Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересни и препоръчани филми...

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Mupo написа:
    Онзи ден гледах ронините. Нещо не ми допадна или може би очаквах повече. Напоследък Киано участва във филми, в които ролите не са за него. Пак лично мнение.
    Гледах го на 4dX кино, ако не беше седалката дето се клати, като Пунто в разбита улица, нямаше да ми хареса.
    BMW E46 coupe
    Fiat Punto 1.1 LPG - ex

    Коментар


      Препоръчвам Escape Plan. Хареса ми.
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        Captain Phillips / Капитан Филипс (2013) някой да го е минал?
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          tyson написа:
          Captain Phillips / Капитан Филипс (2013) някой да го е минал?
          Не съм го гледал, но видях трейлъра. Мисля че ще е хубав, но не смятам, че е подходящ за кино.
          Fiat Punto`04 1.2 60hp.
          Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
          ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

          Коментар


            tyson написа:
            Препоръчвам Escape Plan. Хареса ми.
            Един плюс и от мен за филма.
            2008 Fiat Stilo MW 1.9 JTD MultiJet 8V 120hp

            Коментар


              tyson написа:
              Captain Phillips / Капитан Филипс (2013) някой да го е минал?
              Лично на мен много ми хареса .

              Коментар


                Коментар за филма "100 градуса по нулата" от замунда "За тези, които още се чудят дали да гледат филма въпреки всичките негативни коментари ето едно кратко описание за да добиете представа:В първите 20мин не се случва нищо особено-научни обяснения за апокалипсиса и т.н.Запознават ни с главните герои-брат и сестра американци в Париж, които са уникално дървени типове и водят разговор за ежедневни неща от сорта на"Ял ли си? Да не забрави лампата в хола светната?" и тем подобни.Другите ни герои са доведената им майка и баща им, които са в Лондон и са толкова безполезни, че няма да ги споменаваме по-нататък.Започва апокалипсиса и естествено брата ляга и си удря глават в земята(не, не падна, той просто си легна човека все едно е на дивана в хола).Сестра му показа завидни умения в ритане на гиганстки снежно-ледени топки и го спаси. Отидоха в американското посолство да намертя помощ.Посолството приличаше на една от тия бараки, в които хората на село си държат дървата за огрев през зимата.Там обаче намериха само един негър, който носеше някъв кашон с тъпотии.Тръгнаха да бягат отново но след поредното земтресение брата и сестрата пропаднаха в мазето, а негъра изчезна безследно.Както и да е измъкнаха се, но братът видя някви случайни кабели да си висят така и си каза"Ей тия кабели колко са яки що па да не ги пипна ей така без причина!"и ги пипна, и го удари ток.Момичето се развика за помощ и тогава негъра(тоя дето носеше кашона с тъпотиите преди малко) излезе иззад една врата сякаш става от сън.Спасиха нашия човек и излязоха от посолтвото, а негъра потъна вдън земя като на Пепеляшка каляската.Озоваха се на едно доста странно място-от едната им страна се виждаше река Дунав и сградата на парламента в Будапеща, а от другата река Сена и Айфеловата кула в Париж(!?).Също така в парижкия пейзаж беше привечер, а в Будапещенския- обедно време(!?).Постояха малко там и решиха да си боцнат палта понеже било студено(хм, пък на мен ми изглеждаше нормално есенно време).По улиците те бяха единствените бягащи за живота си, за останалите хора ежедневито си вървеше съвсем спокойно.Та отидоха в друго мазе откъдето си боцнаха палта но, о какъв обрат, какво нещо-появи се един клошар, сдобил се с воден пистолет по случайност и каза, че искал 40 000евро за тия палта(бе то и аз искам много работи ама), но поредното земетресение го обезоръжи и го плюсна в безсъзнание.Но отново обрат-от нищото се появи един шкаф и затрупа момичето.Спрях филма там, защото това ми беше предостатъчно, но предполагам, че вълшебният тип от посолтвотото пак се е появил да ги спаси от нищото.Няколко думи за ефектите-сигурно са наели трима души да ги правят-един да пищи и вие като сирена, един да изсипва торби със сняг и пясък, и един да чука по стените и да клати прозорците.Лично мнение-покъртително слаб филм по-добре не си губете времето с него."
                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                Коментар


                  Аз за жалост го догледах ... бащата и мащехата гепиха отнякъде хеликоптер и отидоха в Париж да ги спасяват ... от върха на Айфеловата кула естествено като най-сигурното място в целият огромен площад около нея. В секундата в която ги изтеглиха с въже на хеликоптера все пак кулата не издържа и се срути.А двете мацки (пича се уреди с гадже междувременно) през цялото време бяха по летни роклички защото изведнъж от нищото в един тунел през който бягаха се появиха двама и им взеха палтата ...

                  Коментар


                    Абе, вие двамата, последните писали, вицове ли ни разказвате?Такъв филм аз не бих гледал.Въпреки заплетения сценарии. :D
                    Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                    Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                    Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                    Коментар


                      Абе ужас ... аз го бях пуснал и имах друга работа та го оставих за фон - беше ми интересно какви глупости ще предложи до края ...Преди да тръгнат с хеликоптера бащата нае в Лондон кола под наем - Фиат (естествено с унгарски номера) и с нея минаха през тунела под Ламанш-а. Тунелът изглеждаше по малък от Люлинския в София но имаше табела EURO TUNNEL, а до него се стига по черен път. Та този път беше преграден с бариера но колата я разби и продължи. Естествено че тунелът започна да се пълни с вода ама фиата караше много бързо пред нея. Добре че изходът на тунела във Франция беше асфалтиран че иначе щяха да разбият колата

                      Коментар


                        Изгледах го до края,трагедия е филма.Пълни аматьори ,сценариста и актьорите.

                        Коментар


                          Аз не съм го гледал този филм, даже не бях чувал за него докато не попаднах на коментара в друг форум. След като го прочетох, абсурд да седна да го гледам :D
                          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                          Коментар


                            Изгледах Captain Phillips / Капитан Филипс (2013). Ако има колеги моряци го препоръчвам. Лично на мен ми хареса.
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар


                              tyson написа:
                              Изгледах Captain Phillips / Капитан Филипс (2013). Ако има колеги моряци го препоръчвам. Лично на мен ми хареса.
                              И аз вчера го гледах. Много добър филм, заслужава си гледането!
                              Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                              Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                              ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                              Коментар


                                tyson написа:
                                Препоръчвам Escape Plan. Хареса ми.
                                И на мен, Сталоун се вписва идеално в ролята, Арни малко изкуствено седи, но като цяло е интересен филма
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X