - непосредствено преди смяна на маслото и ли със смяната на маслото в новото масло? Някой може ли да ми отговори ?
      наливаш я и си караш.... то си пише и на бутилката - на български

      Коментар


        #4
        Rezko написа:
        Май ще съм първия! Не ми стана ясно обаче кога трябва да използвам добавката - непосредствено преди смяна на маслото и ли със смяната на маслото в новото масло? Някой може ли да ми отговори ?
        Като разгледах сайта само почистващата добавка я дават да се прибави към маслото преди смяна.
        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

        Коментар


          #5
          въпреки, че нямам опит с този вид неща ми се струва, че по-добре е промиващото масло да си се позлва. u_bo ще ти пусна л.с.
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            pakumba написа:
            въпреки, че нямам опит с този вид неща ми се струва, че по-добре е промиващото масло да си се позлва.
            ползвах и промиваща добявка,после веднага - промиващо масло.е има някакъв ефект - ама може и да си въобразявам

            Коментар


              #7
              В крайна сметка....някой използвал ли е вече въпросната добавка?????Нека сподели тук-имало ли е ефект! :D
              182A2.000 16V 113p.s.

              Коментар


                #8
                един колега от .ком форума , пише че я е сложил на 2 коли, ама още се чакат отзиви

                Коментар


                  #9
                  u_bo написа:
                  един колега от .ком форума , пише че я е сложил на 2 коли, ама още се чакат отзиви
                  Значи... ще чакаме за отзиви
                  182A2.000 16V 113p.s.

                  Коментар


                    #10
                    Абе аз за моята кола почвам да се чудя.... повдигач ли е или клапан? Чуканео на клапана изчезва ли при загрял двигател ?Лелееееее... колко съм тъп... постнах в разлияна тема...
                    Fiat Bravo 1.4 SX Klima, LPG ,Avansator, Xenon, high-end stereo
                    части за 1.4 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56320
                    части за темпра http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=56318
                    тел. 0883437022

                    Коментар


                      #11
                      Днес ми превъртя шайбата и купих добавката(на снимката)!!!Цената е 13,20лв.Следобед ще направя малко кръгчета с Лучия,докато загрее и ще я шибна в двигателя :P :P :P После ще коментирам резултата-за всички които се интересуват от темата
                      182A2.000 16V 113p.s.

                      Коментар


                        #12
                        colorit написа:
                        Днес ми превъртя шайбата и купих добавката(на снимката)!!!Цената е 13,20лв.Следобед ще направя малко кръгчета с Лучия,докато загрее и ще я шибна в двигателя :P :P :P После ще коментирам резултата-за всички които се интересуват от темата
                        откъде я купи?.. а и не очаквай резултати веднага - надали и на бутилката пише така

                        Коментар


                          #13
                          аз се поразчетох в нета на тема хидравлични повдигачи и намерих добри теми за отваряне на двг и честене на повдигачи. според снимките и това, което е писано как затягат с добавката е абсурдно да се раздвижи блокирал повдигач/заради което чукат/. в една тема пишеше, че на момчето му е отнело час промиване с нафта, бензин и ко беше забрайх и сериозно блъскане с чука. тва не ми се вярва добавка да го изчисти. ако проблема е слаб дебит на маслото горе, в следствие позапушени магистрали- според мен е възможно да помогне в такъв случай. след четенето на темите започвам да си мисля, че тези добавки за повдигачи трябва да се използват по-скоро профилактично преди да се е появил проблема или както прави колегата еспер да си ползва промивно масло на 2-3 смени на маслото и така може да се избегнат проблемите евентуално. а и самите повдигачи са с малки дупчици, не знам ако добавката отчупи някаква гняс и да не запуши съвсем дупката... финна раотакойто иска да чете http://www.clubford.org/forum/viewtopic.php?t=3651
                          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                          Fiat Bravo'97 1,6 16v
                          Fiat Tempra'91 1,6 mono

                          Коментар


                            #14
                            .. а и не очаквай резултати веднага - надали и на бутилката пише така[/quote]Христо Ботев-до Военна болница-Авто Мания
                            182A2.000 16V 113p.s.

                            Коментар


                              #15
                              pakumba написа:
                              аз се поразчетох в нета на тема хидравлични повдигачи и намерих добри теми за отваряне на двг и честене на повдигачи. според снимките и това, което е писано как затягат с добавката е абсурдно да се раздвижи блокирал повдигач/заради което чукат/. в една тема пишеше, че на момчето му е отнело час промиване с нафта, бензин и ко беше забрайх и сериозно блъскане с чука. тва не ми се вярва добавка да го изчисти. ако проблема е слаб дебит на маслото горе, в следствие позапушени магистрали- според мен е възможно да помогне в такъв случай. след четенето на темите започвам да си мисля, че тези добавки за повдигачи трябва да се използват по-скоро профилактично преди да се е появил проблема или както прави колегата еспер да си ползва промивно масло на 2-3 смени на маслото и така може да се избегнат проблемите евентуално. а и самите повдигачи са с малки дупчици, не знам ако добавката отчупи някаква гняс и да не запуши съвсем дупката... финна раотакойто иска да чете http://www.clubford.org/forum/viewtopic.php?t=3651
                              pовдигачите на 16 клапановите са други,поне тези които аз съм виждал.там чук не требва

                              Коментар

                              Working...
                              X