Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да подкрепим истинските БЪЛГАРИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    !

    Това е друго нещо. Не споря за разследването. по скоро се притеснявам че ДЪРЖАВАТА няма да защити граничаря!Както казах гледат отношенията да са добри с турция. Но относно подкрепата си оставам на мнение че трябва да я получи!! Поздрави!
    EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
    Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
    ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
    Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

    Коментар


      #32
      Re: !

      Fiat_Alfa_Fen написа:
      ...... по скоро се притеснявам че ДЪРЖАВАТА няма да защити граничаря!
      Извинявай, но това звучи меко казано несериозно.
      SEAT Leon Cupra 300
      Triumph Street Triple 765 R

      Коментар


        #33
        Re: !

        VooDoo написа:
        Fiat_Alfa_Fen написа:
        ...... по скоро се притеснявам че ДЪРЖАВАТА няма да защити граничаря!
        Извинявай, но това звучи меко казано несериозно.
        Напротив!!!Не ме карай да изреждам случай в които държавата (отговорните лица) преебават сънародници за ’’благото на страната’’Както и да е не ми се влиза в излишни спорове.Ти изказа мнение, аз също.
        EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
        Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
        ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
        Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

        Коментар


          #34
          Едва ли съм единствен. Просто хората ги е старх да си кажат мнението. В предната тема бях обявен за педераст, сега ще ме обявят за еничар...Подкрепа е хубаво да има. Макар да съм скептичен към интернет петиците - онази за запазването на българския език беше подписна от много, меко казано, неграмотни хора, а също така беше пълно с подписи на латиница.Нормално е, ако гражданин на една страна бъде убит в чужда държава, политиците да искат разследване. Нормално е да постяват под съмнение коректността на едно вътрешно разследване и да искат съдебно такова. Това показва няколко неща - грижа за гражданите, вяра в съдебната система на чуждата страна, желание за справедливост. Ако същия случай беше станал с български рибар то сигурен съм, че щеше да има няколко коментара:1 Турците.... те са свикнали да ни мачкат, тяхната сметка...2 Петиция с искане за съдебен процес3 Петиция в подкрепа на семейството на българския рибарИ всички които сега защитават граничаря, щяха да защитават рибаря.Е, турската страна иска съдебен процес и го получава - нещо което щяхте да адмирирате ако беше постигнато от наши политици.Нека му вярваме на българския съд. Нали така се създава държавност - с вяра в институциите.
          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

          Коментар


            #35
            Re: !

            Коментар


              #36
              Re: !

              deadairplane написа:
              Това е смъртен случай и разследване ще има при всички положения. Не извъртай нещата ами прочети статията. ТУКА СТАВА НА ВЪПРОС КАК ПОЛИТИЧЕСКИ СЕ ВЛИЯЕ ВЪРХУ ИНАЧЕ "НЕЗАВИСИМАТА" СЪДЕБНА СИСТЕМА ЗА ДА СЕ ИЗКАРА ГРАНИЧНИЯ ПОЛИЦАЙ ВИНОВЕН.
              Аз каквото имах да казвам съм го казал. Не виждам смисъл да водим излищни спорове и да се настройваме един срещу друг. Искрено се надявам разследването да докаже,че полицая е невинен.
              SEAT Leon Cupra 300
              Triumph Street Triple 765 R

              Коментар


                #37
                Re: !

                Коментар


                  #38
                  к

                  невиждам нарушение!човека си е спазил процедурата.аз го оправдавам напълно
                  uno-1.5i понто 1.2i

                  Коментар


                    #39
                    Lane Staley написа:
                    ...Ако същия случай беше станал с български рибар то сигурен съм, че щеше да има няколко коментара:1 Турците.... те са свикнали да ни мачкат, тяхната сметка...2 Петиция с искане за съдебен процес3 Петиция в подкрепа на семейството на българския рибарИ всички които сега защитават граничаря, щяха да защитават рибаря.Е, турската страна иска съдебен процес и го получава ...
                    Само дето това не се е случило в турция с наш рибар, а се е случило в България с турски рибар, така че ми се струва по-правилно да вземеш страната на граничаря. Не мислиш ли? Освен ако не си по-вярващ и от папата.Хайде със здраве.

                    Коментар


                      #40
                      Подписах. Това е все дно да влезне вкъщи и да вземе парите на масата и да каже еми намерих ги и аз да го гледам и нищо да не му направя. Още повече че засега България освен своята граница, пази и границата на ЕU. ПОнеже се дадоха доста примери за Българските власти, ще си позволя да разкажа една случка. Сестрата на Азис (да оня п*д*л) преди около месец със скутер се набучва странично в автомобил. Обажда се на другите циганета и преди да дойде полицията му хвърлят един бой. При идването на полицията му пишат акт за превишена скорост, отнемане на предимство и че не пазил човека карал скутера. Момичето няма книжка, гражданска отговорност, преглед, без каска и регистрация. Казвам това последното защото на мен ми писаха акт същите тези полицай за тези последните неща. Книжка имам, регистрация също, каската не беше в мен. Не омаловажам факта че бях в нарушение. А сега ми кажете в коя и в каква държавица живеем?

                      Коментар


                        #41
                        Mupo написа:
                        Подписах. Това е все дно да влезне вкъщи и да вземе парите на масата и да каже еми намерих ги и аз да го гледам и нищо да не му направя. Още повече че засега България освен своята граница, пази и границата на ЕU. ПОнеже се дадоха доста примери за Българските власти, ще си позволя да разкажа една случка. Сестрата на Азис (да оня п*д*л) преди около месец със скутер се набучва странично в автомобил. Обажда се на другите циганета и преди да дойде полицията му хвърлят един бой. При идването на полицията му пишат акт за превишена скорост, отнемане на предимство и че не пазил човека карал скутера. Момичето няма книжка, гражданска отговорност, преглед, без каска и регистрация. Казвам това последното защото на мен ми писаха акт същите тези полицай за тези последните неща. Книжка имам, регистрация също, каската не беше в мен. Не омаловажам факта че бях в нарушение. А сега ми кажете в коя и в каква държавица живеем?
                        Мисля, че нямаш нужда от отговор. Можеш да започнеш от мизерна и да нареждаш нататъка. А по-лошото е, че случаи като твоя са ежедневие вече. Дали е с на известен педал сестрата, дали с някое мутре ситуацията или мутрица - няма значение. Само ще припомня един случай от миналата година беше ако не се лъжа - автомобил със сина на турския посланник удря друга кола, след като е нарушил най малко 5 точки от закона за движения по пътищата. Пита се: кой изкараха виновен? Много ни е трудно да се сетим нали?!

                        Коментар


                          #42
                          Airfan написа:
                          Lane Staley написа:
                          ...Ако същия случай беше станал с български рибар то сигурен съм, че щеше да има няколко коментара:1 Турците.... те са свикнали да ни мачкат, тяхната сметка...2 Петиция с искане за съдебен процес3 Петиция в подкрепа на семейството на българския рибарИ всички които сега защитават граничаря, щяха да защитават рибаря.Е, турската страна иска съдебен процес и го получава ...
                          Само дето това не се е случило в турция с наш рибар, а се е случило в България с турски рибар, така че ми се струва по-правилно да вземеш страната на граничаря. Не мислиш ли? Освен ако не си по-вярващ и от папата.Хайде със здраве.
                          Аз изобщо не съм вярващ. Папта вярва в мен Това е пример за нормални отношения между две суверенни страни. Преекспониран е понеже една от тях е Турция.
                          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                          Коментар


                            #43
                            Колега Staley, пак се засичма с тебе . Попринцип си много ама много прав. Но само ако става въпрос за две Нормални суверенни страни. А и тука въпроса е малко по-друг струва ми се. Защо първо го хвалят, радват му се, абе въобще цари обстановка на дружеска задоволеност от добре свършената работа, а чак след телефонния повик "отгоре" се почва с процедурите по въвеждането му под отговорност? Нима преките му началници са толкова зле, че ако действително си е надвишил правата, те ще го хвалят и предлагат за награждаване?! Че сме идиотска и крайно нелогична държава, така е, ама чак до там да са зле - леко се съмнявам.

                            Коментар


                              #44
                              А относно твърдението ти за реакциите на хората, ако това беше наш моряк застрелян в Турция, си на 200% прав. Точно такива щяха да са. И мисля, че е нормално. Същите ще са реакциите на които и да е произволно взети държави и тяхното население. И тъй като в случая ние сме се родили в Република България е редно струва ми се да подкрепим нашето момче, па ако ще да им е налетял в гръб и без предупреждение да ги е изклал (последното е в рамките на шегата, да не ме зачешеш сега )

                              Коментар


                                #45
                                Kotrag написа:
                                Колега Staley, пак се засичма с тебе . Попринцип си много ама много прав. Но само ако става въпрос за две Нормални суверенни страни. А и тука въпроса е малко по-друг струва ми се. Защо първо го хвалят, радват му се, абе въобще цари обстановка на дружеска задоволеност от добре свършената работа, а чак след телефонния повик "отгоре" се почва с процедурите по въвеждането му под отговорност? Нима преките му началници са толкова зле, че ако действително си е надвишил правата, те ще го хвалят и предлагат за награждаване?! Че сме идиотска и крайно нелогична държава, така е, ама чак до там да са зле - леко се съмнявам.
                                Здрасти,Мисля, че наистина сме суверенни страни. Ама може и да греша.Нали си чел Параграф 22? Спомняш ли си защо повишиха Йосарян?
                                like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                                Коментар

                                Working...
                                X