Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

въпрос за дизелова БРАВА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    въпрос за дизелова БРАВА

    бравата е 1.9 дизел и като дам контакт изобщо не ми се пускат подгревните свещи,даже и на таблото не показва.некои има ли представа какъв е проблема 4е взе да става студено и сутрин въртим на стартер до припадане

    #2
    Ми виж дали са здрави, виж дали има напрежение до тях, ако са с предпазител - дали не е изгорял
    ОМВ Мусагеница. И аз бях там, и аз заредих... И после "замръзнах" ...

    Коментар


      #3
      да, ако неразбираш нищо, я закарай на майстор...
      2004 Audi A6 4F
      2002 Lancia Y

      Коментар


        #4
        Не прекалявай със стартера, защото ще го прецакаш от много въртене.Същото сторих със стартера на Реното и после 180 лв за рециклиран.Разказал му бях играта.Дано не е сериозен проблема, сиреч релето да не работи, а само да се разминеш с две или три изгорели свещи.Ако Бравата ти е атмосферния 1.9 дизел, поне е удобно за работа по свещите.Провери дали идва захранване до тях.Но най-добре както казва Крематора иди на майстор.Успех!
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #5
          В горивният филтър, който е точно зад двигателя има два куплунга, виж дали някой не се е откачил. Или пък, както казват колегите виж бушоните на бушонното табло при двигателя. А може наистина и в свещите да е проблема.
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            днес я разглобих и я оправих.зад стоиката на акумолатора се намира некакфо реле и там се беше отка4ил един бая дебел 4ервен кабел.затегнах го на местото си и вси4ко се оправи .така малко по малко ше влезна в 4ас с тиа фиатки

            Коментар

            Working...
            X