Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    msotiroff написа:
    lu40 написа:
    Тая година и аз още не съм открил сезона(единствено по липса на време ).Мани,мани,тотално съм се обезрибил.Но като гледам,че сме бая секта,напълно подкрепям една риболовна Фиат-среща,а защо не и едно състезание по каръщина .
    Очаквах включване от твоя страна, само се чудех какво се бавиш... Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Риболовна среща ще има, то се вижда... бая ентусиасти се събрахме... и Емо требва да дойде да ни засрами... Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
    Айде де, кога ще е срещата питам аз
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    Коментар


      #47
      LiGuru написа:
      ..Mисля да си купувам пушка рибата по нaшите земи изчезва
      Дивеча още повече, приятелю, дивеча още повече... Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Yellow_Flash_Colorz_PDT_21
      M-Benz E 250 TD 150hp
      M-Benz 200d 75 hp
      Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

      Коментар


        #48
        Философията е друга. Как си представяш мацката да ми зададе въпроса къде си тръгнал в 4 сабалем, като съм с пушка в ръка. Сега само пари за излети набивам и риба нЕма. С пушкалото и банкомата ще се замили дали да не пусне нещо ..... камо ли бензинджията :D

        Коментар


          #49
          Няма ли тук фенове на морския риболов?За мен там е истината :D
          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

          Коментар


            #50
            И така ...В събота ходихме на една стара корекция на Янтрата на Ценово, там не бутна на нищо (отново!!!).След като стояхме до обяд решихме да се изместим поне на Янтрата за няколко часа да си пробваме късмета, но и там нищо, без удар...Станаха 6 капота подред.В неделя отидохме на Дунава над Сандрово, там заложихме на системи с царевица,торен и бял.Съответно бяха извадени около 5 попчета.Към обяд кръстника счупи каръка на групата и закова една платика (добра).Та това е.Не е много но поне беше хубаво
            Прикачени файлове
            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

            Коментар


              #51
              Ето и останалите снимки
              Прикачени файлове
              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

              Коментар


                #52
                Ето и рибката.Очаквам някой колега да се включи с репортаж, хайде колеги споделяйте
                Прикачени файлове
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  #53
                  и аз вчера бях за риба резултата е едно шаранче 1,200 кг и една каракуда 0,500 кг снимки от водоема нямам щото забравих апарата, но пък ги снимах у нас в мифката :D
                  TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                  UNO 1.0 FIRE

                  Коментар


                    #54
                    Дай да ги видим и кажи къде си ги хванал
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      #55
                      Имам предложение / то май не е за тук, но поне е по темата /. Да си направим една важна тема "Риболовни срещи" и там всеки, който планува риболов, да пише кога, къде, как, колко...и т.н., та всеки, който сметне че е свободен и би могъл да дойде, да се записва. Така ще има по-добра организация по подобните срещи, а не само "вижте аз ква фанах..."...

                      Коментар


                        #56
                        Целта на темата е апел към колегите, всеки да си прави репортаж след риболовен излет.По този начин колегите, които са от региона могат да черпят информация за конкретното място и особенностите му.Идеята ти не е лоша, но много ми се струва, че такива съвместни излети ще се осъществяват много трудно, освен ако не са колеги от региона.
                        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                        Коментар


                          #57
                          Идеята е чудесна, може да пуснем една тема в "Срещи и мероприятия", макар че след 2-3 седмици забраняват риболова и темата малко ще позамре... или ще премине в бракониерска тема... Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 ... ше ни изловят от ИАРА... Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                          M-Benz E 250 TD 150hp
                          M-Benz 200d 75 hp
                          Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                          Коментар


                            #58
                            msotiroff написа:
                            Идеята е чудесна, може да пуснем една тема в "Срещи и мероприятия", макар че след 2-3 седмици забраняват риболова и темата малко ще позамре... или ще премине в бракониерска тема... Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 ... ше ни изловят от ИАРА... Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                            Eдва ли ще се състои такава среща и то не заради забраната.Платени водоеми има много и там забрана няма.Сега например на яз.Г.Дъбник върви бабушка и дребна таранка но едва ли някой от София например ще тръгне да пътува 150км. в едната посока при положение че около София има достатъчно платени водоеми където се лови шаран.Просто свободните язовири станаха много дето претендират за приза"обран бостан" и да се пътува от далече за няма нищо май е малко безмислено.Единственото място с риба май остана р.Дунав и ако има някаква сбирка може там на откриването. Като знам колко хора имаха проблеми с картера в града очаквам да наскачате че не може с Фиат по черен път.Аз ходя за риба с Фиата така че не е невъзможно.Важно е също кой с какво свободно време разполага. Така мисля аз. Ако имате някакви идеи казвайте.

                            Коментар


                              #59
                              Вижда ми се трудно да се направи такъв голям съвместен риболов Първо трябва бая място да си потърсим, и второ може би интересът няма да е голям.Аз ще продължавам да си пиша (надявам се не сам) в темата с репортажи за излетите ми.А пък който каквото иска да прави Иначе ДУНАВ СИ Е ДУНАВ!Винаги можеш да очакваш неочакваното!
                              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                              Коментар


                                #60
                                Обща пълна забрана за всички пролетно-лятно размножаващи се риби във вътрешните водоеми в срок от 47 дни от 25 април до 10 юни включително. Обща пълна забрана на всички видове риби в р. Дунав за срок от 47 дни през периода от 25 април до 10 юни включително. Забрана за улов на есетровите риби за срок от 40 дни през периода от 25 април до 3 юни включително. Забрана за улов на карагьоз (дунавска скумрия) за срок от 40 дни през периода от 25 април до 3 юни включително Забранява се улова на калкан във водите на Черно море за срок от 47 дни през периода от 25 април до 10 юни 2005 г. включително Забранява се улова на попчета във водите на Черно море за срок от 29 дни през периода от 25 април до 23 май 2005 г. включително Разрешава се любителския риболов през периода на забраната в следните водоеми: Област Благоевград - баластриерите /язовир Бистрака/, гр. Благоевград - яз. Валтата, с. Самоилово, общ. Петрич - яз. Сини скали, с. Гайтаниново, общ. Хаджидимово Област Бургас - баластриерен водоем
                                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                                Коментар

                                Working...
                                X