Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Филтрите Бош

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за Филтрите Бош

    Маслените филтри Бош от практикер стават ли ? Че гледам са на доста тънки цени.И ако стават да ми кажете точно кой модел е за фиат Браво 96 та че там не пише.И още едно въпросче- на бравото 1.6 16в колко точно масло да му налея? 3.8 или 4 ?В книжката има пише 4.5 или 3.8 Първото май е за пърновачално наливане ама кажете, да не го препълняГрешен разделМодераторски екип на fiat-bg.org
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    #2
    за филтъра нищо не мога да ти щажаза маслото - сложи 3,5 литраако трябва долейобикновено 3,5 са достатъчни за ниво посредата на щеката
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      От практикер...хм. Не ти препоръчвам, въпреки че за въздушен и за купето няма каквъв проблем да стане, но за горивен такъв недей слага. Боша в практикер май е индийско производство......
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        Е ама все пак е Бош надявам се не е менте. А за филтри Starline какво мислите? май са чешкиИзобщо каква амрка да зема? В T&N имат само techneco filters а им искат и няква убийствена цена 15 лв за маслен филтър.Кажете аккъв да взема.
        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
        FIAT БРАВО 1.2 16v
        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

        Коментар


          #5
          infineon написа:
          Е ама все пак е Бош надявам се не е менте. А за филтри Starline какво мислите? май са чешкиИзобщо каква амрка да зема? В T&N имат само techneco filters а им искат и няква убийствена цена 15 лв за маслен филтър.Кажете аккъв да взема.
          Тези добре владеят умножението в Търново techneco filters минават за едни от най-евтините и цената на масления за фиат е наполвина на тази ако не и по-ниска.

          Коментар


            #6
            Аз като купувах масло от Ал. Ауто филтъра текнеко ми го дадоха безплатно. Сигурно е бил не повече от 5-6лв.
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #7
              Re: Въпрос за Филтрите Бош

              infineon написа:
              Маслените филтри Бош от практикер стават ли ? Че гледам са на доста тънки цени.И ако стават да ми кажете точно кой модел е за фиат Браво 96 та че там не пише.И още едно въпросче- на бравото 1.6 16в колко точно масло да му налея? 3.8 или 4 ?В книжката има пише 4.5 или 3.8 Първото май е за пърновачално наливане ама кажете, да не го препълня
              бош номера на масления филтър за бравото е 0 451 103 111
              TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
              UNO 1.0 FIRE

              Коментар


                #8
                Мерси за инфото Stef . Купих си някакъв филтър без име и марка за 6 лв. и масло селения по 11 лв литъра.
                http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                FIAT БРАВО 1.2 16v
                ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                Коментар


                  #9
                  Аз го сменям винаги с Бош от Ауто Плюс,щото цената е 5 лева.
                  ex. punto elx 1.2i
                  Lancia Libra 1.6

                  Коментар


                    #10
                    Аз пък въртя два филтъра.Измивам единия оставям го да съхне и поставям преди време този който съм почистил.Така не давам пари за филтри ,а маслото го оставям да се утаи прецеждам го и го наливам отново.Бъзикам се колеги ама относно филтрите и къде са произведени не може да им хванете спатиите.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар

                    Working...
                    X