Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да подкрепим истинските БЪЛГАРИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да подкрепим истинските БЪЛГАРИ


    #2
    Тъй като не обичам да пия от шишета без да знам какво има в тях, респективно да цъкам на неизвестни линкове, кои са тези истински българи ? Аз например се сещам за едни момчета, чийто 4-годишен труд беше прецакан, нашите щангисти, които изгоряха "хванати" с допинг. На тях искрено им съчувствам и бих ги подкрепил в този момент, в който този спорт може би е на път да изчезне от България. За мен те са истинските българи, които се нуждаят от подкрепа.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        рибар

        както писах във форума закона е равен за всеки. поне аз така мисля
        uno-1.5i понто 1.2i

        Коментар


          #5
          На тоя човек му плащат,за да пази границата от всякакви нарушители: и след като той си е изпълнил служебните задължения,искат да го съдят,доколкото разбирам.ЕГАТИ ДЪРЖАВАТА/по скоро ЕБАТИ държавицата нещастна/
          Автомобилът е просто добавка към гумите иджантите

          Коментар


            #6
            Дано не го отнесе заради политиците и дипломатите които само и само да угодят на съседите, ще се надупят на всеки.

            Коментар


              #7
              Подписах се.
              Ex Fiat 126P
              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
              Alfa Romeo 147 1.6 TS
              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

              Коментар


                #8
                Явно в една държава, в която липсата на държавност е взела връх могат да се случват какви ли не странни неща. Целия този фарс е защото това момче си е изпълнило поетите към държавата ангажименти.....И?А, ако това беше станало в туски териториални води, дали нямаше да ги избесят още на борда???? Как се посяга на полицай?
                Настоящата - Ford Focus ST
                Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                Франкенщайн - R.I.P.
                Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                Коментар


                  #9
                  И аз подписах, човекът просто си е вършел работата.

                  Коментар


                    #10
                    Рискувам с моето мнение по въпроса да предизвикам гнева на мнозина от хората от форума, но не се боя да изкажа мнение , което се различава от това на повечето. Искам да подчертая , че не заемам страна в този случай и се надявам съда да се изкаже справедливо по този казус. Разбира се всеки , който нарушава границите на Република България трябва да носи отговорност за това. Въпроса е дали граничните полицаи са да действали законосъобразно или са превишили своите правомощия. При нас нещата се интерпретират по един начин в Турция със сигурност по друг. Когато стане въпрос за национална сигурност или ако щете за национално достойнсво общественото мнение може много лесно да се манипулира. Но да умре човек за една риба и по този начин да се настроят две общества едно срещу друго може да стане само на Балканите. Сега очаквам да бъда подложен на унищожителна критика.
                    SEAT Leon Cupra 300
                    Triumph Street Triple 765 R

                    Коментар


                      #11
                      VooDoo написа:
                      Рискувам с моето мнение по въпроса да предизвикам гнева на мнозина от хората от форума, но не се боя да изкажа мнение , което се различава от това на повечето. Искам да подчертая , че не заемам страна в този случай и се надявам съда да се изкаже справедливо по този казус. Разбира се всеки , който нарушава границите на Република България трябва да носи отговорност за това. Въпроса е дали граничните полицаи са да действали законосъобразно или са превишили своите правомощия. При нас нещата се интерпретират по един начин в Турция със сигурност по друг. Когато стане въпрос за национална сигурност или ако щете за национално достойнсво общественото мнение може много лесно да се манипулира. Но да умре човек за една риба и по този начин да се настроят две общества едно срещу друго може да стане само на Балканите. Сега очаквам да бъда подложен на унищожителна критика.
                      Абе колега ,с теб явно пак ще се посрещтнем.Само един въпрос :Ти Българинл и си?И неми излизай пак с номерата за етническа омразаТе зи хора колят ,бесят и вкарват в затворите за щяло и не щяло,ти адвокат ще им ставаш.Говоря за цялата мюсюлманска сган.Явно забрави за двамата Българи в Ирак,а Либия,Сергей Антонов,кулите в САЩ,безредиците във Францияи още много други техни,,спаведливости’Твърдо заставам зад нашето момче,като мой сънародник и съгражданин.
                      Фиат Брава 1.4 12V 1998г

                      Коментар


                        #12
                        bicho1976 написа:
                        VooDoo написа:
                        Рискувам с моето мнение по въпроса да предизвикам гнева на мнозина от хората от форума, но не се боя да изкажа мнение , което се различава от това на повечето. Искам да подчертая , че не заемам страна в този случай и се надявам съда да се изкаже справедливо по този казус. Разбира се всеки , който нарушава границите на Република България трябва да носи отговорност за това. Въпроса е дали граничните полицаи са да действали законосъобразно или са превишили своите правомощия. При нас нещата се интерпретират по един начин в Турция със сигурност по друг. Когато стане въпрос за национална сигурност или ако щете за национално достойнсво общественото мнение може много лесно да се манипулира. Но да умре човек за една риба и по този начин да се настроят две общества едно срещу друго може да стане само на Балканите. Сега очаквам да бъда подложен на унищожителна критика.
                        Абе колега ,с теб явно пак ще се посрещтнем.Само един въпрос :Ти Българинл и си?И неми излизай пак с номерата за етническа омразаТе зи хора колят ,бесят и вкарват в затворите за щяло и не щяло,ти адвокат ще им ставаш.Говоря за цялата мюсюлманска сган.Явно забрави за двамата Българи в Ирак,а Либия,Сергей Антонов,кулите в САЩ,безредиците във Францияи още много други техни,,спаведливости’Твърдо заставам зад нашето момче,като мой сънародник и съгражданин.
                        Бях убеден ,че ти ще си един от хората, които няма да са съглани с моето мнение. Знаех, че ще ме атакуваш , но в това няма нищо лошо- истината се ражда в спора. Не разбирам какво общо имат Ирак, Либия , САЩ или Франция със случая, който се дискутира тук. Аз също съм против фанатично настроените мюсюлмани, но не може да се твърди че всички те са терористи. В живота много често хората вземат решения продиктувани не от разума, а от чувствата. Истината е ,че всичко което се случва на Балканите се пречупва през призмата на историческата неприязан и омраза. Не варвам това някога да се промени за съжеление.
                        SEAT Leon Cupra 300
                        Triumph Street Triple 765 R

                        Коментар


                          #13
                          Подкрепа!От коментарите:"Михаил първоначално получил само похвали от шефовете, даже и грамота-награда му връчели и изведнъж се разнесъл телефонен звън от "много високо място" и веднага шефовете му обърнали резбата. И още по неслучайно е, че това се случва след като Турция изпратила протеста нота.""В конфиденциален разговор шефът на Районна граничарска служба - Бургас Ваньо Иванов е препоръчал на бащата на Цонков синът му да приеме споразумение, за да бъде осъден условно""...абе ти охранявай границата за да не влезе никой, но ако някой те нападне и реши да те убива не го спирай..."
                          Peugeot 407 2.0 HDI

                          Коментар


                            #14
                            Към пич-а който защитавам турчолята. Ти видя ли по новините какви са ръцете на граничните полицаи от схватката с "мирните рибари" ? Само това ми кажи? И разбра ли, че са се опитали да потопят лодката на граничарите ?

                            Коментар


                              #15
                              ////Punto//// написа:
                              Към пич-а който защитавам турчолята. Ти видя ли по новините какви са ръцете на граничните полицаи от схватката с "мирните рибари" ? Само това ми кажи? И разбра ли, че са се опитали да потопят лодката на граничарите ?
                              Нека не се дразним помежду си, няма да постигнем съгласие. Всеки си има мнение, а моето е че на граничаря ще му трябват средства за съда и адвокати, да измислим начин, да го подкрепим финансово, за какво ли не се даряват средства с SMS-и, не знам как се организира, но все някой ще знае. В противен случай ще отнесе тоягата, знаем си държавата, макар че в изпълнение на служебният си дълг се е защитил в условията на неизбежна самоотбрана. Ако го бяха пречукали щяха да повият ден два, след което да дадат близките му на два пъти по 1.30 мин и толкоз.
                              Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                              Коментар

                              Working...
                              X