Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стикер за задно стъкло "Fiat Forum Bulgaria"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стикер за задно стъкло "Fiat Forum Bulgaria"

    _______За момента информацията в този пост не е актуална. Предстои да бъдат уточнени детайлите с колегата phoenix. ogi28b; 14.05.2011 г. _______Здравейте коеги,искам да попитам нещо важно. Въпреки че преминахме при сестрите на Фиат, все още си оставаме в този лагер . Та направихме новия стикер, за задния джам и дори залепихме един брой на колата на Килър-4о.Да не забравя да благодаря на Бубачко/Пешо, понеже ги е пуснал да се изрежат и успя да ги донесе на срещата.
    phoenix написа:
    Такааааареших да напиша този пост, понеже мисля че е редно. Всеки който преведе парите по сметката и ми прати лично съобщение си получава стикера.Предвид това, че в пощата ми искат почти 2лв. Реших следното:Всеки който иска да му пратя един стикер ще си плаща доставката или 1 стикер = 2лв. + 2лв. доставка = 4лв.(за всяка точка от страната - пристига за 2-3 дена, много хора могат да потвърдят)5 стикера = 10лв. (в цената е включена доставката до всяка точка на страната)п.п.от 1 до 4 стикера се плаща доставката+плика - 2 лвп.п.2Ако ми пращате съобщения от рода на: "искам стикер как да си го получа", или "ще се оправим с парите"....сами се сещате, че няма да има никакво развитие. Всеки от нас е зает и си цени времето. Имате представа колко време отнема да си зарежеш работата и да отидеш до пощата, да чакаш по опашки, за да изпратиш едно писмо.Ако има колеги от Варна, могат да заповядат в офиса ми или по срещите. Сметката, по която се превеждат парите, я има едва ли не на всяка 2-ра стр. от темата, но ще я напиша отново и на тази:сметката:IBAN: BG40 PRCB 9230 4015 4427 14Емил Валентинов ПенчевBIC код : PRCBBGSFПрокредит Банк, Клон: Варна 2
    phoenix написа:
    ами умувах и какво реших: Значи, давам си банковата сметка, и за колегите от София най-добре един човек да преведе примерно 40 лв. и аз му пращам 21 стикера, той ще ги раздава и ще си събере парите от колегите. За колегите от другите градове, могат да превеждат пари по сметката, като изрично да упоменавате, че става дума за стикер и за колко броя. Примерно: захранване за 1(2, 3, 10) стикера от НИКА и Трите Имена.и задължително след това ми пишете лично, че сте превели и адрес на който да си получите стикера. (добре че пощата ми е на близо), в отговор на лично ще ви пращам и извлечение от банката, че съм получил и става дума за същия човек.За всички които имат свободно време, стикера е качен в http://www.fiat-bg.org/Downloads/Sticker/ с името logo-cut.cdr - Редактирано: вече се казва FIAT-bg-Big-Sticker.cdr. Файлът е във формат на CorelDraw! v. 10теглите го на една флашка и във всяко рекламно студио ще ви го изрежат.За Варненци.... до 2-3 дена, ще имам стикерите в офиса и можете да минавате директно през офиса да си ги вземате(само искам да помоля за прозвъняване по телефона предварително, за да не се окаже че ме няма и да се разкарвате напразно) или на сбирките. Офиса ми се намира на ул. "Г. Раковски" 4, ет. 2, офис 4 има си табели: ПРЕВОДИ ФЕНИКСп.п.Иначе на никого няма да откажа да му пратя стикер.
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    #2
    Re: Относно новия стикер

    аз не бих отказал един...колко кинти ще е и на кого трябва да се дават?даже може два че и за типока...мдам направо два и със линия отдолу сякаш по ми харесва...
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #3
      Колеги пращайте ми по едно лично с адреса и телефона и бройката, ще ви имам на предвид и ще се постарая да има за всеки. Цената казах ще е левче.стикера е качен и тук: http://www.fiat-bg.org/Downloads/Sticker/под името: logo-cut.cdrзначи на който не му се чака, тегли файлчето и отива в най-близкото рекламно студио или праща брат си, жена си, някой, да му разпечата колкото бройки иска. Иначе аз обещавам да пратя на всички.
      СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
      бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
      сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
      ИТАЛФЕСТ 2007

      Коментар


        #4
        ами умувах и какво реших: Значи, давам си банковата сметка, и за колегите от София най-добре един човек да преведе примерно 20 лв. и аз му пращам 21 стикера, той ще ги раздава и ще си събере парите от колегите. За колегите от другите градове, могат да превеждат пари по сметката, като изрично да упоменавате, че става дума за стикер и за колко броя. Примерно: захранване за 1(2, 3, 10) стикера от НИКА и Трите Имена.и задължително след това ми пишете лично, че сте превели и адрес на който да си получите стикера. (добре че пощата ми е на близо), в отговор на лично ще ви пращам и извлечение от банката, че съм получил и става дума за същия човек.За всички които имат свободно време, стикера е качен в http://www.fiat-bg.org/Downloads/Sticker/ с името logo-cut.cdrтеглите го на една флашка и във всяко рекламно студио ще ви го изрежат.За Варненци.... до 2-3 дена, ще имам стикерите в офиса и можете да минавате директно през офиса да си ги вземате(само искам да помоля за прозвъняване по телефона предварително, за да не се окаже че ме няма и да се разкарвате напразно) или на сбирките.п.п.Иначе на никого няма да откажа да му пратя стикер.сметката:IBAN: BG40 PRCB 9230 4015 4427 14Емил Валентинов ПенчевBIC код : PRCBBGSFПрокредит Банк, Клон: Варна 2 Почистих темата от всички коментари и я направих важна.Коментарите са тук: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...аторски екип на fiat-bg.org
        СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
        бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
        сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
        ИТАЛФЕСТ 2007

        Коментар


          #5
          С подчертаваща черта повече ми харесва. Стикера само за вътрешно лепене ли е или има и за външно? Ако има и за вътрешно и за външно лепене искам по 1 и от двата вида. Сега само трябва да видим дали ще има и други желаещи от София за стикери, та да се организираме!
          Fiat Punto 1.7TD
          Mazda 626 2.0
          Fiat Croma 2.4 Multijet

          Коментар


            #6
            ще направим и за външно, само си казвайте кой какъв иска в такъв случай, цената ще е същата.
            СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
            бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
            сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
            ИТАЛФЕСТ 2007

            Коментар


              #7
              Значи един за вътрешно и един за външно лепене. Пиши кога ще са готови, за да знам колко време имам да се разбера с колегите дали ще се организираме на куп или индивидуално да ти приведа парите.
              Fiat Punto 1.7TD
              Mazda 626 2.0
              Fiat Croma 2.4 Multijet

              Коментар


                #8
                всичко има колега, само че аз нямам време да измислям нови неща.Това съм измислил, това съм направил, това предлагам. Ако имаш някаква идея, предполагам във всяко рекламно студио ще ти изрежат каквото пожелаеш.Успех с намирането на твоя стикер.
                СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                ИТАЛФЕСТ 2007

                Коментар


                  #9
                  Аз задължително искам такъв надпис, но все още се колебая с черта или без... А искам и буквички, с които да изпиша ника си
                  www.CarProfi-BG.com
                  Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                  Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                  Най-атрактивните цени в София!

                  Коментар


                    #10
                    Петък и събота ще съм във Варна и ако те засека отнасям един! :D
                    Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                    Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                    Коментар


                      #11
                      До края на седмицата ще ти кажа със сигурност колко ще поръчам, защото в момента се уговарям с още няколко колеги и не знам със сигурност.
                      Fiat Punto 1.7TD
                      Mazda 626 2.0
                      Fiat Croma 2.4 Multijet

                      Коментар


                        #12
                        за Варненци:намирам се .... уф сложно.... ей тук:http://www.phoenix-em.com/za%20vruzka.phpтам имам и всички необходими телефони, звънкайте преди да дойдете иначе рискувате да се разминем.
                        СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                        бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                        сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                        ИТАЛФЕСТ 2007

                        Коментар


                          #13
                          Относно чертичката... всеки може да си я махне, това поне е лесно :D
                          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                          ИТАЛФЕСТ 2007

                          Коментар


                            #14
                            Емо, благодаря мноооого, днес сложи най-сетне моя и изглежда страхотно. Ще кача и снимки скоро. И веднага получаваш поръчка за още три, ама ще се чуем допълнително
                            Understeer - when you hit the wall with the front of the car. Oversteer - when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower - how fast you hit the wall. Torque - how far you take the wall with you.

                            Коментар


                              #15
                              примерно ей така:
                              Прикачени файлове
                              СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                              бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                              сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                              ИТАЛФЕСТ 2007

                              Коментар

                              Working...
                              X