Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новите цени на газта и бензина???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    brat_John написа:
    kiro_of_the_day написа:
    След "драстичното" намаление на цената на газта от Лукойл - в Кюстендил от 1.07 цената стана 1.04! Страшна работа Ви казвам Еййййййййййййййй!
    Абе какви са тия цени при вас там в планините???? В Русе от една седмица е 0,99лв.
    От 3-4 месеца разликата в цената на газта между Кюстендил и София (80 км.) е 6-8 стотинки, на всички бензиностанции! Преди цените бяха идентични!
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      98ст е в Пловдив от вчера, обаче в Асеновград 105ст, егати ценообразуването
      HONDA I-VTEC

      Коментар


        Може да не вярвате, но в Ловеч цената на газта не мърда от 1,08 лв. Тази сутрин на път за работа отново се уверих. И бедата е, че явно има договорка. Така е на всички бензиностанции в града...
        FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
        FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

        Коментар


          stivst написа:
          Може да не вярвате, но в Ловеч цената на газта не мърда от 1,08 лв. Тази сутрин на път за работа отново се уверих. И бедата е, че явно има договорка. Така е на всички бензиностанции в града...
          Това не е никаква пазарна политика ами с две думи казано - мафия, мошенници!!!
          FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
          ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

          Коментар


            Да им таковам договорките аз - имам кола и на едното и на другото и на третото гориво - а скоро ще имам и на четвъртото - като не ми излиза под еди си колко лева 100 километра с едното гориво - няма да им го купувам и толкова. То сега дали ще си на пропан-бутан или 95 като го сметнеш в пари - на бензин ти излиза по-евтино - при мен например 8,78 лв, а на газ 9,18 лв за 100 км. Ако се навием и минем всички малко на бензинец (тъкмо полезен за хладното време) и не им го купуваме, а да им залежават количествата - да видиш как ще го намалят и под 90 стотинки пропана. СТАЧКА !!!
            Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

            Коментар


              в Асеновград е 1.00лв. на Shell, обаче на Петрол между Асеновград и Пловдив в 20л бутилка ми напълниха 25л. и това ако не е ЧУДО, който не вярва в чудеса да иде там и да се увери!!!

              Коментар


                20 литра са разрешените 80% а те са ти я препълнили, писна ми от неразбиране защо бутилките събират различно и от теории, че колонките лъжели. дано гичо не се обижда щото не е нищо лично - май трябва да направя такава тема и да ги препращам да четат като не знаят
                Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                Коментар


                  Te кoлонките че си лъжат-лъжат си!Ама ти пък що толкова остро чак реагираш?Момчето незнае и си казва мъката, ти сигурно всичко знаеш и не искаш съвети,а?
                  N.Y. State of Mind

                  Коментар


                    Извинявам се - сигурно съм бил в лошо настроение, и все пак не съм се опитвал да се заяждам - споделям, че почва да ми прави впечатление всеобщото вайкане. Правя отделна тема по въпроса за да не се отклоняваме от темата за цената на газта, която е изкуствено надвишена. В темата дали лужат колонките се чувствайте поканени да ме оплюете и да ми разкажете дали сте хващали някъде да ви лъжата ама доказано, а не с предполагане само.
                    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                    Коментар

                    Working...
                    X