Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обществени естакади и канали

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Обществени естакади и канали

    Имаше една тема за естакади, ама не можах да я намеря, затова пускам нова, и ако онази се е затрила, давайте в тази да записваме всички места на които можем да си работим по колите. Ето една в комплекс БАН, в София, намира се точно с/у входа на Агенцията за Ядрено Регулиране, и Съвет за Електронни медии, зад спирката на трамвай 20, в посока дружба, но влизането до там е малко извратено. Иначе е хубава, широка, висока е може би 1.80:На снимка 1 - мястото в общ изгледНа снимка 2 - как да влезем до естакадата от булевард Шипченски проход - 2 начина.
    Прикачени файлове

    #2
    Има една малка естакада точно на Вагон Ресторанта при сервиза за автостъкла (кв.Красна Поляна). И още една на улица ПАЯК ПЛАНИНА зад блок 24 (не знам дали се води в кв.Сердика или в кв.Зона Б19). За тези се сещам в момента
    Fiat Punto 1.7TD
    Mazda 626 2.0
    Fiat Croma 2.4 Multijet

    Коментар


      #3
      Някой случайно да е научил някоя нова? Или канал?

      Коментар


        #4
        А нещо в Пловдив,а???
        Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
        Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
        http://www.keepfighting.ms

        Коментар


          #5
          канал

          http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=0e...52.y=187тук има един за по високи коли/ че моята не става / и смелчаци /доста е висок /ЛЮЛИН 7 до училището и градината .
          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

          Коментар


            #6
            В Банишора близо до хали Банишора - бившата баня.От паркинга на халите като тръгнеш в посока сливница, има една улица без изход до една автокъща за бусчета и камиончета.Канал е, не се заключва, но може би е само за тези от автокъщата, не съм ходил да проверявам. Преди мислех да ходя, но ремонтиаха една пиклива джипка и не можах да се доредя.Поздрави.
            Bravo JTD 105 '98

            Коментар


              #7
              В двора на ДАИ има канал, а точно до него има автосервиз, в който работят изключителни специалисти. На никого няма да се откаже да използва канала.

              Коментар


                #8
                Има една в складовете на Божурище.Това е пряката преди Метро.Има вход 50ст. за складовете.Има и една в Овча Купел но хората почнаха да я заключват.Оплакаха се, че идват разни, източат си маслото на земята и става мазало.Така че, пазете ги, на следващия след вас няма да му е приятно да газив локви.
                Прикачени файлове
                Ex Fiat 126P
                Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                Alfa Romeo 147 1.6 TS
                Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                Коментар


                  #9
                  В кв. Лагера има тук:Не е от най-високите, но става! Пазете я чиста! Защото и без това вече има безброи туби с масло!
                  ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                  // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                  Коментар


                    #10
                    UP на темата ! С наближаване на зимата, повече хора ще искат да си прегледат колите самостоятелно, затова нека знаем къде може да го направим. Моля пазете чистота! Не си изливайте маслото ! Събирайте го в туба или шише, и го оставете встрани, все на някого ще послужи, но на земята - едва ли !!!

                    Коментар


                      #11
                      Ето една от мен, в Казичене, точно пред аква-парка се пада. Може да се влезе, като се кара по западното платно на околовръстното, в посока юг, буквално след шела, вдясно има едно като черен път, по него се стига до аквапарка. Другият начин е от Казичене, по улица Околовръстна, успоредна на железния път, само направо, минава се под Околовръстния път на София, и пак се стига до входа на аква парка. Пазете чистота!Ето и картинки:
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        #12
                        trace написа:
                        източат си маслото на земята и става мазало.Така че, пазете ги, на следващия след вас няма да му е приятно да газив локви.
                        Може от това точене на масла върху земната повърхност залежите от нефт да се възобновят ?Сигурно така разсъждават тези мърлячи които го правят.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #13
                          В Белене имаше един прекрасен канал, точно на влизането в града, до бутката на КАТ. Преди годин правиха ремонт на КАТ-овата бутка (не помня някога да се е използвала по предназначение) и явно някой гений е решил да заварят на 4-те краища на канала 50-сантметрови ДЕБЕЛИ винкели и сега е неизползванем...Сега като имам нужда от канал врънкам комшията да извади хлОпела от неговият гараж...Тъпо...А хората си го използваха този канал, ба...и, не можеш едни амортисори да си провериш да ли са изпуснали...

                          Коментар


                            #14
                            В Стара Загора не знам къде има канали,знам че на полигона на Хрищени има две естакади.Едната е ниска,другата е малко по-висока.Полигона се намира над гробищата.Втората бариера на гробищата и само нагоре.
                            Прикачени файлове
                            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                            Коментар


                              #15
                              Аз съм ползвал в град Елхово, веднага след излизането от града, посока Тополовград или Лесово. Малко преди бензиностанцията, която е вдясно. Канала се намира в ляво.Има някакъв стар стопански двор и точно до пътя има канал. За едно левче на час го ползвах. От друга страна и два часа да стоиш, никой няма да ти иска повече.Плаща се на пазача, чиято кабинка е на два метра от канала.Най-вероятно плащането е инициатива на самите пазачи, но мен това не ме интересува, важното е да си свърша работата.Интересува ме къде има такъв канал или естакада в Русе, някой ползвал ли е нещо подобно?Напишете моля и за другите градове или места, където сте ползвали.
                              Прикачени файлове
                              .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                              www.cyxap.com

                              Коментар

                              Working...
                              X