Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервиза на Дани - Дружба 1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервиза на Дани - Дружба 1

    Колеги съвсем случайно попаднах на този малък сервиз, но момчето което го държи и много точно! Бях там за монтаж на Ксенон - както знаете имах супер странни проблеми със светлините, но Дани не се отказа и накрая ги оправи. Оправи ми и светлините на всички плафони! Човек, който няма да ви каже за дреболиите да ходите някъде другаде да си ги оправяте и да се натиска само за лесните неща, като повечето селски майстори, даже и по-големите сервизи. Много се кефя на хора като него, които се борят със проблема докато не се реши напълно, а не само да гледат да ти вземат парите. Отделно работи много евтино. Още 2-ма колеги от форума ходят там и останаха много доволни от пълно обслужване на капа и ремонт на картер и още какви ли не глупости. Горещо го препоръчвам особенно на хората от Дружба или наоколо!Дани - тел.: 0888/990-894ДружбаМестоположение на сервиза

    #2
    на мен ми смени скорости и радиатора на парното,вярно е работи евтино.

    Коментар


      #3
      el_magnito написа:
      на мен ми смени скорости и радиатора на парното,вярно е работи евтино.
      Е кажете колко де...
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #4
        скорости -100 лв., парното - 80 лв.

        Коментар


          #5
          Един + и от мен. Обадих му се по телефона за смяна на свещи , без да ме познава ги беше взел и ме чакаше към 5:30 следобед да ги сменим.
          Brava 1.6 ELX

          Коментар


            #6
            Голям + от мен.Смяна на тампон заден мост, биалетка и жилата на ръчната (последните УЖ ми бяха ремонтирали на друго място). Стилото вече не тропа по дупките като каляска Прегледаха колата вечерта , на другата сутрин я оставих и до вечерта всичко беше готово - няма мотане като на другите места ,няма коментари ама много е сложно това онова. Нито коментар за ...тези италиански боклуци и т.н.Коректност + цени + качество = не бих отишла в друг сервиз в София вече
            what goes around comes around
            Fiat Stilo 1.9 JTD 115hp -my precious
            Fiat Stilo 1.9 JTD 80hp - in the family
            Fiat Bravo 1.6 16V

            Коментар


              #7
              Аз също искам да похваля Дани, много готино и точно момче, веднага обслужва, преглежда всичко обстойно, казва всичките болежки, работи и обяснява нормално, човешки. Много съм доволна. Успя да ми оправи колата след предишни 2 отваряния на двигателя от предния "майстор" и голяяямо чудене защо пуши. Ясно е, че си разбира от работата - голяма препоръка от мен! Да си жив и здрав за много години все така да ни оправяш колите!

              Коментар


                #8
                може ли точен адрес

                Коментар


                  #9
                  Намира се в двора на Тих Труд бул. Асен Йорданов 11, минава се през бариерата до края на уличката, после веднага вляво и пак вляво и се излиза в дворчето пред сервиза на Дани. Лесно се намира, а може и предварителна уговорка с него по тел. 0888-990-894

                  Коментар

                  Working...
                  X