Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Кое и е важното на тая тема само не мога да разбера ама карай :D
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #17
      Присъединявам се към хобито риболов :D Ходя редовно около София ама тая година само уклей и кустур,иначе за да си начеша крастата на платените около София-Герман,Богоров,Белопопци тази година си хванах пастърва,преди 2 седмици 2 сома,и 1 шаран!

      Коментар


        #18
        Yavor написа:
        ...ми се изчиства главата от простоии...
        Ужасно си прав, Явка. Това е основната причина да ходя за риба, отърсвам се от тъпото ежедневие и не мисля за нищо - нито проблеми, нито грижи, нищо... нищичко... просто relax.Иначе най - често за мренки ходя на река Чая, край с.Бачково. Там имам виличка и ходя за по няколко дни да разпусна. Реката е много чиста, но и много студена. Затова мряната излиза само Юли и Август, през другото време е много слабо .На мренски ходя и по Марица, но рибата там става все по малко и по малко, особено по горното течение... около Пловнив и по - надолу не съм ходил.2-3 пъти годишно ходя и по Нишава, край ц.Гинци за пастърва.Тази година направих сефтето на Панчарево... разбих слънчаците Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
        M-Benz E 250 TD 150hp
        M-Benz 200d 75 hp
        Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

        Коментар


          #19
          Тази година още не съм ходил. Ето няколко снимки от миналата, на Ярджиловци.Скромно, 3 сомчета.
          Прикачени файлове
          Ex Fiat 126P
          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
          Alfa Romeo 147 1.6 TS
          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

          Коментар


            #20
            Тая година и аз още не съм открил сезона(единствено по липса на време ).Мани,мани,тотално съм се обезрибил.Но като гледам,че сме бая секта,напълно подкрепям една риболовна Фиат-среща,а защо не и едно състезание по каръщина .
            Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

            Коментар


              #21
              Много готина темичка. Eто малко по-големи рибки да ви засрамя. .. ...
              Прикачени файлове
              BMW E90 320D
              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

              Коментар


                #22
                Кой хванА тая риба, А?Не чувам? А?Нема да ви мъча повече- АААААААААААААААЗ! :D
                Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                Коментар


                  #23
                  lu40 написа:
                  Тая година и аз още не съм открил сезона(единствено по липса на време ).Мани,мани,тотално съм се обезрибил.Но като гледам,че сме бая секта,напълно подкрепям една риболовна Фиат-среща,а защо не и едно състезание по каръщина .
                  Очаквах включване от твоя страна, само се чудех какво се бавиш... Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Риболовна среща ще има, то се вижда... бая ентусиасти се събрахме... и Емо требва да дойде да ни засрами... Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
                  M-Benz E 250 TD 150hp
                  M-Benz 200d 75 hp
                  Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                  Коментар


                    #24
                    Хайде и аз да се включа с неделния излет. Сутринта звъни телефона, събуждам се, включвам телевизора и започвам да гледам Формулата. Изпих си кафето, бях доволен от крайния резултат и се чувствах някъкси много гот. Рехих да си пробвам и късмета. Малко след това нарамих блеснарката и кутиите със примамки и марш към Дунава. Заварих ето това:Става въпрос за хижа Приста.Пълно мъртвило. Започнах да маам и буам в продължение на няколко часа, като обходих половинта бряг. Резултата беше един клон кък кило и канче. Е, поне чух аванса да просвири. Използвани примамки: първоначално започнах с няколко кастмастера, след това обърнах на воблери-около 20 бр. всякъкви, вкл. и попери. След като ми писнаха сложих 5-6 въртящи блесни. Упоритостта ми продължи с десетина клатушки различен грамаж, форма и големина. Накрая взе да ми писва и реших да пробвам малко туистери, силиконови рибки. Изпуших една цигара и се предадох.Напрявих още две-три снимки и обратно в каручката и в къщи на масата да си удавя мъката с една rinkers: Ето това е всичко за сега. Поредното КАПО за тази година.Темата е "6".
                    Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
                    Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
                    Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

                    Коментар


                      #25
                      Моля, без спам! Който не му харесва да не пише.Айде и аз да ви покажа най-голямата си риба Това са моменти от единственния ми риболов в делтата на Дунава, който остави незабравим спомен в мен!
                      Прикачени файлове
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        #26
                        Абе я кажете нещо до Пловдив което става за риба,около 50-60 км.,нз точно ...

                        Коментар


                          #27
                          Това са риби от края на миналата година в района на Пиргово.
                          Прикачени файлове
                          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                          Коментар


                            #28
                            Една щука пак от Пиргово и распери от Янтрата.
                            Прикачени файлове
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар


                              #29
                              И едни Дунавски шарани луди Хванати в района на Люляка на система малай с царевица на куките.
                              Прикачени файлове
                              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                              Коментар


                                #30
                                Абе я кажете нещо до Пловдив което става за риба,около 50-60 км.,нз точно ...-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------До Пловдив има много язовири и реки.Кажи каква риба,предпочиташ да ловиш.
                                Прикачени файлове
                                ex. punto elx 1.2i
                                Lancia Libra 1.6

                                Коментар

                                Working...
                                X