Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Решения на събранието на форума

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Решения на събранието на форума

    Колеги, както вече сигурно знаете на 22 и 23 Март се проведе пролетната среща на потребителите на Фиат форума във Велико Търново и Арбанаси.В програмата на срещата влизаше и провеждане на събрание на потребителите на форума касаещо въпросите по учредяването на сдружение "Фиат Форум България".То се проведе на 23 Март в 12 часа в хотел "Болярска къща" и бяха приети следните решения:
    1. Изготви се списък с учредители които ще вземат участие в обсъждането на предложения проектоустав и избор на Управителен Съвет на сдружението.
    2. Прие се, че за финансовото осигуряване на регистрацията и всички съпътстващи дейности, всички учредители ще заплатят Учредителна такса в размер на 50лв.
    3. Въпреки че на срещата бяха поканени всички потребители на форума съзнаваме, че вероятно има хора за които присъствието е било невъзможно, и въпреки това желаят да бъдат учредители на сдружението. Затова решихме да отправим покана към тях в едноседмичен срок да заявят това желание. Добавянето им в списъкът на учредителите ще стане след заплащане на Учредителната такса.
    Всички заинтересовани могат да ми пуснат ЛС или да пишат тук.

    #2
    Досега има записани 17 човека ...

    Коментар


      #3
      Мисля, че се вмествам в едноседмичния срок, но таксата мога да внеса през делничен ден. Ще уточним подробностите на лични съобщения. Аз не искам ръководни функции.
      Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

      Коментар


        #4
        Срокът е формален понеже трябва да се почне обсъждането. Може и на по късен етап да се присъедини някой но тогава някои от решенията ще са взето без него и той ще трябва да се съгласи с това.

        Коментар


          #5
          Бутайте и мен в кюпа Ако може само да пуснеш на ЛС или както и да е какво трябва да направя - права и задължения
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар

          Working...
          X