Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Щях да блъсна човек! (или Нуждата от добри фарове)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Оги, от кухнята имам перфектен изглед над оживен пъти се заглеждам във фароветеснощи като беше мокро и като минеше кола с ксенон...това е друга работаиначе като е сухо китайския ксенон не се различава чак толкова от фаровете на чисто новите колиестествено няма нищо общо с фаровете на старитено но мокро разликата се вижда от космоса :D
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #17
      u_bo Пуснато на: Пет Мар 21, 2008 10:09 am Заглавие: -------------------------------------------------------------------------------- tyson написа:Оги, поръчах 60 градуса Като дойде ще го снимам и ще го сложа тук.Във вторник се очаква да се финализира сделката. не мога да се сдържа ама нали се сещаш че ако 6000К бяха по-добри от 4300К, тогава всички заводски щяха да са с 6000К НО заводските са на 4300К. все пак надали мерцедес, бентли .. и други подобни грешат по въпроса. що не поръчаш едни 4300 К , зимаш ги и идваш в Пд. аз ти давам моя тестван и без грешка 6000К а ти ми даваш 4300 К бонус ти го монтирам
      Да разбирам ли, че не си доволен от 6000К?Другия ми избор е 4500К ?Още не е късно за промяна ?
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        #18
        вземи си 4500, ако има такивас 10-на % по-добре светят
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #19
          tyson написа:
          Да разбирам ли, че не си доволен от 6000К?Другия ми избор е 4500К ?Още не е късно за промяна ?
          разбирай че ако имаше 4300 К като си поръчвах, щях да взема 4300К.но тогава нямаше 4300К на тези цени.

          Коментар


            #20
            Окей, поръчвам 4500, защото няма 4300
            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

            Коментар


              #21
              tyson написа:
              Окей, поръчвам 4500, защото няма 4300
              да не забравиш снимки на комплекта преди монтажаи после снимки на това как свети като го монтираш ако имаш път към Пд да се обадиш едит: виж си направи преработката на късите ’na detron’ както я нарича оги

              Коментар


                #22
                u_bo Пуснато на: Пет Мар 21, 2008 12:43 pm Заглавие: -------------------------------------------------------------------------------- tyson написа:Окей, поръчвам 4500, защото няма 4300 да не забравиш снимки на комплекта преди монтажа и после снимки на това как свети като го монтираш ако имаш път към Пд да се обадиш едит: виж си направи преработката на късите ’na detron’ както я нарича оги
                Какво значи това?Нищо не ми говори по принцип
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  #23
                  tyson написа:
                  Какво значи това?Нищо не ми говори по принцип
                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=20526става въпрос за следното:при пускане на дълги, късите гаснат за мигкоето е вредно за ксенона
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #24
                    снощи ми се наложи да карам със старите крушкикаквото ще да става, с такива крушки няма да карам повече никогатолкова се свиква този ксенон, че връщане назад няма
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #25
                      Sev написа:
                      става въпрос за следното:при пускане на дълги, късите гаснат за мигкоето е вредно за ксенона....снощи ми се наложи да карам със старите крушкикаквото ще да става, с такива крушки няма да карам повече никогатолкова се свиква този ксенон, че връщане назад няма
                      не е само премигването, също така се елиминира присветкането на ксенона при употреба на светлинен клаксон.а ти защо трябваше да караш със старите крушки?!?!?

                      Коментар


                        #26
                        защото едния баласт взе да мига и тази седмица чакам нов
                        2015 Renault Megane Expression GT
                        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                        Всичко за FIAT Bravo 2007

                        Коментар


                          #27
                          Sev написа:
                          tyson написа:
                          Какво значи това?Нищо не ми говори по принцип
                          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=20526става въпрос за следното:при пускане на дълги, късите гаснат за мигкоето е вредно за ксенона
                          Мисля,че хората от Фиат са направили някои промени по схемата(отстранили са този проблем)защото моето Браво е 2001 г. и този проблем със светлинния клаксон и при превключването от къси на дълги няма премигване
                          RIP Bravo 100 16V
                          Audi A4 2.5 TDI

                          Коментар


                            #28
                            bambucha написа:
                            Sev написа:
                            tyson написа:
                            Какво значи това?Нищо не ми говори по принцип
                            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=20526става въпрос за следното:при пускане на дълги, късите гаснат за мигкоето е вредно за ксенона
                            Мисля,че хората от Фиат са направили някои промени по схемата(отстранили са този проблем)защото моето Браво е 2001 г. и този проблем със светлинния клаксон и при превключването от къси на дълги няма премигване
                            колега bambucha ако беше чел темата нямаше да се изказваш така,ДА тази преработка обновява инсталацията към версията 2000 г. и по-къснада твойта кола е с тази инсталация ,но на колегата tyson е 1999 г.и каква полезна информация внесе с твоя офтопик ? ? ? ? ? ? ? ?

                            Коментар


                              #29
                              Да, задължително да се проверява дали свети ЦЕЛИЯ или само ДЪЛГАТА част на фара при светлинен клаксон, мисля че и в "оная" тема го пишеше. ако не е - ще го добавя Както казва колегата u_bo - целта на промяната е "обновяване на инсталацията към версията от 2000 година". Полезната информация от офтопика на колегата е че сега знаем че неговото браво е 2001 година, за тези които се чудеха Нека спазваме веселия тон

                              Коментар


                                #30
                                Добре.Аз хал хабер си нямам от електротехника, и посмъртно не мога да си преправя сам инсталацията.Имам един въпрос към Оги:Това, че фаровете ми са от Марея с лупи, ще ми е от полза ли при ксенона и какво лошо мога да очаквам от този фактор?Предварително благодаря!
                                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                                Коментар

                                Working...
                                X