Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Радиото глътна диска. - проблема е решен.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Радиото глътна диска. - проблема е решен.

    Добър вечер колеги.Имам следния проблем. Раидото ми е заводски Blaupunkt на Punto MK2. Въпросното е без антишок и днес като минах през една от много дупки диска прекъсна. Пробвах да му сменя песента защото не тръгна само както прави обикновенно. Обаче не смени песента. Пуснах радиото и пробвах да извадя диска и не стана. На дисплея пише че има диск, като му дам да свири от диска ми казва че няма такъв. Как мога да го оправя това? Мерси предварително.Извадих бушона и после го вкарах пак си изплю диска. Мерси на Vladim за оказаната помощ.
    Прикачени файлове
    FIAT Nuova Punto 1.2 8V
    FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
    ...and justice for all

    #2
    Намери откъде му се прави RESET. Ако не намериш му откачи захранването (акумулатора). Ако и тогава не стане ще се наложи да го отвориш. Ще извадиш диска, като вмимателно проследиш механизма и завъртиш зъбчатките ръчно. Щом веднъж ти е направил тази мизерия означава, че има някакъв проблем и най-вероятно пак ще ти скрои същия номер. Ако не разбираш - най-добре го дай на сервиз.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Vladim написа:
      Намери откъде му се прави RESET. Ако не намериш му откачи захранването (акумулатора). Ако и тогава не стане ще се наложи да го отвориш. Ще извадиш диска, като вмимателно проследиш механизма и завъртиш зъбчатките ръчно. Щом веднъж ти е направил тази мизерия означава, че има някакъв проблем и най-вероятно пак ще ти скрои същия номер. Ако не разбираш - най-добре го дай на сервиз.
      А нали ще стане ако му махна бушона?
      FIAT Nuova Punto 1.2 8V
      FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
      ...and justice for all

      Коментар

      Working...
      X