Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За нуждата от по строги правила

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    За Тунинга само ще добавя и "кар аудио" и според мене се покрива всичко което е нужно.
    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

    Коментар


      #32
      ivanko_rs написа:
      За Тунинга само ще добавя и "кар аудио" и според мене се покрива всичко което е нужно.
      Съгласен съм
      BMW E90 320D
      ех. FIAT COUPE 2.0 16V
      ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
      ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

      Коментар


        #33
        Само да вметна нещо и аз, колкото повече се увеличават юзърите на форума, толкова повече нараства нуждата от качествен контрол.Има хора, които са начинаещи в работата си с компютри и такива, които не знаят къде да си пуснат първото питане,именно за такива хора трябва екип който да им удря по едно рамо за влязат в релсите още от начало.Със думите на Ванко съм абсолютно съгласен, и не виждам кой не би?
        ivanko_rs Е тогава как ще се научим на ред ,като никой не го спазва? Колега Stilo аз не съм за "голяма балтия",единствено което искам е щом има правила да се спазват.Естествено ще има толериране,но юзъри които системно спамят или пускат безсмислени теми,а също така и изрази уронващи престижа на форума,направо трябва да бъдат баннати.
        Поздрави на всички и лек ден !
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #34
          ivanko_rs написа:
          Колеги,взехте темата по навътре и от мене.Поуспокойте малко нравите и да го обсъдим като бели хора.За първите ми постове в собствената ми тема като по строги бяха с една единствена цел,да видя кой как ще реагира реално във дадена ситуация.
          И ти обвиняваш мен в манипулация?! Можем да се развихрим тук двамата с теб в една хубава софистика, но си мисля че е излишно. Аз съм написал какво мисля, хората са го преценили. Недей да отиваш в посоката ’ще те наддумам значи съм прав’. През цялото време се отнасям с уважение към теб, а в отговор получавам обиди.

          Коментар


            #35
            Подкрепям на 100 % идеята на Иванко.Навремето се опитвах, особено със повтарящите се и завтарящи теми.Но българинът е велик, той е единствен и неговия проблем е също единствен.Погледенете какво става в "дизели"... едно и също нещо се повтаря и завтаря до безкрай! Вече ги сънувам тази "УМНА ДЮЗА и кулера на Пунто-1.Въпреки, че колегата doofiat се опита да систематизира информацията, просто няма кой да чете.Аз също вече почти не чета там. Според мен няма да е лошо да си припомним това : http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=19384 Добър пример, както съм го споменавал е : http://forum.offroad-bulgaria.com/
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #36
              Nino написа:
              Подкрепям на 100 % идеята на Иванко.Навремето се опитвах, особено със повтарящите се и завтарящи теми.Но българинът е велик, той е единствен и неговия проблем е също единствен.Погледенете какво става в "дизели"... едно и също нещо се повтаря и завтаря до безкрай! Вече ги сънувам тази "УМНА ДЮЗА и кулера на Пунто-1.Въпреки, че колегата doofiat се опита да систематизира информацията, просто няма кой да чете.Аз също вече почти не чета там. Според мен няма да е лошо да си припомним това : http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=19384 Добър пример, както съм го споменавал е : http://forum.offroad-bulgaria.com/
              Мислех да си замълча ма.......Я им обясни Нино защо вече не влизаш или поне не пишеш както преди Е тоя пич го знаете всички питаите го и вие що не влиза а Плявааааааа бе напрао Ливадско сено ........Точно за такива Юзъри говорех аз че вече не пишат по темите( то пък и да искат няма как кат веднага след тяхното мнение взникнат още 361 мнения все на кадърни съфорумци регистрирани преди 3 месеца с по 493поста всеки) Ако никои от вас не е почерпил добро инфо от темите и изказванията на Нино е аз не съм като вас

              Коментар


                #37
                Колега, а как се връзва мнението ти с това ?http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=242876#242876

                Коментар


                  #38
                  ls1 написа:
                  Можем да се развихрим тук двамата с теб в една хубава софистика, но си мисля че е излишно. Аз съм написал какво мисля, хората са го преценили. Недей да отиваш в посоката ’ще те наддумам значи съм прав’. През цялото време се отнасям с уважение към теб, а в отговор получавам обиди.
                  Колега,отново ми извърташ думите.Предния ти пост наистина беше манипулистки и това НЕ можеш да го отречеш.Този обаче вече е в съвсем друга светлина,т.е. точно по това което си мислиш че съм писал.т.е. по темата и си го изразил ясно.Значи можеш,продължавай от сега нататък с този прям и точен начин на изразяване Колега Nino,много се радвам да видя твой пост тука,т.к. не съм виждал от няколко месеца.Наистина като гледам вече не си в модераторския екип и само ние потребителите можем да съжаляваме.Явно ти си започнал преди мене с този въпрос,но на мен едва сега ми преля чашата за да я пусна темата.Надявам се да постигнем нещо все пак Колеги виждам че има мнения и съм доволен че темата "върви" в добра посока,без излишен спам,караници и др. негативни реакции.Надявам се ще продължи в тоя дух.Видях че колегата GTipo е пуснал тема с анкета за промените които предложихме с него за подраздел Тунинг,така че дайте си и там мнението.Чакаме и други мнения,но обосновани
                  Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                  Коментар


                    #39
                    ilkor написа:
                    Колега, а как се връзва мнението ти с това ?http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=242876#242876
                    Много добре си го ошарил,точно както трябва ,даже мисля че е за триене директно без предупреждение П.П.Все пак мое мнение
                    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                    Коментар


                      #40
                      Колега, то е във всички теми така. Нали все пак сме форум. Ако искахме да направим сайт с обяви и упътвания за теглене присто да забраним писането.Ето още една тема в която 99% от мненията са офтопик http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=24448Докато самите потребители пишат такива постове колкото и модератори да има не могат да се оправят.Дай да сложим на всички картони и да чакаме да се поправят ...

                      Коментар


                        #41
                        ilkor защо ми заключи темата в раздел "Моторни Спортове"?Пусната е с една единствена цел да акумулира всички негативи от другите теми и се справя напълно успешно.Както забелязвате ,спря се да се с....е в другата тема за началото на шампионата.То не че не е ясно че истински раздел "Моторни Спортове" реално няма,а е само чесане по копчетата на клавиатурата,защото като гледам истински спортисти или спортни фенове реално няма.А сега ме оборете ако можете Ако се окаже че има ,тогава другата тема с анкетата за ставане на "Тунинг" на раздел става без значение,понеже ще има фенове които да го искат ,обаче като гледам гласуването смятам че няма да стане,от тук и извода че истински спортни фенове и спортисти тука НЯМА Най-малкото щяха да гласуват "за" за да има обособен раздел "Силов тунинг" което си е показател.Затова съм си изложил проекта там където го оценяват,а тука както върви скоро няма да го има,що ли?Мда,явно ще се продължава по-стария начин,пишем където ни хареса и каквото ни хареса без да ни интересува,не че има много какво да ни заинтересува де то като гледам и толкоз наказания има тъй че
                        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                        Коментар


                          #42
                          Колега, следващият път когато реша да заключа нещо първо теб ще питам.Пусни си в "Общи приказки" тема която според теб събира каквито и да е мнения по нея и няма да имам претенции.Но в тема за Ф1 да ми коментирате расизъм, нечий акъл, че и правилата на дата.бг - извън правилата е.Ще го кажа по просто - пак не уцели раздела.Ето - когато ги спазваме пак недоволстваш. Аз честно не мога да разбера какво желаеш ?Не се ли усещаш че ти точно това вършиш ? Нарушаваш правилата ?

                          Коментар


                            #43
                            ivanko_rs написа:
                            ilkor защо ми заключи темата в раздел "Моторни Спортове"?Пусната е с една единствена цел да акумулира всички негативи от другите теми и се справя напълно успешно.Както забелязвате ,спря се да се с....е в другата тема за началото на шампионата.То не че не е ясно че истински раздел "Моторни Спортове" реално няма,а е само чесане по копчетата на клавиатурата,защото като гледам истински спортисти или спортни фенове реално няма.А сега ме оборете ако можете Ако се окаже че има ,тогава другата тема с анкетата за ставане на "Тунинг" на раздел става без значение,понеже ще има фенове които да го искат ,обаче като гледам гласуването смятам че няма да стане,от тук и извода че истински спортни фенове и спортисти тука НЯМА Най-малкото щяха да гласуват "за" за да има обособен раздел "Силов тунинг" което си е показател.Затова съм си изложил проекта там където го оценяват,а тука както върви скоро няма да го има,що ли?Мда,явно ще се продължава по-стария начин,пишем където ни хареса и каквото ни хареса без да ни интересува,не че има много какво да ни заинтересува де то като гледам и толкоз наказания има тъй че
                            Колега, моите симпатии към теб като градски / израстнал съм в Русе /, но обсъждането на модераторско или администраторско решение не е по правилата. А що се отнася до контрола на самият форум като цяло, искам да ти кажа, че за мен лично, този форум е един от малкото, в който цари ред, смислени постове и доста висока доза интелигентност и възпитание.

                            Коментар


                              #44
                              ivanko_rs написа:
                              Мда,явно ще се продължава по-стария начин,пишем където ни хареса и каквото ни хареса без да ни интересува,не че има много какво да ни заинтересува де то като гледам и толкоз наказания има тъй че
                              Явно всичко ще си върви по-старо му,както всъщност го казах по-горе.Ясно е единствено едно - на никой не му се занимава по различни причини.Ето сега Г-н ilkor можеш да заключиш темата,защото за мене тя се изчерпа както и желанието ми този форум да се пооправи както и всичко в таз държава впрочем
                              Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                              Коментар


                                #45
                                За да се филтрират неадекватните мнения, може би трябва да се въведе рангова система, в смисъл колкото по високо доверие има в мнението на даден юзър, толкова повече да тежи неговия пост. Има колеги, които са на "ти" с електрониката, други с дизелите, трети с газовите и т.н. (Аз, например съм пълен гьон с газовите уредби и почти не влизам в темите там) Когато такъв потребител е спомогнал с адекватната си помощ да се реши даден проблем, получава "червена точка" Колкото повече точки има, толкова повече доверие получава.Това с точката е само пример за титуловане. Има много различни начини.Другото, което мен, лично ме дразни е системното бъркане на разделите. Тук може би единственото решение е по-зоркото следене на разделите от модерите и навременната корекция.
                                Fiat Marea 1.8i 16V
                                Fiat Tipo 1.4i 8V
                                Fiat Punto 1.6i 8V
                                www.italauto-bg.net/forum/

                                Коментар

                                Working...
                                X