Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аз в неделята излових всичкия ситен костур от Врачанския, така че който иде ще има само големи, но пък са супермногодобро мезе за бира.
    Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

    Коментар


      Аз един път лових костур на язовир Бели Лом, ей за 3-4 часа му скъсахме джуките.После го драхме и излязоха 2 чинийки мезе Малко неблагодарна работа е това костура ама като няма друго
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        tyson до като гледах как вадиш амура видях и това клипче и реших да го споделя. Няма такава манияhttp://www.youtube.com/watch?v=WpdF8EzEm0Y&NR=1
        Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

        Коментар


          noriaga написа:
          tyson до като гледах как вадиш амура видях и това клипче и реших да го споделя. Няма такава манияhttp://www.youtube.com/watch?v=WpdF8EzEm0Y&NR=1
          Леле-е-е каква борба беше!!!!! И какво извади от водата!!!!!!!
          "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

          Коментар


            Тези ги имам от повече от преди 2 години, не е само този клип.Около 10-15 бяха.И наистина са впечатляващи
            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

            Коментар


              хванах щука 4,800кг. ама нещо не мога да кача снимката ако знаете къде я хванах :D :D :D аз и затова я снимах защото иначе никой няма да ми повярва :D

              Коментар


                Прати ми я на мейла, аз ще ти я кача.Дай инфо малко, на какво я хвана ................
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  tyson написа:
                  Прати ми я на мейла, аз ще ти я кача.Дай инфо малко, на какво я хвана ........
                  на туйстър ярко червен , хванах и една по малка около 0,500кг. на блесна моска№3 но я пуснах грехота е да се взимат такива малки

                  Коментар


                    Ето я рибата на BAI MILEДа ти кажа честно, не сам очаквал, че там ще има щука Много хубав трофей,препарирай главата
                    Прикачени файлове
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      Браво колега хубава щука. Аз съм напълнил вече един куфар воблери, блесни, клатушки, кастмастери.... Ама все не остава време да пообикалям из щукарските места.
                      Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                      Коментар


                        по принцип работата стана на майтап бяхме на разходка със семейстовото и видях едно хлапе да върти блесната в малкото езеро, а нали въдиците са постоянно в колата реших да пробвам и аз хвърлях от стъпките дето се виждат на снимката и след второто замятане удари яко не съм вярвал че има такива животни там аз по принцип не знаех че има изобщо риба там но явно има след това похвърлях още малко и нищо сложих блесна защото се показа слънцето и пак пробвах тога ми удари малката точно до лилийте но я пуснах дано се разъдят

                        Коментар


                          BAI MILE написа:
                          tyson написа:
                          Прати ми я на мейла, аз ще ти я кача.Дай инфо малко, на какво я хвана tyson@abv.bg
                          на туйстър ярко червен , хванах и една по малка около 0,500кг. на блесна моска№3 но я пуснах грехота е да се взимат такива малки
                          каква грехота то цял съдизам ... аз веднъж лових на дунава по хижа приста и един дъртак вадеше шаранчета по не повече от 100-на грама и си ги хвърляше най нагло в грозния живарник ....

                          Коментар


                            Днес ходих на Фичоза да похвърлям малко...мнооого слабо, общо взето загубен ден....е, поне малко си начесах крастата, ама все пак, не беше като предишни пъти.Девет попчета, два заргана....абе на снимките се вижда.Кофти качество, ама от телефона...
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                              Абе нали не е без хич Морският риболов е табу все още за мен.Каква е тази риба освен заргана в кофата?Изглежда добра
                              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                              Коментар


                                Молба към колегите от София и района - кажете място за риболов на около 50-60 км? Че утре го дават хубаво време и искам малко да си почина с риболов.
                                like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                                Коментар

                                Working...
                                X