Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Говорим на различни езици с жените

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Говорим на различни езици с жените

    Хамсалашка работа. Говорим на различни езици. Имаме различни ценности.Една ме кани у тях. А на мен в главата ми само камби, пипер, целина. Ми такова е времето. Сега се прави зимнина. Помислих си, има зор момичето да затвори бурканите. Тук има нужда от твърда мъжка ръка.Вика ме у тях. Отивам аз, с чешката затварачка под ръка. Уред мечта. Имам го на PDF файл дори. За ценители.Та влизам аз, а тя с мокра коса.- Препотила си се от мъкнене на чували с камби?- Не.- С пиперки?- Не, къпах се.- Човек се къпе след, а не преди приготвянето на зимнина - казах й аз с изражение на човек, излязъл от прожекция на Хари Потър.Тя вдигна вежди, аз кимнах бавно, със скоростта на заминаваща ерекция след еякулация.Питах я дали ще мием бурканите. Тя каза, че се е къпала. А аз пак питам: "А бурканите?". Тя се усмихна и ми посочи банята. Влязох. Няма буркани. Нещо ме майтапи това момиче.- Виж, ако ще вършим работа, да я вършим - отсякох делово. - Всичко трябва да се прави с финес и бързо. Няма смисъл да го бавим.- Охо, много си бил нетърпелив? Такъв те искам!- Ми? - гълчалив, но любезен поглед.- Ако не си взел гума не се притеснявай. Аз съм взела хапчета.- Ей, ама умница си! Естествено, че туршия без аспирин не става! От баба си знам, че... - тук задърдорих за технологии и тънкости, а в същото време трескаво се замислих тази от къде знае, че съм закарал гумата на зеления москвич на вулканизатор и че не съм си я взел още. Поради липсата на разумен отговор реших да зарежа мисленето...- Ох, че ми е горещо, ще се разсъблека - каза приглушено тя и ме погледна с един такъв поглед, усмихнат ли, ехиден ли - не можах да разбера. Не можах да разбера и защо ме гледа така нагло при положение, че не аз съм се препотил, а тя.- Охооо, то сега нищо не е. Познай като вземем да варим бурканите каква жега ще стане. Взела ли си целина, ако не си аз имам в багажника долу. Знаеш ли каква е хубава. Я ми покажи целината си.- Леле, колко си метафоричен. Хм... - усмихна се под незабележим русоляв мустак (незабележим за други, но не и за мен. Аз мустаци и бакенбарди у жени винаги забелязвам)... Ела в спалнята да ти я покажа. Целината, имам предвид...Повлече ме натам и като влязохме тръгна да ме целува, после трескаво ми разкопча панталоните и ги пусна на земята. Чу се здрав тенекиено метален звук. Чешката затварачка!!! Удари се в земята. Ужас. Най-ценното ми нещо - затварачката. Приплака ми се. Изскимтях.- Убийца! Знаеш ли какво направи? - в погледа ми се четеше омразата на целия трибунал в Хага, съдещ д-р Менгеле за буквалните му опити да влезе под кожата на евреите.- Какво е това?! - зениците й приличаха на очилцата на Троцки.Свит, прегърбен, съсухрен от мъка се запътих към антрето. Никелираната покривка на уреда се беше олющила. Никога вече нямаше да бъде същата. Дори в последния си поглед към момичето видях презрителното й отношение към това чешко произведение на изкуството. В очите й се четеше "джаджа", за нещо, което е "У Р Е Д".Как да й обясня на тази? Какво ценно има за нея в нейния живот? Какво?Толкова сме различни, Господи!

    #2
    Re: Говорим на различни езици с жените

    idm написа:
    Отивам аз, с чешката затварачка под ръка. Уред мечта. Имам го на PDF файл дори. За ценители. "със скоростта на заминаваща ерекция след еякулация"
    Михов това ме разби. Много добро.
    Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
    Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
    Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

    Коментар


      #3
      Re: Говорим на различни езици с жените

      Супер яко :D

      Коментар


        #4
        посмях се малко
        Fiat Bravo 1,6 16V 103k.c. (Метан)

        Коментар


          #5
          мноо яко
          Chrysler Voyager 2.5TD/ 2000г.
          ex. Fiat Tempra /`91 / 1.9TDS

          Коментар

          Working...
          X