Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ! Ключ за Пунто???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ! Ключ за Пунто???

    Здравейте всички фенове на Фиат!Искам да споделя с вас моя проблем и се надявам заедно да намерим решение.От скоро съм собственик на Пунто 1.2 S60 97г. моноинжекция, фиат код ... Дадоха ми два ключа-червен/керемидено кафяв/ и син, без карта.Червеният не личи да е ползван ежедневно и с него паля без проблем, но синия е толкова износен, че се налага по една минута на всяко палене на колата да намествам ключав ключалката, да го бутам навърте, навън докато се завърти. Направо ме подлудява.Вчера дадох на приятелката ми да я кара и тя само дето не счупи ключа докато запали колицата.И стана една .... ....повече няма да и давам колата....Моля, кажете ми какво да няправя-нов ключ и колко ще ми струва. Четох че ключа излиза около 80лв. Някой от вас може ли да помогне с предложения.Благодаря!!!
    Всякаква информация за Фиат Пунто

    #2
    Re: Помощ! Ключ за Пунто???

    cvesko написа:
    Здравейте всички фенове на Фиат!Искам да споделя с вас моя проблем и се надявам заедно да намерим решение........................................... Моля, кажете ми какво да няправя-нов ключ и колко ще ми струва. Четох че ключа излиза около 80лв. Някой от вас може ли да помогне с предложения.Благодаря!!!
    обади се..............Мисля ,че има решение ICQ 151782295
    Kirito

    Коментар


      #3
      Решението е елементарно, отиваш на ключар, който прави ключове с транспондер, във Варна има много, ако в Добрич няма. Даваш му червения да направи нарезите по заготовката, а от другия да прочете кода и да го сложи на новия(от синия кода, от червения зъбите). Струва 80 лв. при всеки ключар във Варна.

      Коментар


        #4
        Мерси за отгорорите
        Всякаква информация за Фиат Пунто

        Коментар

        Working...
        X