Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обществени естакади и канали

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Колега в Красна Поляна има канал на мястото на този склад:http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=4...иналата седмица бях на това място и забелязах че всичко е бутнато и е останал само един канал, който не е много висок, но все пак може да се смени масло на него! Поне за сега!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #32
      xctr написа:
      Колега в Красна Поляна има канал на мястото на този склад:http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=4...иналата седмица бях на това място и забелязах че всичко е бутнато и е останал само един канал, който не е много висок, но все пак може да се смени масло на него! Поне за сега!
      Колега, можеш ли да маркираш точно мястото?

      Коментар


        #33
        Виждаш ли зеленото балонче на този линк:http://maps.google.com/maps?f=d&sour...h&z=18Този склад го няма вече и само канал е останал! :D
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #34
          :D Мерси колега!. В скоро време и аз ще го посетя за смяна на маслото...

          Коментар


            #35
            В София има една рампа на бул.Бъкстон в горната му част, срещу бензиностанцията на Лукоил. удобна е и е чиста.
            Fiat Punto 1.7 TD

            Коментар


              #36
              Колеги, ето и от мен два канала в моя квартал.Намират се в непосредствена близост един от друг. Първия (който е в ляво на снимката) е между гаражите в ляво в посока към Газ станцията. Доста често върху него има спряла кола - особено привечер, затова ние ползваме другия. Той е в двора на бивш автосервизен комплекс. Доста широко и удобно, но много мръсничко. Дано да съм бил полезен!
              Прикачени файлове
              ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

              Коментар


                #37
                във обеля (селото) има едно много добро каналче(частно е) и е затворено , но не е проблем да се ползва , единственото условие е да се пази чисто, дори не е заключено

                Коментар


                  #38
                  При последните ми странствания открих 2 обществени канала, които могат да бъдат ползвани при нужда:1. Главен път 1 (София-Кулата), точно на разклона за гр.Бобошево покрай пътя вдясно (при пътуване на юг) има обществен канал.ЕТО ТУК2. Път 15 (Враца - Оряхово), в близост до с.Липница, до разклона за с.Ботево. Не успях да го открия на картата, но е някъде ТУК

                  Коментар


                    #39
                    И двата канала за Бургас, описани по-напред в темата НЕ "работят"...
                    Alfa 159 SW 2.4 Ti
                    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                    Коментар


                      #40
                      много полезна тема , да се включа и аз канал в софия - зона Б-18
                      Прикачени файлове
                      Lancia Delta 1.6 i.e.

                      Коментар


                        #41
                        За Русе: има един канал зад историческия музей, който е удобен, но малко мръсен. Естакада преди да се завие към Металснаб, пътя за Корабната.
                        Fiat Bravo 11'97
                        1.4 12V A/C

                        Коментар


                          #42
                          Оказа се, че и до нас (Младост 2) има канал - http://bgmaps.com/link/79EC41C3933FC3CD349822706FE21E91 , но е супер мръсен и е доста плитък, абе все за някоя бърза проверка става. Проблема е, че доста често има паркирали коли пред него, но някой път може и да се ползва.

                          Коментар


                            #43
                            аиде и и аз да добавя 2 канала които се намират в Банкя №1 се намира на улица Витоша точно зад Училището (78 соу) намира се на гъба на училището точно на самата улица №2 се намира на улица Разтоварище зад Магазин CBA минава се като се завие през колелото на автобусите отам през мосчето на реката и продължи около 150 метра на вътре канала се намира в ляво от вас ( много често в района има паркирани Сот-аджииски коли)ПС: и двата канала не са много чисти ама ако се налага може да се ползватПС2: някой да знае канал в Студ. Град че миналата седмица ми потрябва да видим колата на колега и не намерихме
                            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                            Коментар


                              #44
                              trace написа:
                              Има една в складовете на Божурище.Това е пряката преди Метро.Има вход 50ст. за складовете.Има и една в Овча Купел но хората почнаха да я заключват.Оплакаха се, че идват разни, източат си маслото на земята и става мазало.Така че, пазете ги, на следващия след вас няма да му е приятно да газив локви.
                              В събота ходих да сменя маслото там. На портала охраната ме спря. Човека каза, че това е частна собственост и малко с уговорки стават нещата.Не успях да се добера до канала.
                              04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                              Коментар


                                #45
                                Re: канал

                                Ето ъпдейт на линка по-горе (неработещ). Специални благодарности на Ключаря.Зад училището Индира Ганди (79-то СОУ) улица 704 Люлин 7 срещу ХЕПИ, задънената улица.google maps
                                04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                                Коментар

                                Working...
                                X