Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новите цени на газта и бензина???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Е в Русе винаги е било по евтино...факт!Но важна е тенденциятата.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #32
      zgabrovski написа:
      Е в Русе винаги е било по евтино...факт!Но важна е тенденциятата.
      Да и аз се радвам на тази тенденция!!! Дано да продължава и да стигне до лев разлика. Така ще си избием по-бързо газовите уредби Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
      FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
      ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

      Коментар


        #33
        brat_John написа:
        zgabrovski написа:
        Днеска OMV и Shell - 0.87!!!Само така яко надолу!
        При вас е по скъпичко! Тази сутрин на OMV 85стотинки Вечерта минах покрай Лукойл и там 85 стотинки
        Колега, ти направо ме изуми! Как е възможно това? Нямам никакво обяснение! Защото преди 1 час минах покрай Лукойл в Ловеч и газта е 1.01 лв!? Една и съща верига бензиностанции и цели 16 ст. разлика! Кажи ми поне цената на бензина еднаква ли е? При нас е 1.78 лв за А95.
        FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
        FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

        Коментар


          #34
          stivst написа:
          brat_John написа:
          zgabrovski написа:
          Днеска OMV и Shell - 0.87!!!Само така яко надолу!
          При вас е по скъпичко! Тази сутрин на OMV 85стотинки Вечерта минах покрай Лукойл и там 85 стотинки
          Колега, ти направо ме изуми! Как е възможно това? Нямам никакво обяснение! Защото преди 1 час минах покрай Лукойл в Ловеч и газта е 1.01 лв!? Една и съща верига бензиностанции и цели 16 ст. разлика! Кажи ми поне цената на бензина еднаква ли е? При нас е 1.78 лв за А95.
          Ами .. каквито заплатите такива и цените ...
          Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

          Коментар


            #35
            zgabrovski написа:
            Днеска OMV и Shell - 0.87!!!Само така яко надолу!
            Ихаа, аз както имам карта за отстъка 5ст/литър от Темпо и там сигурно е по евтино, вземе да падна на 80ст. крайна цена Май почвам да джиткам яко под 7лв на 100км отива :D
            FIAT Bravo 1.6 16V '97

            Коментар


              #36
              stivst написа:
              Колега, ти направо ме изуми! Как е възможно това? Нямам никакво обяснение! Защото преди 1 час минах покрай Лукойл в Ловеч и газта е 1.01 лв!? Една и съща верига бензиностанции и цели 16 ст. разлика! Кажи ми поне цената на бензина еднаква ли е? При нас е 1.78 лв за А95.
              1.75 А95 на OMV
              FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
              ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

              Коментар


                #37
                Прясно от днес: А-95 и А-92 са паднали с по 2 ст. и сега са съответно 1.75 и 1.65. Това за OMV в Благоевград.Газта е от два-три дни на 89 ст.

                Коментар


                  #38
                  Направо ме изумявате с тези цани на газта и банзина. В Козлодуй на Лукойл - газ 94 ст, А92-1.71 лв, А95-1.82лв. Та се чудя дали в тази тъпа държава ще има някога някакъв контрол относно цените?

                  Коментар


                    #39
                    Контрол има и се упражнява от мутрите!Трябва да сме пазарно стопанство и да има свобода на цените,а не мутрите да диктуват цената!Нормално е да има разлика в цената в Козлодуй и останалата част.Там така или иначе заплатите в АЕЦ са високи
                    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                    Коментар


                      #40
                      В Кюстендил цените на газта варират от 0.87-0.90 лв.
                      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                      Нека Силата на бъде с Нас...

                      Коментар


                        #41
                        Ми ние като си нямаме още АЕЦ в Белене, цените ни що са като козлодуйските, че и по-високи - 97 ст.
                        Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
                        Uno 75 1.5i.e.8V 88`

                        Коментар


                          #42
                          Crusader написа:
                          Ми ние като си нямаме още АЕЦ в Белене, цените ни що са като козлодуйските, че и по-високи - 97 ст.
                          Явно зависи как се е разбрала местната мафия по региони. Мой колега във Велинград споделя че и в момента там цената е 1.01 - не’ам думи!
                          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                          http://forum.fiat-bg.org

                          Коментар


                            #43
                            zgabrovski написа:
                            Crusader написа:
                            Ми ние като си нямаме още АЕЦ в Белене, цените ни що са като козлодуйските, че и по-високи - 97 ст.
                            Явно зависи как се е разбрала местната мафия по региони. Мой колега във Велинград споделя че и в момента там цената е 1.01 - не’ам думи!
                            Като сме почнали, гледайте да не оставате без газ по магистралата от Пловдив към София, щото почти няма газостанции, а на една от малкото някъде околко Ихтиман(ако не бъркам) е 1лв(миналата седмица заредих, сега може и да са свалили малко)
                            FIAT Bravo 1.6 16V '97

                            Коментар


                              #44
                              От една седмица цената в Ямбол е 0,87 лв. Подобна е и в Бургас.
                              Peugeot 301
                              Punto 1.9 JTD - на жената

                              Коментар


                                #45
                                venco67 написа:
                                От една седмица цената в Ямбол е 0,87 лв. Подобна е и в Бургас.
                                ... а в Ловеч от една седмица цената се е заковала на 1,01 лв. Как е възможно за една компания, за една верига бензиностанции толкова различни цени? Говоря за "Лукойл".
                                FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
                                FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

                                Коментар

                                Working...
                                X