Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Щях да блъсна човек! (или Нуждата от добри фарове)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    tyson написа:
    Добре.Аз хал хабер си нямам от електротехника, и посмъртно не мога да си преправя сам инсталацията.Имам един въпрос към Оги:Това, че фаровете ми са от Марея с лупи, ще ми е от полза ли при ксенона и какво лошо мога да очаквам от този фактор?Предварително благодаря!
    само хубаво можеш да очакваш от този фактор.има доста писано по темите за ксенон по въпроса

    Коментар


      #32
      Еми освен да разгледаш снимките на ксенонови фарове с лупи на колегите дето са правили, и сам да прецениш.... Те хората пари дават да си намерят фарове с лупи за ксенона, пък ти се притесняваш дали нещо случайно..... Ако те притеснява нещо, дай да ги разменим, ще ти дам оригинални валео с рефлектор, ти ми дай тези с лупа, пощенските разходи също ще поема. А че не можеш да си преправиш сам инсталацията - не се заричай! Това е едно от най-лесните неща от раздела "Направи си сам".ето например тези снимки на фарове с лупи: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...=219768#219768

      Коментар


        #33
        Много Ви благодаря и на двамата.Днес е моментът на истината . Като дойде комплекта ще го нащракам и ще Ви го кача тук.Довечера ще кача снимки и как свети на тъмно.u_bo ти ли си звънял на Станислав за ксенон ? Вчера пак говорих с него и ме увери, че дори и някой елемент да даде фира (недай си боже) ще ми го подмени!Мнението ми до момента е, че е изключително коректен и дано остане такова до края!
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #34
          tyson написа:
          Много Ви благодаря и на двамата.Днес е моментът на истината . Като дойде комплекта ще го нащракам и ще Ви го кача тук.Довечера ще кача снимки и как свети на тъмно.u_bo ти ли си звънял на Станислав за ксенон ? Вчера пак говорих с него и ме увери, че дори и някой елемент да даде фира (недай си боже) ще ми го подмени!Мнението ми до момента е, че е изключително коректен и дано остане такова до края!
          да поръчах и аз за един авер.да НЕ забравиш снимки !!! ипреди монтажа и след и на комплекта... абе пълна документация

          Коментар


            #35
            Кво излиза, че има такъв цвят някъде около 4300 +/- 200? Или нещо не съм разбрал добре? Щото тия хАмериканските търговци в ибей всичките предлагат 4300, пък тук почит не се намирал, ошашавихте ме с тези нови технологии... къде изчезнаха свещите...

            Коментар


              #36
              има Оги , не грешишима обява в Бизнес...
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #37
                Комплектът пристигна.Още не съм го монтирал, ходих при едно приятелче, то се уплаши, че няма място къде да се бъркало, ама къде щял да хване баластите и за кабелите не беше сигурен затова утре пак ще търся някой да ми го сложи..Оги, комплекта пише 4300К но дефакто крушките са 5000К! Дайте акъл къде да хвана баластите?Да не са много близо до мотора.. Благодаря предварително!Ето снимки на комплекта:
                Прикачени файлове
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  #38
                  Ей ги двата бяса
                  Прикачени файлове
                  "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                  ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                  Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                  Коментар


                    #39
                    Пише ли някъде по ксеноня Imax колко е?
                    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                    Коментар


                      #40
                      Не знам не съм го гледал, в момента се моля на майстори да ми вземат парите вече 2-ри ден и съм меко казано бесен Дайте акъл къде да хвана баластите?Да не са много близо до мотора.. Благодаря предварително!
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        #41
                        tyson написа:
                        Не знам не съм го гледал, в момента се моля на майстори да ми вземат парите вече 2-ри ден и съм меко казано бесен Дайте акъл къде да хвана баластите?Да не са много близо до мотора.. Благодаря предварително!
                        сваляш фаровете и зад тях.аз така направих с десния ама за левия ме домързя и сега ме е яд че топлия въздух от радиатора отива направо при баласта хванат до акумулатора

                        Коментар


                          #42
                          Точно там ги сложихме, смъкнахме фаровете и така.От вчера му се радвам вече.Запали всичко е наред.Разликата е доста голяма според мен, сега виждам и камъчетата!!!Вчера нямах фото, но днес ще снимам на тъмно как свети
                          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                          Коментар


                            #43
                            tyson очакваме снимките, аз както винаги ще помоля ако можеш да снимаш с/у някакъв екран, да видим отрязването добро ли е, не е ли ....

                            Коментар


                              #44
                              Оги не съм забравил, ще гледам тези дни да снимам, просто имам толкова други неща и изключвам да взема фотото Дефинирай какво имаш впредвид под екран?
                              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                              Коментар


                                #45
                                Дефиниция на екран (в нашия случай) - Стена (или нещо подобно на стена), вертикална, пред която паркираш колата фронтално на около 5-6 до 10 метра, включваш късите и снимаш "картинката". Добър пример за екран е първият линк от по-предишния ми пост в тази тема.

                                Коментар

                                Working...
                                X