Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Това Йовковци далеч ли е от Русе? В каква посока е ?
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    Коментар


      Язовир Йовковци е в посока Велико Търново. И по-точно до град Елена.
      преди - TIPO
      сега - VOLVO XC60

      Коментар


        dannybo написа:
        Язовир Йовковци е в посока Велико Търново. И по-точно до град Елена.
        абсолютно точнто на 5-10км. след Елена

        Коментар


          BAI MILE написа:
          така резултата ми от Йовковци е почти нулев една бяла риба около 1,5кг. просто не бях подготвен но вече знам за какво става въпрос имаше едни габровци направо убиха рибата БРАВО :D та от тях разбрах че там се лови основно на тапа на много малка рибка докато бях покрай тях извадиха една щука 9кг. , около 10-тина бели риби между 1,5 и 4кг. и много ама много костур направо останах очарован от резултатите им абе за другия път ще си знам вече поръчах на Сунай да ми набави около 100 много малки таранки и събота и неделя ще ходя на един остров до Оряхово за щука а към сряда отивам да разбия рибата на Йовковци :D дано да има слука и пожелавам на всички колеги много слука.
          Айде,чакаме следащите отзиви от водоема ако може със снимки.И за улови под 5 кила вече шъ почнем да се наказваме.Наслука момчета.Ходене трябва.

          Коментар


            сега се прибирам и пиша резултата от Оряхово е нулев каналите между островите бяха замръзнали яко така че ловихме на Дунава но малшанс нищо нито един удар само много студ а и много буклуци влачи реката вдига нивото много. Абе няма да се отчайваме тая седмица най вероятно ако не излезе нещо спешно съм на Йовковци, а между другото някой няма ли някаква слука този уйкенд??????? Yellow_Flash_Colorz_PDT_34

            Коментар


              Днеска ходих на Горни Дъбник на язовира. Имах перфектни рибета за стръв ,но рибата не кълвеше.Само два костура и едно пропуснато кълване за около два часа и си тръгнах.Имаше още няколко коли но не ловеха нищо.Дунава също свърши за тази година,така че остава по реките някой скобар евентуално да се търси.

              Коментар


                Аз вече съм се зазимил. Прибрахме лодката и съм само зрител. Бай Миле, очаквам с интерес репортажа ти от Йовковци, дано удариш някоя хубава бяла
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  сега се прибирам и какво да ви кажа резултата е една голяма 0 имаше много силен вятър и дъжд абе гадно време хвърлих на тапа но след 15мин бяха изкарани от вълните затова се скрихме в една вила и много домашно вино и бут по еленски днес на обяд едвам се надигнах пак имаше голям вятър и изобщо не съм ходил днес. сега ще следя времето и при по добро паля гумите обратно към Йовковци. Ако не риба поне завързахме нови приятелства, ей тия еленчани страшни бе :D

                  Коментар


                    Ох мамо, благородно ти завиждам Дебни тези дни до неделя, че другата седмица го дават зле...
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      Тази пролет ходих на почивка в едно село близо до гр. Елена. Разходихме се и до яз. Йовковци но не хвърлихме въдиците защото навсякъде имаше табели забраняващи риболова. Последната година риболовния режим много се затегна /поне в нашия край - Ямболския/ и много хора отнесоха солени глоби за неразрешен риболов. Та въпросът ми е яз. Йовковци разрешен ли е за риболов или не?
                      Peugeot 301
                      Punto 1.9 JTD - на жената

                      Коментар


                        venco67 написа:
                        Тази пролет ходих на почивка в едно село близо до гр. Елена. Разходихме се и до яз. Йовковци но не хвърлихме въдиците защото навсякъде имаше табели забраняващи риболова. Последната година риболовния режим много се затегна /поне в нашия край - Ямболския/ и много хора отнесоха солени глоби за неразрешен риболов. Та въпросът ми е яз. Йовковци разрешен ли е за риболов или не?
                        значи не си разчел правилно табелите пише че е забрен промишлен риболов с мрежи,лодки и др. иначе е разрешен от една година и половина но само във високата част в долната част още е забранен понеже самия язовир се води вододайна зона което ме навежда на мисълта да не сте се разхождали към стената, то Йовковци си е доста голям язовир 4 по големина и си е зпазен от бракониери защото беше забранен за риболов и водни спортове до преди 1-2 години. така че смело, четете внимателно табелите Yellow_Flash_Colorz_PDT_11 доколкото разбрах от нова година ще бъде стопанисван от клуб по спортен риболов и ще си ловите с билет от всеки спортен клуб или риболовно дружество.

                        Коментар


                          BAI MILE написа:
                          така резултата ми от Йовковци е почти нулев една бяла риба около 1,5кг. просто не бях подготвен но вече знам за какво става въпрос имаше едни габровци направо убиха рибата БРАВО :D та от тях разбрах че там се лови основно на тапа на много малка рибка докато бях покрай тях извадиха една щука 9кг. , около 10-тина бели риби между 1,5 и 4кг. и много ама много костур направо останах очарован от резултатите им абе за другия път ще си знам вече поръчах на Сунай да ми набави около 100 много малки таранки и събота и неделя ще ходя на един остров до Оряхово за щука а към сряда отивам да разбия рибата на Йовковци :D дано да има слука и пожелавам на всички колеги много слука.
                          Можеш да си ловиш дребосък на рачило вместо да те снабдяват с таранчици. Ние с баща ми така правим като ходим там.
                          She was only a whisky maker but he loved her still.

                          Коментар


                            Да направим един Ъп на темата. Който е открил сезона за 2009 предлагам да пише И със снимки моля Аз най-вероятно ще открия като се пооправи времето, което се надявам да е скороо
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар


                              Само виж къде е разрешен риболова,че го забраниха на много места за цялата 2009г.После да няма разправии с горските стражари
                              Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                              Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                              Коментар


                                Дунава няма как да го забранят приятелю Аз на други места рядко ходя ДУНАВ СИ Е ДУНАВ!
                                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                                Коментар

                                Working...
                                X