Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Фиат Форум България"

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Malone написа:
    Е и?Ако няма регистрация какво?От какво е продиктуван интереса ти?И чак сега попаднах на тази грозна картинка [развитието на темата от последната страница].Чел 2000 20v turbo, чел и ... страшна мъка го обзела, че видиш ли него никой не го е поканил за учредител и респективно не може да чете в определен раздел, като не мога да определя кое повече го измъчва.Това, че не е учредител или това, че не може да чете в определена тема.Това, че не знам за какво точно сдружение иде на реч, щото примерно може и да ми харесва и да искам да стана член, ама като не знам кои членуват в това сдружение, има ли и такива като теб там и т.н. не смея да подам заявление и да си платя членския внос! Тез работи ги пише в една тема ама тя е достъпна само за някои - двоен стандарт, цензура и т.н. му се казва на това и то това са признаци на едно друго уж отминало време. Ето виждаш ли резултата от тази цензура и скритост - оказва се, в един момент, че и с регистрацията нещо май .......... Ама това може да го разбереш, като станеш член и вече си платил примерно членски внос на ....... неясно на кого, щом има проблеми с регистрациятаЧовешкото самолюбие край няма.Простотията - също 2000 20v turbo, аз и един приятел сме решили да учредим фен клуб на рибата цаца [Sprattus sprattus].Ще има цял CMS, форум в две части [пържена и сурова], новинарски сайт и онлайн радио.Ако решиш, можем да те пишем учредител.Ако искаш пиши ми на лични къде да се видим и ако ме поканиш със същата смела ирония - очи в очи - ще ти приема поканата Айде със здраве мой .... и образованието ти в чужбина се е отразило зле на възпитанието!
    ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

    Коментар


      #62
      УМОЛЯВАМ ТЕ,ПОСОЧИ МИ ПРОБЛЕМИТЕ С РЕГИСТРАЦИЯТА?!

      Коментар


        #63
        Не схващам защо ни нападате по този начин.След като има доказателства за казаното до тук, и са повторени многократно смятаме тези изказвания за провокация.Провокации от всякакъв вид са забранени в този форум.Надявам се това да не продължи за да запазим добрия тон.Лично се чувствам засегнат от подобни изказвания, защото лично съм ходил при адвокат за регистрацията, други (не искам да споменавам имена) ходиха по съдилища, и институции отделяйки от личното си време за тази кауза. Трябва да сте благодарни че въобще съществува нещо. Направете клуб на цаца-та, аз също много я обичам! Който на ккавото си поиска може да направи клуб. Ще ви помоля само, ако ще ставам член да ми организирате мероприятия с надяждане с цаца, да ми намерите магазини да ни я дават с отстъпка, да подарявате на състезанията допълнително лимонов сок, и сол, в големи количества, и като ви плюем че нищо не сте свършили, да се усмихвате!Искате ли да станете членове н това сдружение или не?Ако желаете - лесно е! И ще получите същото като нас, нито повече, нито по-малко. И не смятам че е малко - вижте темите по въпроса!Не желаете ли да станете - поне не сипете обиди към хората, които са се осмелили да започнат тази инициатива не само в тяхна полза!Поздрави!
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #64
          Обявявам награда от 100лв. за първия човек, който ми посочи проблем с регистрацията на сдружението За всеки следващ проблем наградата ще расте правопропорционално - 200лв. - 300лв. - 400лв..... който посочи десетия проблем с регистрацията ще прибере 1000лв.

          Коментар


            #65
            Няма проблеми - проверих! Защо сте изтрили само датата на решението и номера му? Това ме подведе! Сега съм проверил ка си требе знам и датата и всичко е наред !!!!!!! Моля за извинения
            ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

            Коментар


              #66
              Бира....

              Коментар


                #67
                Ок!
                ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                Коментар

                Working...
                X