Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати 11 до 20 от 67

Тема: "Фиат Форум България"

Почетен член на форума Фиат идол
    Регистр. на
    10.12.2005
    Цитат tyson написа:
    Обявете резултатите после от това събрание.Всичко добро !
    Всичко ще се обявява иняма да има нищо скрито.Въпроса е дали ще бъде на тази или на следващата сбирка ...

Фиат фанатик
    Регистр. на
    20.11.2004
    Напълно съгласен за Kilar!
    Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

Фиат фанатик Аватарът на pr_00f
    Регистр. на
    14.09.2006
    Ииии РАЗГЕЛЕ, Вече Ви бях отписал.Честито колеги и все по-вода да ви върви.
    Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

Кара ролкови кънки
    Регистр. на
    28.04.2008
    Няква нова информация няма ли ?
    Fiat Brava 1.9 TD 1997г.

Регистр. на
    10.12.2005
    скоро ще има ...

И какво? Аз сега бях пренасочен тук, но така както гледам, сдружение не е учредено още. Или е учредено вече?

Учредено е. Имаше забавяния, за членовете на клуба има специална секция, и те знаят какво е развитието на клуба.Не сме писали, защото има да се правят още организационни дейности. В момента е период на отпуски и няма новини.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

Фиат идол Аватарът на Lane Staley
    Регистр. на
    12.03.2007
    Виждам, че се превърнах в черна овца защото питам.Сега ще ви обясня нещо, както искате ме разбирайте.Учредява се Сдружение - ами супер, но така като гледам май не съм само аз тови който не е разбрал. 20 човека от форум с посещение от над 500 души на ден не е голяма работа. Знам, че е по-лесно с 20 души - няма разправии с кой разбрал не разбрал ,съгласен или не. НО след като регистрирате Сдружение сложете една тема в Общи, по-добре от мен знаете, че там има най-голяма посещаемост. Вие статистика можете да извадите във всеки един момент, знаете, че този раздел не е често посещаван, а кажете, ако искате да пуснете тема, която да има много посещения къде ще я сложите? В Общи, нали? В момента всичко това се превръща в нещо странно, вие ме нападате ча това, че питам. Не ви обвинявам в нищо, но сложете една Важна тема, за идеи за клуба. Ето, от 1 месец се чудя какво да си направя стария компютър. Чакам да видя ще има ли благотворителна инициатива във Форума с мисълта, че мога да го дам там. Добре е да разберете, че ако правите нещо, то го правите не само за вас, а и за нас. Като ще преговаряте за отстъпки и прочее, ами мисля, че аз, а и други колеги можем да дадем полезни съвети. Бъдете малко по-отворени, не заемайте нападателна позиция, а дайте повече информация. Благодаря за вниманието, надявам се да съм бил полезен.
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

Регистр. на
    10.12.2005
    Съжалявам, че бях по рязък, но обвинението че сме го направили "на тъмно" ме засегна.И именно на него реагирах.Мисля че е неоснователно след като съм го обявил във форума.Който е пожелал - е учредител. Нека се обади някой който е пожелал, а ние сме го върналиНяма такъв!Когато се прави такъв клуб доста от нещата не могат да се направят "виртуално" в интернет. Трябва среща на живо.Така че именно по активните хора са се включили. Иначе който и да питаш ще е съгласен стига да не трябва да върши нещо.И аз съм на мнение че можеше вече да се обяви всичко, но явно УС си има съображения ...Все пак вече всичко трябва да се прави според някакви правила ...И да се надяваме че около коледа пак ще се организира една дарителска кампания за деца-сираци.

Тъй, аз съм другата "черна овца" явно :P Та на въпроса, аз съм учредител, член и член на УС на друго сдружение, но пак на фенска основа. Учредихме го 6 души, имаме устав, правилници разни, протоколи от заседания издаваме, изобщо всичко както е по закон. Струва ми се, че нито аз, нито другия колега имаме против това, че не сме учредители. По-скоро сме учудени от факта, че информацията за сдружението е забита в трета глуха. Честно казано, дори не бях видял, че има такъв раздел. Моята препоръка е да се оформи отделен раздел за сдружението, който да е най-отгоре във форума, съответно във всеки подфорум, най-отгоре трябва да има линк към тема, която да обяснява "Как се става член на сдружение "Фиат форум"". Можете да вземете пример от рено-форум, където нещата са доста по-добре организирани в това и в някои други отношения.И така, искам да стана член, как става това? Бих искал да прочета и устава на сдружението.Поздрави и без лоши чувства.

Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна

Тема: "Фиат Форум България"

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •