Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой какво работи???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Inessita написа:
    z_sutrov написа:
    svetli4a написа:
    svetli4a написа:
    Оператор в зала
    Малка промяна, вече от месец съм в oтдел : "Поддръжка и нови технологии" в ...... известен интернет доставчик в Русе и региона (като региона включва и Гюргево :D)
    Колега в кой доставчик си ако не е тайна?Случайно да е Нетера?
    Струва ми се че ще да е Networx.
    ....... да, в NetWorx
    Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
    Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

    Коментар


      svetli4a написа:
      ....... да, в NetWorx
      Бляк !

      Коментар


        професия

        Производител на мека и корпусна мебел
        Marea HLX 147ps

        Коментар


          А аз съм обикновен лентяй. Е, исках да съм космонавт, ама...
          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

          Коментар


            gotti74 написа:
            ДО СКОРО МОНТЬОР
            А сега?
            Ако можеш да си го представиш, значи можеш да го направиш.

            Коментар


              Expot написа:
              gotti74 написа:
              ДО СКОРО МОНТЬОР
              А сега?
              сега нищо
              Fiat Bravо 1.6 16V
              KOKO

              Коментар


                Дайте работа в Стз само 2ра смяна и ще я върша още съм ученик последна година и работа немога да си намеря
                Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

                Коментар


                  по темата

                  рентгенов асистент и подпомагам населението с някой друг Хлъч в Пирогов

                  Коментар


                    уптавител на магазин за хранителни стоки

                    Коментар


                      Ние сме с един акаунт- щерка и татко. Аз (щерката) съм студентка, бащата бачка на летището . Нещо оправя компютърните системи и чудесии.
                      Един за всички, всички за мен

                      Коментар


                        nikki_sixx написа:
                        А аз съм обикновен лентяй. Е, исках да съм космонавт, ама...
                        И аз така. Даже съм роден в деня на космонавтиката и дали затова или заради голямата ми любов към фантастиката, но все си мечтая за звездите... Ако чуете да набират доброволци, които да се жертват за експедиция до планета, населена само с нежни женски създания, свиркайте.
                        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                        Коментар


                          snake написа:
                          nikki_sixx написа:
                          А аз съм обикновен лентяй. Е, исках да съм космонавт, ама...
                          И аз така. Даже съм роден в деня на космонавтиката и дали затова или заради голямата ми любов към фантастиката, но все си мечтая за звездите... Ако чуете да набират доброволци, които да се жертват за експедиция до планета, населена само с нежни женски създания, свиркайте.
                          Първо ше отида аз.., че да проуча как са нещата... и после ш тъ зема да им обадим на чертичките неквите неща за Фиатките и... други неща.
                          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                          Коментар


                            nikki_sixx написа:
                            snake написа:
                            nikki_sixx написа:
                            А аз съм обикновен лентяй. Е, исках да съм космонавт, ама...
                            И аз така. Даже съм роден в деня на космонавтиката и дали затова или заради голямата ми любов към фантастиката, но все си мечтая за звездите... Ако чуете да набират доброволци, които да се жертват за експедиция до планета, населена само с нежни женски създания, свиркайте.
                            Първо ше отида аз.., че да проуча как са нещата... и после ш тъ зема да им обадим на чертичките неквите неща за Фиатките и... други неща.
                            Ама ви работят и фантазиите.Иначе поздрави за подписа,много му се смях
                            Bravo 1.2 16v
                            Lancia Dedra 1.8 16v
                            Suzuki GSXR250R

                            Коментар


                              :D кризааа
                              Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                              FIAT BRAVO 1.8GT
                              FIAT BRAVO 1.9TD ex

                              Коментар


                                колеги аз сам работел 3год техник на ел.инсталаций а сега съм подражка в една фирма работел сам и ел.оборудване на автомобили

                                Коментар

                                Working...
                                X