Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ето ви един рибок точно 3кг.
    Прикачени файлове

    Коментар


      Доста е тлъст, Браво!
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        Имаше още два люспести по 2 кг ,но си плуват свободно .Един ми стигаше.

        Коментар


          Организация за събота или неделя, тия дето идват. Жоро и Сашо вече са ок, някой друг? Ники, снимки нямам от риболова в началото на месеца, по скоро има ама теля е на ремонт. Иначе за протокола 187 таранки по 100 грава на фидер, още ме болят ръцете.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            S_BANKOV написа:
            Организация за събота или неделя, тия дето идват. Жоро и Сашо вече са ок, някой друг? .
            Къде ще се ходи ?
            MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
            "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
            R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

            Коментар


              Жик-так... леко една балканска 38-ца от вчера... Нещо взе да ми харесва тоя спининг Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
              Прикачени файлове
              M-Benz E 250 TD 150hp
              M-Benz 200d 75 hp
              Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

              Коментар


                Много красиво! Браво! Мен ще ме почакате още 2 седмици. Надявам се да се включа рязко с някоя черна майка. :D
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  kik73bg написа:
                  S_BANKOV написа:
                  Организация за събота или неделя, тия дето идват. Жоро и Сашо вече са ок, някой друг? .
                  Къде ще се ходи ?
                  Мислим го, Негован, Безден, 777, Пожарево.
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    Колеги, скоро някой ходил ли е по река Осъм ?

                    Коментар


                      Привет Колеги.Някой да е ходил или да е запознат с язовирите Пчелина 1 и 2 до Разград.Има ли някаква риба,разрешени ли са за спортен риболов и изобщо струва ли си да се изкара един уйкенд там.
                      Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

                      Коментар


                        milen11 написа:
                        Привет Колеги.Някой да е ходил или да е запознат с язовирите Пчелина 1 и 2 до Разград.Има ли някаква риба,разрешени ли са за спортен риболов и изобщо струва ли си да се изкара един уйкенд там.
                        Струва си да изкараш един уикенд където и да е... извън вкъщи...
                        M-Benz E 250 TD 150hp
                        M-Benz 200d 75 hp
                        Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                        Коментар


                          msotiroff написа:
                          milen11 написа:
                          Привет Колеги.Някой да е ходил или да е запознат с язовирите Пчелина 1 и 2 до Разград.Има ли някаква риба,разрешени ли са за спортен риболов и изобщо струва ли си да се изкара един уйкенд там.
                          Струва си да изкараш един уикенд където и да е... извън вкъщи...
                          Това го знам и го правим винаги когато имам време. Въпросът ми не цели дали ще хванем риба на язовира.Каквото хванем го пускаме обратно,това ми е политиката.Риба има на магазина.Вчера бяхме на Ястребино,хванахме около 40 дребни червеноперки,ама много дребни ,десетина попчета ,една каракудка и аз лично около двадесет рака.Излетът беше невероятен.Говоря в множествено число защото съпругата ми е по запалена по риболовът и от мен.Предният уикенд бяхме две нощувки на вила на Йовковци.Кото риба хванахме две костурчета но релаксът беше пълен.Въпросът ми е че съм харесал една вила в местноста Пчелина до язовирите и се чудя дали ще се съчетае почивката с някакъв риболов.
                          Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

                          Коментар


                            milen11 написа:
                            Привет Колеги.Някой да е ходил или да е запознат с язовирите Пчелина 1 и 2 до Разград.Има ли някаква риба,разрешени ли са за спортен риболов и изобщо струва ли си да се изкара един уйкенд там.
                            Никак не ме влече риболовът , но често ходя до ,,Пчелина’’ .Впечатленията ми са :1. Много рибари , дънещи хитове от чалга-чартовете ;2. Разпънати палатки досами пътя и паркирани коли до същият;За мен това не е място за отдих.П.П. Ако все пак полюбопитстваш и дойдеш - обади се .
                            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                            Коментар


                              Някой да знае нещо по въпроса за нощен риболов 2015, разрешен ли е, не е ли?
                              Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                              Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                              Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                              Коментар


                                Забранен е ама всички ходим
                                "Без сърца, сме просто машини"
                                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                                Коментар

                                Working...
                                X