Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследнаПоследна
Резултати 41 до 50 от 63

Тема: Да подкрепим истинските БЪЛГАРИ

Бута детска количка Аватарът на Kotrag
    Регистр. на
    30.06.2008
    Цитат Mupo написа:
    Подписах. Това е все дно да влезне вкъщи и да вземе парите на масата и да каже еми намерих ги и аз да го гледам и нищо да не му направя. Още повече че засега България освен своята граница, пази и границата на ЕU. ПОнеже се дадоха доста примери за Българските власти, ще си позволя да разкажа една случка. Сестрата на Азис (да оня п*д*л) преди около месец със скутер се набучва странично в автомобил. Обажда се на другите циганета и преди да дойде полицията му хвърлят един бой. При идването на полицията му пишат акт за превишена скорост, отнемане на предимство и че не пазил човека карал скутера. Момичето няма книжка, гражданска отговорност, преглед, без каска и регистрация. Казвам това последното защото на мен ми писаха акт същите тези полицай за тези последните неща. Книжка имам, регистрация също, каската не беше в мен. Не омаловажам факта че бях в нарушение. А сега ми кажете в коя и в каква държавица живеем?
    Мисля, че нямаш нужда от отговор. Можеш да започнеш от мизерна и да нареждаш нататъка. А по-лошото е, че случаи като твоя са ежедневие вече. Дали е с на известен педал сестрата, дали с някое мутре ситуацията или мутрица - няма значение. Само ще припомня един случай от миналата година беше ако не се лъжа - автомобил със сина на турския посланник удря друга кола, след като е нарушил най малко 5 точки от закона за движения по пътищата. Пита се: кой изкараха виновен? Много ни е трудно да се сетим нали?!

Фиат идол Аватарът на Lane Staley
    Регистр. на
    12.03.2007
    Цитат Airfan написа:
    Цитат Lane Staley написа:
    ...Ако същия случай беше станал с български рибар то сигурен съм, че щеше да има няколко коментара:1 Турците.... те са свикнали да ни мачкат, тяхната сметка...2 Петиция с искане за съдебен процес3 Петиция в подкрепа на семейството на българския рибарИ всички които сега защитават граничаря, щяха да защитават рибаря.Е, турската страна иска съдебен процес и го получава ...
    Само дето това не се е случило в турция с наш рибар, а се е случило в България с турски рибар, така че ми се струва по-правилно да вземеш страната на граничаря. Не мислиш ли? Освен ако не си по-вярващ и от папата.Хайде със здраве.
    Аз изобщо не съм вярващ. Папта вярва в мен Това е пример за нормални отношения между две суверенни страни. Преекспониран е понеже една от тях е Турция.
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

Регистр. на
    30.06.2008
    Колега Staley, пак се засичма с тебе . Попринцип си много ама много прав. Но само ако става въпрос за две Нормални суверенни страни. А и тука въпроса е малко по-друг струва ми се. Защо първо го хвалят, радват му се, абе въобще цари обстановка на дружеска задоволеност от добре свършената работа, а чак след телефонния повик "отгоре" се почва с процедурите по въвеждането му под отговорност? Нима преките му началници са толкова зле, че ако действително си е надвишил правата, те ще го хвалят и предлагат за награждаване?! Че сме идиотска и крайно нелогична държава, така е, ама чак до там да са зле - леко се съмнявам.

Регистр. на
    30.06.2008
    А относно твърдението ти за реакциите на хората, ако това беше наш моряк застрелян в Турция, си на 200% прав. Точно такива щяха да са. И мисля, че е нормално. Същите ще са реакциите на които и да е произволно взети държави и тяхното население. И тъй като в случая ние сме се родили в Република България е редно струва ми се да подкрепим нашето момче, па ако ще да им е налетял в гръб и без предупреждение да ги е изклал (последното е в рамките на шегата, да не ме зачешеш сега )

Регистр. на
    12.03.2007
    Цитат Kotrag написа:
    Колега Staley, пак се засичма с тебе . Попринцип си много ама много прав. Но само ако става въпрос за две Нормални суверенни страни. А и тука въпроса е малко по-друг струва ми се. Защо първо го хвалят, радват му се, абе въобще цари обстановка на дружеска задоволеност от добре свършената работа, а чак след телефонния повик "отгоре" се почва с процедурите по въвеждането му под отговорност? Нима преките му началници са толкова зле, че ако действително си е надвишил правата, те ще го хвалят и предлагат за награждаване?! Че сме идиотска и крайно нелогична държава, така е, ама чак до там да са зле - леко се съмнявам.
    Здрасти,Мисля, че наистина сме суверенни страни. Ама може и да греша.Нали си чел Параграф 22? Спомняш ли си защо повишиха Йосарян?

Регистр. на
    30.06.2008
    Ако се зачетеш подробно, ако успееш да намериш материали де, в геополитическите стратегии на Русия, Англия и САЩ, мисля че ще ти се роди детенце кръстено Съмнение относно незевисимостта, суверенитета и тенденциите за развитие на България. Далеч не съм поклонник на теориите за световната конспирация, но има неща пред които човек няма как да си затвори очите. Водил съм дълги разговори с хора участвали сериозно в тези процеси/антипроцеси и в сърцето ми се е посяло едно голямо зрънце съмнение, за това в какъв свят живеем И тук не визирам България, а целия свят. Всичко и всички са оплетени като котешки черва, или да го кажа по-културно - като череши в кошница: вадиш една, излизат 100 Относно параграф 22 - дълбоко вярвам във факта, че съм роден, отраснал и в момента живея в сюжета на тази велика книга :D Бегъл пример - България е живото доказателство, че една държава е в състояние да бележи някакви темпове на развитие не благодарение на формата и органа на управление, а въпреки него

Аз изобщо не съм вярващ. Папта вярва в мен Това е пример за нормални отношения между две суверенни страни. Преекспониран е понеже една от тях е Турция.
    Идеята ми беше, че трябва да сме задружни и да защитаваме нашите си хора, независимо дали са невинии или виновни. Те са българи!

Регистр. на
    12.03.2007
    Цитат Airfan написа:
    Идеята ми беше, че трябва да сме задружни и да защитаваме нашите си хора, независимо дали са невинии или виновни. Те са българи!
    Да бе, ще защитавам виновен само защото е българин? Ти сериозно ли?

Регистр. на
    30.06.2008
    А да попитам, ей така от любов към разговора - на какво се базира оценката за виновност в случая, тъй като според така разказаната история човека по никакъв начин не е нарушил действащите в момента законови разпоредби?

Фиат фанатик Аватарът на Fiat_Alfa_Fen
    Регистр. на
    14.11.2007

!

Цитат Airfan написа:
    Да бе, ще защитавам виновен само защото е българин? Ти сериозно ли?
    Ами ти сериозно ли говориш? Немога да повярвам че се съмняваш.Колега, не става дума за БЪЛГАРИН убил дете с майка или предизвикал катастрофа с жертви, става дума за човек който ИЗПЪЛНЯВА ДЪЛГА СИ. Явно неможете да го разберете това. Не защитавате сериен убиец а БЪЛГАРИН защитил страната си.
    EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
    Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
    ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
    Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследнаПоследна

Тема: Да подкрепим истинските БЪЛГАРИ

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •