Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се обезвъздушават спирачките на Темпра.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се обезвъздушават спирачките на Темпра.

    Свалях си единия апарта /заден десен/ да го видя кво му е че не спира и няма ръчна. Ама не що закъсах с обезвъздушаването. Колата е Темпра с дискови спирачки и отзад и серво. Доколкото знам се почва от най-отдалеченото колело от спирачната помпа или там каквото е. Знаци най-отдалеченото е въпросното задно. Ама триябва ли двигателят да работи, че аз го направих без да рабто ама педала е мек и потъва до край.
    Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
    Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
    Совалката средно на LPG
    Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

    #2
    става и на загасен двигателкато казваш най далечната това май е задна дясна,пробвай да обезвъздушиш и предна лява.

    Коментар


      #3
      pugsy написа:
      става и на загасен двигателкато казваш най далечната това май е задна дясна,пробвай да обезвъздушиш и предна лява.
      Всичките щи ги обезвъздуша ама утре на канал. Днеска ми се разказа играта за първи път свалям на Темпрата не знаех че е на винт буталото на апарата. Ама Пак не лови ръчната майка му стара. А жилото си е наред и го гледах, че затяга нещо друго ще да е. Може и накладките да са заминали.
      Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
      Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
      Совалката средно на LPG
      Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

      Коментар


        #4
        Mitko написа:
        Спирачната система е диагонална!
        Какво ще рече това? Първо задно дясно после предно ляво и после задно дясно предно ляво ли? Днеска я обезвъздуших. Педала не е толкоз твърд като преди, но спира доста добре, АБС работи, а и апарата се раздвижи и почна да лови. Ама тъпата ръчна не ще. Натегната е движи се жилото и на двете колела, а трябва до края на седмицата да мина в КАТ на преглед.
        Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
        Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
        Совалката средно на LPG
        Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

        Коментар

        Working...
        X