Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.4 12v 80 hp vs Honda Civic 1.3 16v 75 hp ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ауди 80 1.8 90 кс мисля че ще го дръпнеш особно до 3та са много тромави.
    VTS 16V

    Коментар


      #17
      все се чудя от къде им идва силата на японките...дали че е по-малко килограми или просто правят нещо по-различно с моторите нз,ама съм гледал че пунто им е в категорията...
      F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

      Коментар


        #18
        wizard88 написа:
        все се чудя от къде им идва силата на японките...дали че е по-малко килограми или просто правят нещо по-различно с моторите нз,ама съм гледал че пунто им е в категорията...
        Силата идва от ОБОРОТИ, апък и найстина са лекички, особено СивикРазвъртат се страшно много
        VTS 16V

        Коментар


          #19
          един приятел има хонда сивик пета 1.3 16в с перфектен двигател аз имах едно поло с 15коня по малко с изядени кабели на свещите и на два цилиндъра ми даваше компресията на половина и до втора вървяха на едно и вече на трета започна да ме дърпа сега в момента съм с фиат браво 1.4 12в което върви два пъти повече от полото въпреки че е на газ обаче не иска да се пускаме сигорен съм че ще го дръпна поне с кола

          Коментар


            #20
            Колега, тия Хонди не случайно им викат Pocket Rocket (джобна ракета). По-лека е от Фиата. Не е в неговия клас. Тя е от класа на Пунто, Поло, Корса и т.н.. Просто ако е здрава, ще те бие с много. Имаш шанс някакъв на максимална скорост срещу нея на някоя права 20 км. Може да имаш шанс и от летящ старт, но шанс да те бие с малко.Относно Ауди 80 чувал съм мнения, че много бягат. Знам, че Б4 са страшни дървета и от там си правя извода, че 80 Б3 (предполагам за такова говориш) не е голяма сила. 1 път си правихме летящ старт с 1.8 S 88 коня в 1 баир. Даже в Аудито бяха 2-ма, а аз сам. Пича беше много надъхан, но това не беше гонка, а гавра от моя страна. Но го намирам за нормално. Та на твое място бих се пуснал смело с това Ауди, но гледай да е на по-късо разстояние, защото на дълго нямаш шанс.
            Renault Modus 1.2 16v 2006
            Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

            Коментар


              #21
              то ако паднеш от хонда треа да те е срам :D а до колкото поста на uBaHoBB ще ти кажа че са едни масларки и нищо повече със столото 125ките ги шляпам с по 2 3 коли :P

              Коментар


                #22
                Seven7 написа:
                то ако паднеш от хонда треа да те е срам :D а до колкото поста на uBaHoBB ще ти кажа че са едни масларки и нищо повече със столото 125ките ги шляпам с по 2 3 коли :P
                Едни масларки, на които им започва силата там, където нашата свършва.А ти с каква кола им правиш 2-3 коли ?
                Renault Modus 1.2 16v 2006
                Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

                Коментар

                Working...
                X