Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

кар-аудио

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    кар-аудио

    интересно ми е дали тук във форума се намират запалени кар-аудио феновеаз съм решил на пролет да си наблъскам типото с хубава музика, ако някой се занимава с това може да свирне и да се спазарим

    #2
    Re: кар-аудио

    prozorche написа:
    интересно ми е дали тук във форума се намират запалени кар-аудио феновеаз съм решил на пролет да си наблъскам типото с хубава музика, ако някой се занимава с това може да свирне и да се спазарим
    Аз също имам такава идея... Но целите са ми скромни - едно мп3 плейърче, 190 лева някакво американско на лъвов мост, две елипси /Бошмен били/ 65 - 90 лева в зависимост да не счупят кората отзад, и толкоз саунд кита се допълва с бас туба за 160 лева, ама за начало това... че нито имам място в багажника, нито съм изпростял чак толкова :D

    Коментар


      #3
      аз съм с един бас на тъндър 12 инча в туба,до колкото знам са български,усилвател марни пак български,и пайнер CD,ма смятам да слгам по хубав усилвател

      Коментар


        #4
        prozorcheимам познат, който има егати Типото, отзад не се седи, всичко е в музика отпред си е монтирал монитор, който се прибира под таблото и въобще е номер едно.С тази музика спе4ели награда през 2004 , май че беше за най-добър звук.Той и брат му имат сервиз за слагане на музика.Нямам представа къде е , нито какви са цените, но ако имаш желание мога да проверя

        Коментар


          #5
          hjkleo написа:
          prozorcheимам познат, който има егати Типото, отзад не се седи, всичко е в музика отпред си е монтирал монитор, който се прибира под таблото и въобще е номер едно.С тази музика спе4ели награда през 2004 , май че беше за най-добър звук.Той и брат му имат сервиз за слагане на музика.Нямам представа къде е , нито какви са цените, но ако имаш желание мога да проверя
          Виждали сме го това типо и знаеме за този сервиз

          Коментар


            #6
            Да взема да се похваля и аз:Това е усилвателя: http://free.bol.bg/fidoti//Amplifier1.jpgА това - събуфера: http://free.bol.bg/fidoti//Sub.jpgВторото е собствено производство, отделно имам два предни и два задни говорителя, планирам да сложа и на вратите...Проблемът е, че слушайки събуфера около три-четири месеца, всичко в колата ми започна да дрънчи - всички кори, както знаете, при Типото са с щипки и там започнаха да дрънкат, дори уплътнението на задното стъкло изкочи... От известно време съм без него, но така и не успях да уплътня ’пораженията’, та разказвам тази история за всички вас, които имате намерение да си купувате силни музики - за целта трябва да знаете, че това има и много минуси...Но, както казваше един мой приятел - раздрънка ли ти се колата, не се мъчи да я оправяш, просто си купи по-силна музика
            Alles in Ordnung

            Коментар


              #7
              Така е и при мене тропа ма се не трае,ама аз се зимам нещо по силно.Сега съм хвърлил на един усилвател Пайнер за 600лв ма треа се потруда малко :P

              Коментар

              Working...
              X