Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аз съм в неделя пак на "нашия" остров Батин
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    Коментар


      tyson написа:
      Аз съм в неделя пак на "нашия" остров Батин
      какво стана с (вашия) остров, хванахте ли нещо???????? Аз заминавам в неделя на яз.Йовковци да пробвам там , чувам вадели хубави бели риби и щуки, а и костурчета бая имало. Дано да има слука че на Дунава вода няма вече и не съм вадил риба бая отдавна (от една седмица) .

      Коментар


        Батка, едно голямо КАПО направихме За цял ден 1 удар и то оставен в чуканите. Има и такива дни. Ще чакам инфото от Йовковци НАСЛУКА!
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          Аз пък онзи ден направих голям удар на Дунава като хванах 17 бели мрени и една платика.До сега риболовите ми завършваха с една две мрени,но най -накрая изгря малко слънце ина моята улица.Снимки има и са по 700-800КБ,но не мога да ги кача.

          Коментар


            Прати ми ги на tyson@abv.bg ако искаш, аз ще ти ги кача.
            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

            Коментар


              Пратих ти ги.

              Коментар


                Ето ги снимките на Любо. Бая си ги разцепил
                Прикачени файлове
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  Евала, момчета. Аз за такъв улов мога само да си мечтая. Поздравления.
                  M-Benz E 250 TD 150hp
                  M-Benz 200d 75 hp
                  Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                  Коментар


                    Браво колега, страхотни мряни си ловнал. А да питам как са като вкусови качества тези мрени? Тип клен с много плаващи кости или?
                    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                    Коментар


                      колега на какво ги ловите тези мрени на дунава.
                      Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

                      Коментар


                        Мрените по нашия край се ловят на комбайн(капан).Две плочки кюспе и по средата се слага качамак.В така приготвения сандвич се набиват куките от комбайна.Иначе мряната има кости като шарана,като на по -големите от 1,5 кг.мрени костите стават по-дебели и лесно се чистят но пак има от тези гадните костици тип читалче.Малките мрени от 0,7кг нодолу по-скоро приличат но скобар по скелет и се ловят повече за удоволствие отколкото зо ядене.Това разбира се е мое лично мнение.

                        Коментар


                          Тези така ли ги хвана.Къде ходите на Дунава за мрени.Абе не е ли по добре като решиш да ходиш и да дойда и аз от Търново да видя как става този риболов.Тъкмо ще се запознаем.
                          Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

                          Коментар


                            kimirai написа:
                            Тези така ли ги хвана.Къде ходите на Дунава за мрени.Абе не е ли по добре като решиш да ходиш и да дойда и аз от Търново да видя как става този риболов.Тъкмо ще се запознаем.
                            Да точно така ги хванах.Не мисли обаче че всеки път ловя по толкова.Обикновенно риболовите ми тази година приключват с една две риби за деня.Има и куци дни с валати.Така че добре си прецени нещата да не останеш разочарован.

                            Коментар


                              Не че ще ги наскубим но не съм риболовствал по Дунав и ми е любопитно.Къде ходите и колко ще ми е прехода-виждам че си от Плевен.
                              Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

                              Коментар


                                така резултата ми от Йовковци е почти нулев една бяла риба около 1,5кг. просто не бях подготвен но вече знам за какво става въпрос имаше едни габровци направо убиха рибата БРАВО :D та от тях разбрах че там се лови основно на тапа на много малка рибка докато бях покрай тях извадиха една щука 9кг. , около 10-тина бели риби между 1,5 и 4кг. и много ама много костур направо останах очарован от резултатите им абе за другия път ще си знам вече поръчах на Сунай да ми набави около 100 много малки таранки и събота и неделя ще ходя на един остров до Оряхово за щука а към сряда отивам да разбия рибата на Йовковци :D дано да има слука и пожелавам на всички колеги много слука.

                                Коментар

                                Working...
                                X