Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обществени естакади и канали

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Jimy написа:
    А нещо в Пловдив,а???
    Под надлеза на Ален Мак от страната на Гара Филипово се минава!
    Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

    Коментар


      #17
      И в Русе има няколко канала и естакади, е не са много удобни за работа но .... Единия е в двора на студентското градче зад едно барче, а другия е близко до него, маркирал съм ги на снимката. има и една естакада до бившия месокомбинат РОДОПА по пътя към Бимас.
      Прикачени файлове
      FIAT Punto ELX /1.6 / 90HP ГИ LOVATO EASY FAST

      Коментар


        #18
        Колеги София жк. Левски "В" между блок 2 и 4 на полянката има канал , както и в Сухата река пред блок 100 ( пред входовете на блока от към Владимир Вазов).Ако някой ще ползва този до блок 2 да драсне 1 съобщение и ще помагам с каквото мога ако има нужда

        Коментар


          #19
          за колегите от Бургас .. аз знам за 2-а канала, които стават за свободно ползване1-ият е на последната спирка на автобусите в "Славейков" с/у Мастърхаус2-иат е до 3-та поликлиника, влиза се през една порта и канала се пада в ляво .. там е по затънтено
          Прикачени файлове
          Fiat Brava TD100

          Коментар


            #20
            София, квартал Горублянеhttp://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=9...bc252069&tip=1
            FIAT Nuova Punto 1.2 8V
            FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
            ...and justice for all

            Коментар


              #21
              AdViSoRa написа:
              София, квартал Горублянеhttp://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=9...bc252069&tip=1
              Колега не ми отваря адресчето Може ли да ми кажеш номер на блок нещо,или улица и номер благодаря предварително
              Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
              И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
              .

              Коментар


                #22
                cs_aleksandar написа:
                AdViSoRa написа:
                София, квартал Горублянеhttp://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=9...bc252069&tip=1
                Колега не ми отваря адресчето Може ли да ми кажеш номер на блок нещо,или улица и номер благодаря предварително
                http://www.bgmaps.com/services/links/links.asp?linkkey=040d3ca61a591bd047428980431dbdc0 Съжялявам че не се е запаметило от първия път.Ако пак изчезне е на реката до 38 блок.
                FIAT Nuova Punto 1.2 8V
                FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
                ...and justice for all

                Коментар


                  #23
                  Някой дали е открил нещо ново някъде?

                  Коментар


                    #24
                    Бургас, ДКЦ1 (бивша Окръжна болница)Канала се пада от към моргата
                    Прикачени файлове
                    Alfa 159 SW 2.4 Ti
                    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                    Коментар


                      #25
                      :D Колеги, да не отварям нови теми ще събудя малко тази :D.Днес с едно френдче обикалях 3 часа из западната част на София да търсим канал/естакада за да си смени маслото на колата.Направи ми впечатление, че всички естакади са заключени, заварени или са запушени.Канали където намерихме не стават за нищо( боклуците в тях са запълнили канала).Та въпроса ми е следния: какъв е статута на тези съоръжения?.Кой е отговорен за тях?.Мисля, че не е редно да се заключват, тъй като са на общинска територия...би трябвало да са достъпни.

                      Коментар


                        #26
                        Мисля, че ги заключват именно поради причината, която си описал - боклуци. Кой каквото прави - всичко си зае*** там и не му дреме.

                        Коментар


                          #27
                          Ако случайно закъсате по пътя Ямбол-Сливен - обществен и достъпен канал има само на 1 км встрани от главния път - на входа на село Дражево, веднага след гробищата:
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #28
                            Един не заключен канал, само трябва да се говори с хората от автомивката, понеже е тяхна собственост.
                            Прикачени файлове
                            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                            http://www.keepfighting.ms

                            Коментар


                              #29
                              А за Варна някой знае ли нещо за канал или естакада преди знаех една но построиха Лидъл на нейното място.
                              FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                              Коментар


                                #30
                                ogi28b написа:
                                Мисля, че ги заключват именно поради причината, която си описал - боклуци. Кой каквото прави - всичко си зае*** там и не му дреме.
                                Съгласен съм, че на никой не му е приятно да му се разнасят такива боклуци около блока/ къщата обаче има и хора, които не си зарязват консумативите.Не може заради едни да са ощетени други...Ще запитам в понеделник общината какво е положението с тези съоръжения.Друго, което ми идва на идея е вариант за форумска естакада...ако успеем да намерим място... :D

                                Коментар

                                Working...
                                X