Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Фиат Форум България"

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    И какво? Аз сега бях пренасочен тук, но така както гледам, сдружение не е учредено още. Или е учредено вече?

    Коментар


      #17
      Учредено е. Имаше забавяния, за членовете на клуба има специална секция, и те знаят какво е развитието на клуба.Не сме писали, защото има да се правят още организационни дейности. В момента е период на отпуски и няма новини.
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #18
        Виждам, че се превърнах в черна овца защото питам.Сега ще ви обясня нещо, както искате ме разбирайте.Учредява се Сдружение - ами супер, но така като гледам май не съм само аз тови който не е разбрал. 20 човека от форум с посещение от над 500 души на ден не е голяма работа. Знам, че е по-лесно с 20 души - няма разправии с кой разбрал не разбрал ,съгласен или не. НО след като регистрирате Сдружение сложете една тема в Общи, по-добре от мен знаете, че там има най-голяма посещаемост. Вие статистика можете да извадите във всеки един момент, знаете, че този раздел не е често посещаван, а кажете, ако искате да пуснете тема, която да има много посещения къде ще я сложите? В Общи, нали? В момента всичко това се превръща в нещо странно, вие ме нападате ча това, че питам. Не ви обвинявам в нищо, но сложете една Важна тема, за идеи за клуба. Ето, от 1 месец се чудя какво да си направя стария компютър. Чакам да видя ще има ли благотворителна инициатива във Форума с мисълта, че мога да го дам там. Добре е да разберете, че ако правите нещо, то го правите не само за вас, а и за нас. Като ще преговаряте за отстъпки и прочее, ами мисля, че аз, а и други колеги можем да дадем полезни съвети. Бъдете малко по-отворени, не заемайте нападателна позиция, а дайте повече информация. Благодаря за вниманието, надявам се да съм бил полезен.
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          #19
          Съжалявам, че бях по рязък, но обвинението че сме го направили "на тъмно" ме засегна.И именно на него реагирах.Мисля че е неоснователно след като съм го обявил във форума.Който е пожелал - е учредител. Нека се обади някой който е пожелал, а ние сме го върналиНяма такъв!Когато се прави такъв клуб доста от нещата не могат да се направят "виртуално" в интернет. Трябва среща на живо.Така че именно по активните хора са се включили. Иначе който и да питаш ще е съгласен стига да не трябва да върши нещо.И аз съм на мнение че можеше вече да се обяви всичко, но явно УС си има съображения ...Все пак вече всичко трябва да се прави според някакви правила ...И да се надяваме че около коледа пак ще се организира една дарителска кампания за деца-сираци.

          Коментар


            #20
            Тъй, аз съм другата "черна овца" явно :P Та на въпроса, аз съм учредител, член и член на УС на друго сдружение, но пак на фенска основа. Учредихме го 6 души, имаме устав, правилници разни, протоколи от заседания издаваме, изобщо всичко както е по закон. Струва ми се, че нито аз, нито другия колега имаме против това, че не сме учредители. По-скоро сме учудени от факта, че информацията за сдружението е забита в трета глуха. Честно казано, дори не бях видял, че има такъв раздел. Моята препоръка е да се оформи отделен раздел за сдружението, който да е най-отгоре във форума, съответно във всеки подфорум, най-отгоре трябва да има линк към тема, която да обяснява "Как се става член на сдружение "Фиат форум"". Можете да вземете пример от рено-форум, където нещата са доста по-добре организирани в това и в някои други отношения.И така, искам да стана член, как става това? Бих искал да прочета и устава на сдружението.Поздрави и без лоши чувства.

            Коментар


              #21
              df

              Lane Staley написа:
              Виждам, че се превърнах в черна овца защото питам.Сега ще ви обясня нещо, както искате ме разбирайте.Учредява се Сдружение - ами супер, но така като гледам май не съм само аз тови който не е разбрал. 20 човека от форум с посещение от над 500 души на ден не е голяма работа. Знам, че е по-лесно с 20 души - няма разправии с кой разбрал не разбрал ,съгласен или не. НО след като регистрирате Сдружение сложете една тема в Общи, по-добре от мен знаете, че там има най-голяма посещаемост. Вие статистика можете да извадите във всеки един момент, знаете, че този раздел не е често посещаван, а кажете, ако искате да пуснете тема, която да има много посещения къде ще я сложите? В Общи, нали? В момента всичко това се превръща в нещо странно, вие ме нападате ча това, че питам. Не ви обвинявам в нищо, но сложете една Важна тема, за идеи за клуба. Ето, от 1 месец се чудя какво да си направя стария компютър. Чакам да видя ще има ли благотворителна инициатива във Форума с мисълта, че мога да го дам там. Добре е да разберете, че ако правите нещо, то го правите не само за вас, а и за нас. Като ще преговаряте за отстъпки и прочее, ами мисля, че аз, а и други колеги можем да дадем полезни съвети. Бъдете малко по-отворени, не заемайте нападателна позиция, а дайте повече информация. Благодаря за вниманието, надявам се да съм бил полезен.
              Е убийте ме ако знам въобще за такова нещо като сдружение.Аз подкрепям колегата ,защото наистина трябваше да е на по-видно място тази информация.Аз също се засегнах,когато отварям някакъв раздел и ми изписва ,че немога да влизам ,защото не съм член
              Nissan Primera 1.6 16v P11
              ex.Fiat Bravo 1.6 16v

              Коментар


                #22
                Re: df

                kantarev написа:
                Аз също се засегнах,когато отварям някакъв раздел и ми изписва ,че немога да влизам ,защото не съм член
                И на мен ми стана доста криво Не искам никой да се обижда, но защо нещата са толкова потайни. Защо не се сложи тема на видно място, за да може всеки да помогне с каквото може. Да, не сме учредители, но и не всички трябва да бъдат. Сдружението не е само за учредители, нали? Какво става в момента, никой от нас не знае.Пак уточнявам че не се заяждам или нещо такова.Весела коледа на всички.
                FIAT Bravo JTD GT '99

                Коментар


                  #23
                  Днес-утре вярвам че ще бъде обявено всичко.А разделът е достъпен само за членове защото в него се обсъждат теми свързани само със сдружението и те не касаят останалите потребители които не членуват в него.Във всеки форум който си има клуб има подобна тема - това не е някакво изключение.

                  Коментар


                    #24
                    Илко според мен не е правилно така да стават нещата. За неща като блоготворителност се получават лични на всички а никой не се сети да пусне по една покана на лични на всички! Винаги съм давал за пример вашия/нашия/ форум на всички други форуми и продалжавам да твърдя че е най добрия но тука се издънихте яко *не говоря лично за теб, а за всички медератори и администратори*! Доста хора са заети *влизат и в други форуми* и не могат да четят всички теми тук и в другите форуми. Ще ви дам пример с форума на НИСАН. Имам регистарция и 100тина поста но хората ми изпратиха официялна покана на лични да стана учредител при тях и станах а тук загубих желание. На мен лично ми стана много гадно и ми се варти една мисал в главата, но ще видим. Аз също научих в последствие за членството в този форум въпреки че влизам по много пъти всеки божи ден. ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ!!!

                    Коментар


                      #25
                      Тук администраторите и модераторите нямат вина.На първата среща на форума през март месец във Велико Търново присъщващите там се събрахме и така го решихме. Ден по късно съм го обявил във форума. Факт е че има учредители които не са присъствали там. Умишлено не сме го тръбили тогава понеже нито името беше запазено, нито имахме идея кога и как ще стане. Факт е обаче че който е изявил желание е бил запознат със всичко и е имал достъп до този раздел. През това време се проведоха няколко срещи, консултации с адвокати ... нямаш си на идея как с 20 човека беше трудно ... ами с 200. И какво от това че учредителите са само 20 човека?Нали сега след като се обяви всеки ще може да членува в него. Аз не виждам разликата ...Пак ще го кажа - погледнете тази ТАЗИ и по специално точка 3 в първия пост.Ако някой се е интересувал от съдбините на клуба - къде би погледнал първо ?На ЛС никой не е канен което според мен е по лошият вариант. Който поканиш - само той ще знае, а останлите пак ще питат ... Предишният фиат клуб така е бил направен и виж до къде го докара. Оказа се че дори неговия УС не му пука за това ще го има ли или не.Така че тук направихме естествен подбор Темата е публична и който е имал интерес я е видял.А за самото обявяване - това сдружение си има Председател и Управителен съвет - само те могат да го обявят ...

                      Коментар


                        #26
                        Чакаме с нетърпение
                        FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
                        FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
                        Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

                        Коментар


                          #27
                          ilkor написа:
                          Тук администраторите и модераторите нямат вина.На първата среща на форума през март месец във Велико Търново присъщващите там се събрахме и така го решихме. Ден по късно съм го обявил във форума. Факт е че има учредители които не са присъствали там. Умишлено не сме го тръбили тогава понеже нито името беше запазено, нито имахме идея кога и как ще стане. Факт е обаче че който е изявил желание е бил запознат със всичко и е имал достъп до този раздел. През това време се проведоха няколко срещи, консултации с адвокати ... нямаш си на идея как с 20 човека беше трудно ... ами с 200. И какво от това че учредителите са само 20 човека?Нали сега след като се обяви всеки ще може да членува в него. Аз не виждам разликата ...Пак ще го кажа - погледнете тази ТАЗИ и по специално точка 3 в първия пост.Ако някой се е интересувал от съдбините на клуба - къде би погледнал първо ?На ЛС никой не е канен което според мен е по лошият вариант. Който поканиш - само той ще знае, а останлите пак ще питат ... Предишният фиат клуб така е бил направен и виж до къде го докара. Оказа се че дори неговия УС не му пука за това ще го има ли или не.Така че тук направихме естествен подбор Темата е публична и който е имал интерес я е видял.А за самото обявяване - това сдружение си има Председател и Управителен съвет - само те могат да го обявят ...
                          Лелеееее Колеги, аз също ще се присъединя към недоволните и обидените Е, каква беше тая изцепка сега Пуснахме си в 7-ма глуха една темичка, събрахме се 20-тина човека, учредихме си Ю.Л., регистрирахме го даже /до колкото разбирам/ и при свършен факт го показахме на всички Значи ние сме си направили каквото си ни е кеф и сега сме "за риба" Идвайте всички, тук има нещо, някакво, такова, дето ще събираме там и членски внос, вие идвайте, давайте членски внос пък вече има кой да оперира с него! Даже и темичка сме си направили дето не е за простосмъртни, а само ВИП персони ще ЧЕТАТ там !Не е така в другите форуми, аз съм с регистрация и в още няколко форума и такива теми, като вашите за ВИП съфорумците СЕ ЧЕТАТ ОТ ВСИЧКИ, А САМО НЯКОИ ПИШАТ А ние тук плебеите даже и да четем нямаме право! И какво толкова тайно се случва там в тази тема Пуснете тук някоя трушица и на нас рибоците де.......... тц,тц,тц........Или поне напишете с какви "СПЕЦИАЛНИ ПРАВА" треа да се сдобия, за да надникна поне за миг в темата на "СДРУЖЕНИЕТО"
                          ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                          Коментар


                            #28
                            А бе не ви ли е неудобно.....как може да сме такива хора. Половин картоф да е, ще го изядем целият.Определен кръг от хора се заеха с това начинание, изтърсиха сумата му и средства, време, ангажименти...Миро /kilar/ си съдра задника да обикаля като идиот къде ли не, три месеца подред беше абсолютно нон-стоп ангажиран с идеята, другите също...та карти се изготвяха, та се обсъждаха варианти, а колко хора допълнително губиха времето си за да търчат напред-назад....за да стане нещо, да се получи нещо.Ми то е все едно да се регистрираш днес и разбирайки от кога датира форума, да си фръцнеш задника обиден, щото пет години никой не те е поканил и видиш ли ти едва сега разбираш за тоз форум.Колеги, уважавайте времето и труда на всички, допринесли за реализирането на тази идея. Нека не я опорочаваме за пореден път по нашенски. Това е направено не за облагодетелстване на определен кръг хора / то и с кво ли може да се облагодетелства човек /, а е направено за всички...Извинявайте за острият тон, но мисля че критиките са безмисленни, глупави и безпочвени.

                            Коментар


                              #29
                              Авео написа:
                              А бе не ви ли е неудобно.....как може да сме такива хора. Половин картоф да е, ще го изядем целият.Определен кръг от хора се заеха с това начинание, изтърсиха сумата му и средства, време, ангажименти...Миро /kilar/ си съдра задника да обикаля като идиот къде ли не, три месеца подред беше абсолютно нон-стоп ангажиран с идеята, другите също...та карти се изготвяха, та се обсъждаха варианти, а колко хора допълнително губиха времето си за да търчат напред-назад....за да стане нещо, да се получи нещо.Ми то е все едно да се регистрираш днес и разбирайки от кога датира форума, да си фръцнеш задника обиден, щото пет години никой не те е поканил и видиш ли ти едва сега разбираш за тоз форум.Колеги, уважавайте времето и труда на всички, допринесли за реализирането на тази идея. Нека не я опорочаваме за пореден път по нашенски. Това е направено не за облагодетелстване на определен кръг хора / то и с кво ли може да се облагодетелства човек /, а е направено за всички...Извинявайте за острият тон, но мисля че критиките са безмисленни, глупави и безпочвени.
                              За кои всички?!? Тези със специалния статус ли? Ти от тях ли си?
                              ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                              Коментар


                                #30
                                2000 20v turbo написа:
                                ....За кои всички?!? Тези със специалния статус ли? Ти от тях ли си?
                                Е за това се ядосвам. Типично по български. Влязъл си, не си се запознал дори с "материята" / така да се каже /, обаче...айде всички на черешата.Преди да се обиждаш и фръцваш, попрочети малко какво е направено, кой, кога и как, пък тогава се сърди. Пък може и да си промениш мнението."От тях ли съм или не съм"....истината е някъде там... , отвори и прочети...

                                Коментар

                                Working...
                                X