Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем! Фиат Пунто - ел. усилвател.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Снимки:
    Прикачени файлове

    Коментар


      #17
      Deni,ако имаш още релета - дай един телефон за връзка.

      Коментар


        #18
        DENI написа:
        При мен се получи този проблем , също три дни след като ми монтираха аларма , но може да е съвпадение . Виж на този адрес има снимки : http://www.puntoclub.hu/forum/punto2...kormany?page=2
        Мале. леле Какъв е тоя линк и само аз ли съм толкова смотан че немога да прочета тая ШЛЬОКАВИЦА. Ще се саомоубия!
        CSI in the CAR !!!
        Mancuzo Fiat PUNTO 1.7DS 176B3.000,около (6,7л-11л /100)София.


        ПО-ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "Дизел"

        Коментар


          #19
          Zdravei, Slu4aino da sa ti ostanali dve izli6ni releta?prizvynakai mi na 0887340307 - Kazvam se Stoyan MinchevСпазвай,правилата пиши на КИРИЛИЦА.Модераторски екип: fiat-bg.org

          Коментар


            #20
            Здравейте ако са останали две релета,предварително благодаря:телефон 0878734362 и 0618 6 42 89

            Коментар


              #21
              Абе колеги, за да тръгне сервото след смяна на релетата трява ли да се изчисти грешката или просто се оправя.Или с рестарт на компа му?
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #22
                Yavor написа:
                Абе колеги, за да тръгне сервото след смяна на релетата трява ли да се изчисти грешката или просто се оправя.Или с рестарт на компа му?
                Ако след грешката сервото се оправи,то си тръгва нормално и грешката се сампизтрива.Чек-лампата на сервото свети само когато не е в ред.

                Коментар


                  #23
                  Stefan Hadjov написа:
                  Yavor написа:
                  Абе колеги, за да тръгне сервото след смяна на релетата трява ли да се изчисти грешката или просто се оправя.Или с рестарт на компа му?
                  Ако след грешката сервото се оправи,то си тръгва нормално и грешката се сампизтрива.Чек-лампата на сервото свети само когато не е в ред.
                  Точно така е.

                  Коментар


                    #24
                    Здравеите ниакои да знае от каде да си намеря схема на електроусилвател.
                    FIAT PUNTO, 1.9 JTD,

                    Коментар


                      #25
                      Може ли някой да ми даде отговор на следния въпрос: Когато включа системата "city", работи само на дясната страна, а на ляво върти трудно. Казаха ми ми, че имам изгорял датчик или сензор, незнам точно. Къде се намира този датчик. Някой може ли да ми отговори? Ще съм много благодарен. Фиат Пунто 2000 г., JTD
                      FIAT PUNTO, 1.9 JTD,

                      Коментар


                        #26
                        sokipoki написа:
                        Може ли някой да ми даде отговор на следния въпрос: Когато включа системата "city", работи само на дясната страна, а на ляво върти трудно. Казаха ми ми, че имам изгорял датчик или сензор, незнам точно. Къде се намира този датчик. Някой може ли да ми отговори? Ще съм много благодарен. Фиат Пунто 2000 г., JTD
                        Преди да се занимаваш с датчика,си провери релетата.Едно от тях може да е заминало.

                        Коментар


                          #27
                          За тези релета ли става въпрос, които е сменял DENI.
                          FIAT PUNTO, 1.9 JTD,

                          Коментар


                            #28
                            Здравейте колеги, и аз имам същия проблем. Измерих релетата и са здрави. Някой да е установил друга причина за проблема?Благодаря предварително.

                            Коментар


                              #29
                              DENI къде в Бургас ти провериха електрониката, че е здрава?

                              Коментар


                                #30
                                ако има останали две релета вземам гител. 0896 96 95 99

                                Коментар

                                Working...
                                X