Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да подкрепим истинските БЪЛГАРИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61

    Коментар


      #62
      deadairplane написа:
      ПС. Никъде не видях някой да те кара на сила да защитаваш престъпник. Човека не е такъв въпреки желанието на управляващите. Най малкото те са ги писали тези правила. И човека се е защитавал от разбеснелите се бракониери (бракониерите са престъпници, а не рибарите, разликата между двете няма нужда да ти я обяснявам). И втроро никой не те кара на сила да го защитаваш.
      Не си чел всичко. Онова беше по повод на ето това:
      Airfan написа:
      Идеята ми беше, че трябва да сме задружни и да защитаваме нашите си хора, независимо дали са невинии или виновни. Те са българи!
      Нали не мислиш, че това е правилна позиция?
      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

      Коментар


        #63
        Lane Staley написа:
        Airfan написа:
        Идеята ми беше, че трябва да сме задружни и да защитаваме нашите си хора, независимо дали са невинии или виновни. Те са българи!
        Нали не мислиш, че това е правилна позиция?
        Малко се объркаха нещата, но май това е въпрос към мен? Може би не е правилната, а и не убеждавам никого в нея, а просто споделям личното си мнение с вас (а може би не трябваше).Давам пример - осъденият престъпник Майкъл Шийлдс беше ли подкрепян от държавата си или не, според мен беше. Незнам кой е прав, знам аз какво бих направил.Поздрави и без лоши чувства, само си чешем езиците все пак

        Коментар

        Working...
        X